http://kariera.mk

Goca hidhni një sy fotove: Këto janë ombret më trend të 2018-ës

më 1.2018 - Opinion

Ombret kanë pasur sukses të jashtëzakonshëm pasi punohet vetëm me majat e flokëve, pa prekur rënjën. Më i thjeshtë, më pak drastik e i lodhshëm. Por si do tëjenë tendencat e 2018? Për ta nisur, duhet të...

Flokët, kush do të jetë trendy i vitit 2018

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Një teknikë ndriçimi që pëlqehet ende shumë: zbuloni cila do të jetë domosdoshmëria e vitit që sapo ka filluar I braktisni modelet e vjetra, sot u shpopullua edhe shatushi, një teknikë ndriçimi ton mbi...

Flokët, modelet e 2018

më 1.2018 - Politiko

Shatush, apo ombre që jemi mësuar ti dëgjojmë shpesh, është një teknikë e zbardhjes së tonalitetit me efekt zbutës duke i dhënë flokut një pamje natyrale me reflekse që ngjajnë me ekspozimin ndaj diellit....

Flokët, këto janë ombret e 2018

më 1.2018 - KosovaPress

Mjaft i kërkuar, ombret kanë pasur sukses të jashtëzakonshëm pasi punohet vetëm me majat e flokëve, pa prekur rënjën. Më i thjeshtë, më pak drastik e i lodhshëm. Por si do tëjenë tendencat e 2018? Ngjyra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK