http://kariera.mk

Vazhdojnë përplasjet mes menaxherit të “On Records” me Mozzik dhe Getinjon

më 1.2018 - GazetaBlic

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”. Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë nga ky label u janë fshirë të gjitha këngët, shkruan lajmi. Por, këtë...

Vazhdojnë përplasjet mes menaxherit të “On Records” me Mozzik dhe Getinjon

më 1.2018 - Lajmi.net

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga "On Records". Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë nga ky label u janë fshirë të gjitha këngët, shkruan lajmi.net. Por,...

Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet

më 1.2018 - Lajmi.net

Reperi Mozzik dhe vëllai i tij, Getinjo këto ditë janë larguar nga labeli "On Records". Mozzik tashmë ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e solli në bashkëpunim me reperin gjerman, Veysel, shkruan...

Menaxheri i “On Records” ofendon rëndë Getinjon dhe Mozzik

më 1.2018 - Sovrani

Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga “On Records”. Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë nga ky label u janë fshirë të gjitha këngët. Por, këtë gjë nuk e ka pritur...

Mozzik bie në ?kurthin? të tij! Video që zbulon si e nisi karrierën

më 1.2018 - Albeu

Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrë dhënien me këtë studio diskografike. Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara...

Mozzik-Getinjo vs. On Records: Kush do ta hapë “kutinë e Pandorës”?

më 1.2018 - Blitz

Kohët e fundit, po dëgjojmë gjithnjë dhe më shumë për marrëdhënien e artistëve me kompani apo studio diskografike, që parapëlqehen të quhen label-a muzikorë. Mozzik dhe Getinjo, dy nga reperët më të njohur...

Pas largimit nga “On Records” Mozzikut i ndodhe e papritura

më 1.2018 - Gazeta Express

Dy reperët e njohur ferizajas, Mozzik dhe Getinjo dy ditë më parë dhanë lajmin për largimin nga grupi “On Records”. Dyshja njoftimin kishin preferuar ta bënin të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa pas...

Pas largimit nga “On Records” Mozzikut i ndodhe e papritura

më 1.2018 - Syri

Dyshja njoftimin kishin preferuar ta bënin të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa pas tij kishin pasuar reagime të shumta. I kontaktuar nga lajmi.net, tashmë ish-menaxheri i tyre, Met Elshani, kishte...

Pas largimit nga “On Records” Mozzikut i ndodhe e papritura

më 1.2018 - GazetaBlic

Dy reperët e njohur ferizajas, Mozzik dhe Getinjo dy ditë më parë dhanë lajmin për largimin nga grupi “On Records”. Dyshja njoftimin kishin preferuar ta bënin të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa pas...

Thellohet lufta mes Getinjo-Mozzik dhe On Records: Nga gur ju kthyem në diamant

më 1.2018 - Albeu

Menaxheri i On Records , Met Elshani, iu kundërpërgjigj deklaratës së vëllezërve Getinjo-Mozzik me deklaratën e vetë Mozzik-ut ca kohë më parë, ku thoshte se ata e kishin kthyer nga një “gur me llaç” në...

Ja çfarë i ndodhi Mozzik pas largimit nga “On Records”

më 1.2018 - Lajmi.net

Dy reperët e njohur ferizajas, Mozzik dhe Getinjo dy ditë më parë dhanë lajmin për largimin nga grupi "On Records". Dyshja njoftimin kishin preferuar ta bënin të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa pas...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se është ngritur në karrierë falë tyre

më 1.2018 - Telegrafi

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se është ngritur në karrierë falë tyre

më 1.2018 - GazetaBlic

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një...

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen më në fund, kjo është e vërteta

më 1.2018 - Ina

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi...

Ja çfarë i ndodhi Mozzik pas largimit nga “On Records”

më 1.2018 - Fol

Dy reperët e njohur ferizajas, Mozzik dhe Getinjo dy ditë më parë dhanë lajmin për largimin nga grupi “On Records”. Dyshja njoftimin kishin preferuar ta bënin të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa pas...

Të pasurit i zgjedhin miqtë e tyre ndryshe nga të tjerët

më 1.2018 - Fol

Me kë shoqëroheni ndikon në rrethanat e jetës suaj. Sipas një hulumtimi pesëvjeçar me 117 milionerë, autori i studimit, Thomas C. Corley, tregon se shumë kohë para se të bëheshin milionerë, ata kishin...

Menaxheri i “ON Records” publikon videon ku Mozzik kishte pranuar se është ngritur në karrierë falë tyre

më 1.2018 - Almakos

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan. Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një...

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen më në fund, kjo është e vërteta

më 1.2018 - GazetaBlic

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi...

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen më në fund, kjo është e vërteta

më 1.2018 - Gazeta Express

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi...

Pasanikët i zgjedhin miqtë e tyre më ndryshe se tjerët

më 1.2018 - Telegrafi

Me kë shoqëroheni në baza ditore ndikon në rrethanat e jetës suaj. Sipas një hulumtimi pesëvjeçar me 117 milionerë, autori i studimit, Thomas C. Corley, tregon se shumë kohë para se të bëheshin milionerë,...

Menaxheri i On Records nuk ndalon, sulmon sërish Mozzik: “Ne të morëm nga balta, të bëmë diamant!”

më 1.2018 - Blitz

Çështja e largimit të dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nukështë kapërdirë lehtë (akoma) nga menaxheri dhe kompania e On Records. Pasi Mozzik publikoi këngën e re, në bashkëpunim me këngëtarin e huaj, Veysel,...

Getinjo dhe Kida prishin raportet? Kjo fotografi dëshmon gjithçka

më 1.2018 - Lajmi.net

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi...

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen, kjo është e vërteta

më 1.2018 - Sovrani

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku. E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi...

Vazhdojnë përplasjet mes Mozzik-ut e Getinjo-s dhe ish-menaxherit të tyre

më 1.2018 - Gazeta Express

Përplasjet mes tyre nuk kanë të ndalur. Bëhet fjalë për dy vëllezërit, reperët e njohur Mozzik e Getinjo të cilët vetëm dy ditë më parë bën të ditur lajmin se ata nuk do të jenë më pjesë e kompanisë “On...

Publikohet “Ti amo” nga Mozzik dhe Veysel

më 1.2018 - Sovrani

Reperi kosovar Mozzik i cili u komentua shumë nga mediat rozë për largimin nga ON Records, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Ky projekt është realizuar në bashkëpunim me reperin gjerman Veysel...

Pasanikët i zgjedhin miqtë e tyre më ndryshe se tjerët

më 1.2018 - Almakos

Me kë shoqëroheni në baza ditore ndikon në rrethanat e jetës suaj. Sipas një hulumtimi pesëvjeçar me 117 milionerë, autori i studimit, Thomas C. Corley, tregon se shumë kohë para se të bëheshin milionerë,...

Mozzik përballet me problemin e radhës

më 1.2018 - Albeu

Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë label. Por si duket problemet për Mozzik nuk mbarojnë me aq...

Pasanikët i zgjedhin miqtë e tyre më ndryshe se tjerët

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Me kë shoqëroheni në baza ditore ndikon në rrethanat e jetës suaj. Sipas një hulumtimi pesëvjeçar me 117 milionerë, autori i studimit, Thomas C. Corley, tregon se shumë kohë para se të bëheshin milionerë,...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri

më 1.2018 - Almakos

Dua Lipa ka publikuar projektin më të ri muzikor. “IDGAF (I Don’t Give A Fuck)”, titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Ky i fundit është xhiruar në shtetin...

“Veysel dhe Mozzik lansojnë këngën ‘Ti Amo’”

më 1.2018 - TV Koha

E mbrëmë, ai lansoi këngën ‘Ti Amo’ në bashkëpunim me Veysel, i cili ka dal vetëm në Spotify. E një version i saj, i xhiruar në mënyrë amatoreske ka dalur edhe në Youtube. Kujtojmë që gjatë kohës sa ishte...

“Pas daljes nga On Records, Mozzikut i hakohen rrjetet sociale”

më 1.2018 - TV Koha

Reperi Mozzik tashmë e ka zyrtarizuar daljen e tij nga labeli ‘ON Records’. Por, kjo dalje nuk është bërë me mirëkuptim, pasi, sipas menaxherit Mehmet Elshani, Mozzik dhe Getinjo kanë dal pa asnjë paralajmërim....

Pas largimit nga “On Records”, Mozzikut i del një tjetër problem!

më 1.2018 - RTV 21

Kur u zgjua nga gjumi reperi kuptoi një lajm të keq Ka disa ditë që reperi Mozzik është larguar nga labeli “On Records”. Ndonëse nuk tregoi qartazi arsyet e tij, lajmi bëri bujë dhe pat edhe reagime nga...

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

më 1.2018 - Zhurnal

Aktualisht kënga është publikuar vetëm në Spotify E kemi parë solo e në bashkëpunime me artistë të ndryshëm, por asnjëherë me reperë ndërkombëtarë deri tani. Reperi Mozzik ka publikuar bashkëpunimin e...

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

më 1.2018 - Telegrafi

Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me labelin, On Records. Por, sot këngëtari ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë...

Nëna e rivalizon me bukuri Kidën

më 1.2018 - Almakos

Kida ka paralajmëruar një këngë të re që do të punohet me Zzap dhe Chriss. Por, krahas karrierës muzikore këngëtarja ka edhe një jetë private dhe e ruan me xhelozoi. Megjithatë bukuroshja ka zgjedhur rrjetet...

Vazhdojnë përplasjet mes Mozzik-ut e Getinjo-s dhe ish-menaxherit të tyre

më 1.2018 - Gazeta Liria

Përplasjet mes tyre nuk kanë të ndalur. Bëhet fjalë për dy vëllezërit, reperët e njohur Mozzik e Getinjo të cilët vetëm dy ditë më parë bën të ditur lajmin se ata nuk do të jenë më pjesë e kompanisë “On...

Mozzikut i hakohet Instagrami, ky është reagimi i tij

më 1.2018 - Gazeta Express

Në mëngjes, reperit të njohur Mozzik i ka ndodhur diçka aspak e këndshme. Mozzik posa ishte zgjuar nga gjumi ka kuptuar se dikush i ka hakuar Instagramin atij, transmeton Gazeta Express. Këtë e ka bërë...

Vazhdojnë përplasjet mes Mozzik-ut e Getinjo-s dhe ish-menaxherit të tyre

më 1.2018 - Sovrani

Përplasjet mes tyre nuk kanë të ndalur. Bëhet fjalë për dy vëllezërit, reperët e njohur Mozzik e Getinjo të cilët vetëm dy ditë më parë bën të ditur lajmin se ata nuk do të jenë më pjesë e kompanisë “On...

Pas daljes nga On Records, Mozzikut i hakohen rrjetet sociale

më 1.2018 - Lajmi.net

Reperi Mozzik tashmë e ka zyrtarizuar daljen e tij nga labeli ‘ON Records’. Por, kjo dalje nuk është bërë me mirëkuptim, pasi, sipas menaxherit Mehmet Elshani, Mozzik dhe Getinjo kanë dal pa asnjë paralajmërim,...

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

më 1.2018 - RTV 21

Aktualisht kënga është publikuar vetëm në Spotify E kemi parë solo e në bashkëpunime me artistë të ndryshëm, por asnjëherë me reperë ndërkombëtarë deri tani. Reperi Mozzik ka publikuar bashkëpunimin e...

Pasi shkëputi kontratën me On Records, tani Getinjo i ka hyrë një “zanati tjetër”

më 1.2018 - Sovrani

Para dy ditësh Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records. Kjo ndarje bëri bujë të madhe në mediat rozë në Kosovë, shkruan Sovrani.info. Pasi u larguan nga grupi, vëllezërve Mozzik dhe Getinjo, i’u fshin...

Veysel dhe Mozzik lansojnë këngën ‘Ti Amo’

më 1.2018 - Lajmi.net

Reperi Mozzik kohëve të fundit u bë temë e medieve rozë, pas daljes nga On Records. E mbrëmë, ai lansoi këngën ‘Ti Amo’ në bashkëpunim me Veysel, i cili ka dal vetëm në Spotify,shkruan lajmi.net E një...

Problemet për Mozzik nuk paskan fund. Ja çfarë i ndodhi pas largimit nga “On Records”

më 1.2018 - Blitz

Pak ditë më parë Mozzik dhe Getinjo janë larguar nga labeli i tyre “On records” dhe kjo histori u përfol shumë. Por duket se nuk ka mbaruar këtu. Mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një postimi në Instagram reperi...

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

më 1.2018 - Almakos

Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me labelin, On Records. Por, sot këngëtari ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë...

Mozzikut i hakohet Instagrami, ky është reagimi i tij

më 1.2018 - Sovrani

Në mëngjes, reperit të njohur Mozzik i ka ndodhur diçka aspak e këndshme. Mozzik posa ishte zgjuar nga gjumi ka kuptuar se dikush i ka hakuar Instagramin atij. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një...

Dikur Mozzik thoshte se ishte në lloq dhe u bë diamant, ja çka i thotë sot menaxheri i tij

më 1.2018 - Lajmi.net

Raporti mes Mozzik, Getinjo dhe menaxherit të tyre Mehmet Elshanit po vazhdon të zgjojë akoma vëmendjen e publikut. Ka qenë Meti ai i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një video, ku shihet...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - Lajmi.net

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - GazetaBlic

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Endri i On Records “thumbon” Getinjon dhe Mozzikun: “Ne jemi arsyeja që ju jeni të suksesshëm!”

më 1.2018 - Blitz

Një nga lajmet më të bujshme ditën që lamë pas ishte ai i largimit të dy vëllezërve, Mozzik dhe Getinjo nga labeli i njohur, “On Records”. Menjëherë pas njoftimit nga reperët ka nisur një “luftë” e ftohtë...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - Gazeta Express

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Dikur Mozzik thoshte se ishte në lloq dhe u bë diamant, ja çka i thotë sot menaxheri i tij

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Raporti mes Mozzik, Getinjo dhe menaxherit të tyre Mehmet Elshanit po vazhdon të zgjojë akoma vëmendjen e publikut. Ka qenë Meti ai i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një video, ku shihet...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - Fol

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - Infokusi

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Mozzik tregon vështirësitë gjatë fillimit të karrierës

më 1.2018 - GazetaBlic

Reperët nga Ferizaji tashmë e kanë bërë të ditur largimin e tyre nga grupi “On Records”, me të cilin kishin projekte të shumta, shkruan Gazeta Blic. Ata dje përmes një postimi në llogarinë ‘instagram’,...

Pas largimit nga On Records, Endri ‘thumbon’ Mozzik-un dhe Getinjon

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Largimi i dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nga On Records dje ka bërë bujë të madhe mediatike. Madje ishte menaxheri i label-it Met Elshani ai që tha për Indeksonline se të dy reperët do të ballafaqohen...

Reagon menaxheri i ?On Records?: Kush transmeton këngët e djemve do të ndiqet penalisht

më 1.2018 - Albeu

Ditën e djeshme u lajmërua se Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records ” të cilët i kanë besuar vitet më të mira të karrierës. Nëpërmjet postimeve në rrjetin...

Mozzik tregon vështirësitë gjatë fillimit të karrierës

më 1.2018 - Sovrani

Reperët nga Ferizaji tashmë e kanë bërë të ditur largimin e tyre nga grupi “On Records”, me të cilin kishin projekte të shumta. Ata dje përmes një postimi në llogarinë ‘instagram’, kanë treguar gjithçka,...

Në valën e ngjarjeve që kanë prekur “ON Records”, Kida paralajmëron projektin e saj të ri

më 1.2018 - Telegrafi

Të gjithë janë në dijeni tashmë të një ngjarje mjaft të befasishme që ndodhi në label-in e njohur kosovar, “ON Records”. Kjo pasi dy nga reperët më të njohur të cilët ishin pjesë e këtij label-i, Getinjo...

Kida bëhet gati për këngën e re

më 1.2018 - Ina

Interpretuesja e shumë hiteve, shumë shpejt do të lansojë këngën e saj më të re. Kida me anë të një fotografie të shpërndarë në Instagram, ka treguar se ka nisur përgatitjet për projektin e saj të ri. /Sovrani/ Comments comments

Vazhdojnë akuzat ndaj njëri-tjetrit! Ish-menaxheri ua zbulon ‘sekretin’ dy vëllezërve pasi u larguan nga grupi

më 1.2018 - GazetaBlic

Sot reperët Getinjo dhe Mozzik kanë shokuar me daljen e papritur të tyre nga labeli ‘ON Records’. E sipas menaxherit të grupit, Mehmet Elshani, kjo dalje ka qenë e një anshme, pasi dy vëllezërit Aliu dolën...

Pas largimit të Mozzikut dhe Getinjos, godet Kida

më 1.2018 - RTV 21

Kida paralajmëron diçka të re Largimi i dy reperëve, Mozzik dhe Getinjo nga kompania e njohur On Records ka bërë bujë të madhe sot në mediat rozë, nuk munguan as replikat mes reperëve dhe menaxherit, Met...

Met Elshani: Janë fjalët e juaja “erdha me dy euro në xhep dhe më hapën derën”

më 1.2018 - RTV 21

Reagon sërisht menaxheri i On Records Dy reperët e njohur, vëllezërit Mozzik dhe Getinjo sot kanë njoftuar se nuk janë më pjesë e kompanisë “On Records”. Lajmet lidhur me këtë çështje ata kanë pushtuar...

Pas daljes nga ‘ON Records’, ‘lajmërohet’ Getinjo

më 1.2018 - Lajmi.net

Sot  Getinjo u bë temë e medieve rozë, pasi befas me Mozzik dolën nga On Records. Ndonëse nuk u prononcuan për medie, vëllezërit Aliu përmes rrjeteve sociale kanë treguar se çka i ka shtyer të marrin këtë...

Në valën e ngjarjeve që kanë prekur “ON Records”, Kida paralajmëron projektin e saj të ri

më 1.2018 - Almakos

Të gjithë janë në dijeni tashmë të një ngjarje mjaft të befasishme që ndodhi në label-in e njohur kosovar, “ON Records”. Kjo pasi dy nga reperët më të njohur të cilët ishin pjesë e këtij label-i, Getinjo...

“On Records” reagon pas largimit të Mozzikut e Getinjos

më 1.2018 - Koha.net

Pronari i labelit “On Records”, Met Elshani, ka reaguar pas largimit të dy reperëve të njohur Mozzik dhe Getinjo nga grupi i tij. Dy reperët kanë akuzuar labelin për mospërkrahje në punën e tyre, ndërsa...

Pas daljes nga ‘ON Records’, ‘lajmërohet’ Getinjo

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Sot  Getinjo u bë temë e medieve rozë, pasi befas me Mozzik dolën nga On Records. Ndonëse nuk u prononcuan për medie, vëllezërit Aliu përmes rrjeteve sociale kanë treguar se çka i ka shtyer të marrin këtë...

Kida bëhet gati për këngën e re

më 1.2018 - Sovrani

Interpretuesja e shumë hiteve, shumë shpejt do të lansojë këngën e saj më të re. Kida me anë të një fotografie të shpërndarë në Instagram, ka treguar se ka nisur përgatitjet për projektin e saj të ri....

Vazhdojnë akuzat ndaj njëri-tjetrit! Ish-menaxheri ua zbulon ‘sekretin’ dy vëllezërve pasi u larguan nga grupi

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Sot reperët Getinjo dhe Mozzik kanë shokuar me daljen e papritur të tyre nga labeli ‘ON Records’. E sipas menaxherit të grupit, Mehmet Elshani,  kjo dalje ka qenë e një anshme, pasi dy vëllezërit Aliu...

Getinjo e Mozzik largohen nga On Records

më 1.2018 - Syri

Reperi Getinjo ka njoftuar se së bashku me vëllanë e tij Mozzik, janë larguar nga studioja muzikore On Records. Në një njoftim në Instagram, Getinjo ka shkruar se këngët e tyre të publikuara sa ishin pjesë...

Getinjo e Mozzik largohen nga On Records

më 1.2018 - Koha.net

Reperi Getinjo ka njoftuar se së bashku me vëllanë e tij Mozzik, janë larguar nga studioja muzikore On Records. Në një njoftim në Instagram, Getinjo ka shkruar se këngët e tyre të publikuara sa ishin pjesë...

Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin

më 1.2018 - Gazeta Liria

Vetëm pak minuta më parë reperi i njohur Getinjo përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram, lajmëroi të gjithë fansat e tij se ai dhe vëllai i tij Mozzik që nga sot më nuk do të jenë pjesë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK