http://kariera.mk

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Gazeta Express

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Periskopi

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët e shohin diellin pas 40 ditësh

para 9 muajve - Portalb

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët e shohin diellin pas 40 ditësh

para 9 muajve - Lajmi.net

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Fol

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët e shohin diellin pas 40 ditësh

para 9 muajve - AlbPortali

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që tregojnë grupet e popullsisë që u mblodhën në një kodër mbi qytet, kështu që pas një 40 ditësh të plotë ata do të “ngroheshin” nga rrezet...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Ina

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Gazeta Express

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Telegrafi

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Almakos

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

Pamje të rralla: Banorët më në fund e shohin diellin, pas 40 ditësh

para 9 muajve - Fol

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin në qiell, kur qyteti portual verior rus shndriti për pak më shumë se gjysmë orë, para...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK