http://kariera.mk

Ups! Pas qarkullimit të fotove me boksierin, Rita Orës i del edhe videoja intime…

para 10 muajve - Ina

Se fundmi Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë në eventin e modës në Angli . Të dy ulur afër, tek “tavolina e kampionëve” , kështu e quajti ish e dashura e yllit të Real Madrid, Cristiano Ronaldos, Irina...

Ups! Pas qarkullimit të fotove me boksierin, Rita Orës i del edhe videoja intime…

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Se fundmi Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë në eventin e modës në Angli . Të dy ulur afër, tek “tavolina e kampionëve” , kështu e quajti ish e dashura e yllit të Real Madrid, Cristiano...

Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër

para 10 muajve - TV Koha

McGregor është akuzuar si i pa “skrupull’ pas një ‘snapi’ të postuar me këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora ku kishte shkruar “Natë takimi”. Kurse vlen të theksohet se McGregor është në lidhje dashurie...

Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër

para 10 muajve - GazetaBlic

McGregor është akuzuar si i pa “skrupull’ pas një ‘snapi’ të postuar me këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora ku kishte shkruar “Natë takimi”. Kurse vlen të theksohet se McGregor është në lidhje dashurie...

Gruaja e Cono McGregor Dee Devlin shpërndan një foto të lezetshme të djalit të saj të vogël përkundër fotove të Rita Orës dhe McGregorit

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora kishte publikuar një fotografi me yllin e UFC, Conor McGregor, dhe kishte shkruar “Date night (shoqëruesi i natës) në mbishkrimin e fotografisë, por fansat e kanë cilësuar këtë postim...

Kolegu i McGregor “thumbon” Rita Orën

para 11 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, dhe ylli i arteve marciale, Conor McGregor, u takuan së fundi në Fashion Awards, dhe pozuan së bashku. Rita publikoi njërën nga këto fotografi në llogarinë e saj në Twitter...

Shoku i McGregor reagon pas fotografive që publikoi Rita: Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Rita Ora një ditë më parë u komentua shumë për disa imazhe të publikuara së bashku me kampionin e arteve të përziera marciale, Conor McGregor. Rita e McGregor ishin pjesëmarrës në ceremoninë...

Godet Rita Ora: Conor McGregor është ‘I nxehtë’

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka shkaktuar një skandal të madh kur ajo postoi një set foto së bashku me Conor McGregor duke dhënë një sy çel dhe duke e quajtur atë një “datë të natës”. Rita Ora,...

Rita Ora cilësohet si ''hajdude burrash'' (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Këngëtarja e pëlqyer Rita Ora, këtë herë është kritikuar nga fansat , pas publikimit të disa fotove në Instagramin e saj. Në ceremoninë që u mbajt në Londër mbrëmjen e së hënës, “Fashion Awards 2017”....

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – shoku i McGregor kritikon Rita Orën për imazhet

para 11 muajve - Telegrafi

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – miku i McGregor kritikon Rita Orën

para 11 muajve - Lajmi.net

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Fituesja e lotarisë britanike e fyen Rita Orën për imazhet “afër” McGregorit

para 11 muajve - Telegrafi

Fituesja më e re britanike e lotarisë e ka fyer rëndë Rita Orën duke e quajtur “lavire” për qasjen e saj shumë provokuese me boksierin, Conor McGregor. Jane Park – e cila u bë e famshme pasi fitoi një...

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – miku i McGregor kritikon Rita Orën

para 11 muajve - Infokusi

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Kritohet ashpër Rita Ora: Hamburgeret janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi..

para 11 muajve - Tetova1

Maestro i arteve marciale, Aritem Lobov ka hyrë në vargun e kritikuesëve të Rita Orës pas fotografive me irlandezin gjatë mbrëmjes së ‘Fashion Awards’ në Londër. Ata të dy u panë bashkë teksa bënin edhe...

Rita Ora kaloi gjithë natën me Conor McGregor, kritikohet ashpër për këtë arsye

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Kaloi gjithë mbrëmjen me ish të dashurin, kritikohet Rita Ora

para 11 muajve - Lajmi.net

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Rita Ora kritikohet për lidhjen me Conor McGregor

para 11 muajve - Sovrani

Lidhja e afërt e Rita Orës me Conor McGregor ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale. Kjo  për shkak se Conor Conor McGregor kishte qenë në një lidhje paraprake mjaft të gjatë me Dee Devlin, për më...

Kritohet ashpër Rita Ora: Hamburgeret janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi..

para 11 muajve - Bota Press

Maestro i arteve marciale, Aritem Lobov ka hyrë në vargun e kritikuesëve të Rita Orës pas fotografive me irlandezin gjatë mbrëmjes së ‘Fashion Awards’ në Londër. Ata të dy u panë bashkë teksa bënin edhe...

Fituesja e lotarisë britanike e fyen Rita Orën për imazhet “afër” McGregorit

para 11 muajve - Periskopi

Fituesja më e re britanike e lotarisë e ka fyer rëndë Rita Orën duke e quajtur “lavire” për qasjen e saj shumë provokuese me boksierin, Conor McGregor. Jane Park – e cila u bë e famshme pasi fitoi një...

Rita Ora kaloi gjithë natën me Conor McGregor, kritikohet ashpër për këtë arsye

para 11 muajve - Periskopi

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Irina Shayk ngrit temperaturat!

para 11 muajve - Klan Kosova

Supermodelja e njohur ruse, Irina Shayk, asnjëherë nuk ndjen frikë të shfaq linjat e saj të pakrahasueshme. Megjithatë edhe në mbrëmjen  e eventit të njohur ku ndahen çmimet për Fashion, befasoi të gjithë...

Rita Ora në “British Fashion Awards 2017” me ish të dashurin

para 11 muajve - Lajmi.net

Rita ka shkëlqyer në mbrëmjen e çmimeve “British Fashion Awards 2017”, por këtë here ajo shfaqet krah emrave më të pëlqyer në fusha të caktuara. Ajo shihet të jetë në të njëjtën tavoline ish-in e saj,...

Fashion Awards 2017, nga Eva Herzigova tek Irina Shayk, bukuroshet në pasarelë

para 11 muajve - BalkanWeb

Pasarelë me yje në Royal Albert Hall të Londrës, ku të hënë është mbajtur Vogue Fashion Awards 2017. Figurat më me influencë të fashion ëorld 2017 kanë parakaluar në tapetin e kuq duke shfaqur një look...

FOTOT/ Rita Ora “dashurohet” me Conor McGregor?

para 11 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një...

FOTOT/ “Kujdes me fustanin Irina se…”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Yje të shumtë të botës së artit, muzikës e modës kanë marrë pjesë të hënën mbrëma në “Fashion Awards 2017” në Londër. Në mesin e tyre ishte edhe supermodelja Irina Shayk, e cila mahniti me paraqitjen e...

Rita Ora shkëlqen në krah të Conor McGregor

para 11 muajve - BalkanWeb

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Kosova ka marrë...

Conor McGrogor në disponim krah Rita Orës

para 11 muajve - Klan Kosova

Kështu ai ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë edhe një fotografi ku shihet tejet i disponuar. Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që...

Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017

para 11 muajve - Portalb

Superylli shqiptar, Rita Ora, mori pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Jordan Dunn, Rita Ora, Conor McGregor,...

Rita Ora tërheq vëmendjen në “Fashion Awards”

para 11 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora mbrëmjen e kaluar gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Fashion Awards” në Londër ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo, transmeton Klan Kosova....

Rita Ora shkëlqen në “Fashion Awards 2017”

para 11 muajve - Gazeta Shqip

“Fashion Awards 2017”, eventi që i dedikohet i modës dhe yjeve mbi tapetin e kuq, ka pasur supriza. Mes yjeve si Ashley Graham, Irina Shayk, Pixie Lott, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë...

Rita Ora në një “date” me sportistin që nuk e prisnit dhe duken kaq bukur bashkë

para 11 muajve - Blitz

Këngëtarja me origjine shqiptare Rita Ora duket se e ka të vështirë të qëndrojë larg vëmendjes së mediave. Ajo mbrëmjen e kaluar ka qenë e ftuar në Fashion Award ku edhe ka përformuar disa nga këngët e...

Rita shkëlqen përkrah Conor McGregor, Leëis Hamilton e Irina Shayk

para 11 muajve - Gazeta Express

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur. Ylli shqiptar me famë botërore Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”, transmeton Gazeta...

Conor McGrogor në disponim krah Rita Orës

para 11 muajve - Infokusi

Kështu ai ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë edhe një fotografi ku shihet tejet i disponuar. Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që...

Rita shkëlqen në 'Fashion Awards', ja me kë takohet ajo

para 11 muajve - InfoShqip

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

Rita Ora shkëlqen në krah të Conor McGregor

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Kosova ka marrë...

Rita Ora tërheq vëmendjen në “Fashion Awards”

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora mbrëmjen e kaluar gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Fashion Awards” në Londër ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo, transmeton Klan Kosova....

Rita shkëlqen në 'Fashion Awards', takohet me yllin e arteve marciale

para 11 muajve - Syri

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

Rita shkëlqen në “Fashion Awards” – takohet me Conor McGregor

para 11 muajve - Ina

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

FOTO/ Hamilton dhe McGregor nuk qëndrojnë vetëm, iu afrohen Rita Ora dhe Irina Shayk

para 11 muajve - BalkanWeb

Dy sportistët më të mirë në Botë, Lewis Hamilton (kampion në Formula 1) dhe Conor McGregor (kampion në UFC), kanë pasur një mbrëmje tejet të këndshme në shoqërinë e njëri-tjetrit. Conor dhe Lewis morën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK