http://kariera.mk

Mbretëresha Elisabet rrëfehet: Kurora mund të të thyejë qafën

para 9 muajve - Ina

Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe, në një intervistë për BBC, për herë të parë ka dhënë disa detaje rreth kurorëzimit të saj. Ajo e ka përshkruar këtë ditë si më të veçantën në jetën e saj,...

Mbretëresha Elisabet rrëfehet: Kurora mund të të thyejë qafën

para 9 muajve - InfoShqip

Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe, në një intervistë për BBC, për herë të parë ka dhënë disa detaje rreth kurorëzimit të saj. Ajo e ka përshkruar këtë ditë si më të veçantën në jetën e saj,...

Mbretëresha Elisabet rrëfehet: Kurora mund të të thyejë qafën

para 9 muajve - Java News

Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe, në një intervistë për BBC, për herë të parë ka dhënë disa detaje rreth kurorëzimit të saj. Ajo e ka përshkruar këtë ditë si më të veçantën në jetën e saj,...

Kurora mund të të thyejë qafën, thotë mbretëresha Elizabeth

para 9 muajve - Koha.net

Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe, në një intervistë për BBC, për herë të parë ka dhënë disa detaje rreth kurorëzimit të saj. Ajo e ka përshkruar këtë ditë si më të veçantën në jetën e saj,...

Mbretëresha Elizabeth II: “Kurora është aq e rëndë sa që mund ta thyej qafën” (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Ato mund të vlejnë miliona, por derisa mbretëresha i shikon gurët e çmuar që janë shumë mbresëlënës, ato ëndërron që çdo grua t’i ketë në kutinë e saj të stolive të shtrenjta, shkruan Daily Mail. Rubinet,...

Kurora e mbretëreshës Elizabetë mund t’ju thyejë qafën

para 9 muajve - Infokusi

Kurora e mbretëreshës Elizabetë është kurorë të cilën çdo grua ka dëshirë ta ketë në kutinë e saj të stolive. Por a e dini se sa e rrezikshme që është kurora? Mbretëresha Elizabetë nuk mund të ulë kokën...

Kurora e mbretëreshës Elizabetë mund t’ju thyejë qafën

para 9 muajve - Lajmi.net

Kurora e mbretëreshës Elizabetë është kurorë të cilën çdo grua ka dëshirë ta ketë në kutinë e saj të stolive. Por a e dini se sa e rrezikshme që është kurora? Mbretëresha Elizabetë nuk mund të ulë kokën...

Mbretëresha e Anglisë: Kurora ta thyen qafën

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kurorat e mbretërve mund të vlejnë miliona, por ndërsa shqyrton bizhuteritë e Kurorës janë me të vërtetë mahnitëse dhe çdo grua ëndërron ti ketë në kutinë e saj të bizhuterive. Midis rubineve dhe smeraldëve...

Habit Mbretëresha e Anglisë: Kurora të thyen qafën

para 9 muajve - Insajderi

Kurorat e mbretërve mund të vlejnë miliona, por ndërsa shqyrton bizhuteritë e Kurorës janë me të vërtetë mahnitëse dhe çdo grua ëndërron ti ketë në kutinë e saj të bizhuterive. Midis rubineve dhe smeraldëve...

Kurora e mbretëreshës Elizabetë mund t’ju thyejë qafën

para 9 muajve - AlbPortali

Por a e dini se sa e rrezikshme që është kurora? Loading... Mbretëresha Elizabetë nuk mund të ulë kokën për të lexuar fjalimet e saj, pikërisht për shkak se kurora mund t’ia thyejë qafën, raporton dailymail,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK