http://kariera.mk

Tusk për Ballkanin: Historia e rajonit, më dramatike se seriali “Game of Thrones”

para 9 muajve - Lajm

“Historia e Ballkanit është shumë më dramatike dhe interesante se skenari i Game of Thrones, edhe pse nuk ka dragonj.” Është ky paralelizmi që bën presidenti i Këshillit Europian Donald Tusk mes situatës...

Tusk për Ballkanin: Historia e rajonit, më dramatike se seriali “Game of Thrones”

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

“Historia e Ballkanit është shumë më dramatike dhe interesante se skenari i Game of Thrones, edhe pse nuk ka dragonj.” Është ky paralelizmi që bën presidenti i Këshillit Europian Donald Tusk mes situatës...

Tusk: Historia e Ballkanit më dramatike se skenari i “Game of Thrones”

para 9 muajve - BalkanWeb

Në ceremoninë e hapjes së Presidencës Bullgare të Bashkimit Europian, Presidenti i Këshillit Europian Donald Tusk kërkoi që e tashmja dhe e ardhmja e Ballkanit të jenë më pak dramatike se skenari i Game...

Tusk: Historia e Ballkanit është më dramatike se “Loja e froneve”

para 9 muajve - Portalb

Kryetari i Këshillit Evropian Donlad Tusk vlerësoi se historia e Ballkanit është më dramatike dhe më interesante  se skenari i serialit “Loja e froneve”, edhe pse siç citoi në rajon nuk ka dragonj. “Të...

​Tusk: Historia e Ballkanit është dramatike

para 9 muajve - Koha.net

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk vlerësoi sonte në Sofje se historia e Ballkanit është më dramatike dhe më interesante sesa në skenën e serive "Loja për fron". "Të gjithë do të dëshironin që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK