http://kariera.mk

James Cameron e quan Eliza Dushkun femër të guximshme

më 1.2018 - Klan Kosova

James Cameron ka folur për pretendimet e Eliza Dushkut se Joel Kramer e sulmoi atë seksualisht kur ishte 12-vjeçare. 63-vjeçari e quajti aktoren të guximshme për shkak se foli për historinë e saj, transmeton...

Eliza Dushku e akuzoi për përdhunim, reagon koordinatori i Hollywood-it: Gënjeshtër…

më 1.2018 - Lajmi.net

Gjatë ditës së djeshme, në mediet vendore dhe ato ndërkombëtare kishtë bërë bujë një deklaratë e akores shqiptare, Eliza Dushku. Përmes rrjeteve sociale, Eliza ka deklaruar se ishte abuzuar seksualisht...

​Eliza Dushku e akuzoi për përdhunim kur ishte 12 vjeçe, reagon kordinatori i Hollivudit: Gënjeshtër

më 1.2018 - Gazeta Express

Mediat shqiptare, por dhe ato të huaja u tronditën dje me dëshminë e aktores Eliza Dushku, se ajo është abuzuar seksualisht kur ishte vetëm 12 vjeçe. Ajo doli me emër konkret për personin që kishte abuzuar...

Aktorja shqiptare u përdhunua gjatë xhirimit të filmit, ja çfarë thotë mamaja e saj

më 1.2018 - Opinion

Aktorja e njohur shqiptare në Hollyëood, Eliza Dushku, bëri dje një rrëfim tronditës, duke u shprehur se në moshën 12 vjeëare edhe ajo është abuzuar seksualisht gjatë xhirimeve të një filmi nga koordinatori...

U përdhunua kur ishte vetëm 12 vjeç, flet nëna e Eliza Dushkut: Kisha frikë të reagoja

më 1.2018 - Gazeta Tema

Aktorja e famshme  Eliza Dushku ditën e djeshme tronditi mbarë opinionin publik me një deklaratë të fortë teksa për herë të parë tregoi se ishte abuzuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe nga një koordinator...

Akuzat e Eliza Dushkut për abuzim seksual kur ishte 12 vjeçe, reagon Kramer: Gënjeshtër, gënjeshtër!

më 1.2018 - Syri

Edhe Jams Cameron reagon pas akuzave të Eliza Dushkut se ajo ishte ngacmuar seksualisht nga koordinatori gjatë filmit “True Lies”. Eliza Dushku, ylli i filmit “Byffy the Vampire Slayer”, “Angel” dhe “Tru...

I përdhunuan vajzën 12 vjeçare, nëna e Eliza Dushkut flet pas akuzave: Ja nga kush pata frikë

më 1.2018 - Syri

Aktorja e njohur Hollivudiane Eliza Dushku përmes një postimi në facebook ka treguar dje detaje rrëqethëse nga jeta e saj, se si kur ishte 12 –vje? ishte përdhunuar. Joel Kramar ishte personi që e përdhunoi...

U përdhunua 12-vje?, nëna e Eliza Dushkut: Kisha frikë që nuk reagova!

më 1.2018 - Syri

Aktorja e njohur Hollivudiane Eliza Dushku përmes një postimi në facebook ka treguar dje detaje rrëqethëse nga jeta e saj, se si kur ishte 12 –vje? ishte përdhunuar. Joel Kramar ishte personi që e përdhunoi...

Eliza rrëfeu abuzimin seksual në moshën 12 vjeçare, flet nëna e saj: Ja nga kush kisha frikë!

më 1.2018 - Java News

Aktorja e famshme  Eliza Dushku ditën e djeshme tronditi mbarë opinionin publik me një deklaratë të fortë teksa për herë të parë tregoi se ishte abuzuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe nga një koordinator...

Regjisori i njohur e quan Eliza Dushkun femër të guximshme

më 1.2018 - Periskopi

James Cameron ka folur për pretendimet e Eliza Dushkut se Joel Kramer e sulmoi atë seksualisht kur ishte 12-vjeçare. 63-vjeçari e quajti aktoren të guximshme për shkak se foli për historinë e saj. “Nuk...

James Cameron e quan Eliza Dushkun femër të guximshme

më 1.2018 - Gazeta Liria

James Cameron ka folur për pretendimet e Eliza Dushkut se Joel Kramer e sulmoi atë seksualisht kur ishte 12-vjeçare. 63-vjeçari e quajti aktoren të guximshme për shkak se foli për historinë e saj. “Nuk...

Eliza Dushku e akuzoi për përdhunim kur ishte 12 vjeçe, reagon kordinatori i Hollivudit: Gënjeshtër

më 1.2018 - Sovrani

Mediat shqiptare, por dhe ato të huaja u tronditën dje me dëshminë e aktores Eliza Dushku, se ajo është abuzuar seksualisht kur ishte vetëm 12 vjeçe. Ajo doli me emër konkret për personin që kishte abuzuar...

Pasi Eliza Dushku e pranoi se ishte përdhunuar, nëna e saj tregon si e la vetë në hotel

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Ditën e djeshme Eliza Dushku tronditi me një deklaratë të fortë teksa për herë të parë përmes një postimi të gjatë në Facebook, tregoi se ishte abuzuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe nga një koordinator...

Aktorja shqiptare rrëfen historinë e dhimbshme: Jam përdhunuar kur isha 12 vjeçe

më 1.2018 - NOA

Në këto kohë po përfliten më shumë se asnjëherë tjetër në Hollywood për ngacmimet dhe abuzimet seksuale. Ndoshta juve nuk ju kishte shkuar në mendje, por edhe një aktore shqiptare e njohur në botë, ka...

Eliza rrëfeu abuzimin seksual në moshën 12 vjeçare, flet e përlotur nëna e aktores

më 1.2018 - Albeu

Statusi i Eliza Dushkut, ku rrëfen se në moshën 12-vjeçare është abuzuar seksualisht nga një 36-vjeçar, tronditi opinionin publik. Në vazhdën e fushatës #MeToo, edhe aktorja shqiptare ndau historinë e...

Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dushkut

më 1.2018 - GazetaBlic

itën e sotme opinioni publik u trondit nga një deklaratë e papritur e aktores shqiptare Eliza Dushku e cila u shpreh se një regjisor i njohur hollivudian kishte abuzuar seksualisht me të në kohën kur ajo...

Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dushkut

më 1.2018 - Infokusi

Ditën e sotme opinioni publik u trondit nga një deklaratë e papritur e aktores shqiptare Eliza Dushku e cila u shpreh se një regjisor i njohur hollivudian kishte abuzuar seksualisht me të në kohën kur...

Eliza Dushku është ngacmuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe

më 1.2018 - Klan Kosova

Aktorja shqiptare Eliza Dushku është një tjetër emër i njohur që ka qenë e ngacmuar seksualisht. Eliza vetë ka treguar se në moshën 12-të vjeçare ka qenë e ngacmuar gjatë xhirimeve të filmit “True Lies”,...

Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dushkut: Do të doja të kisha qenë trime!

më 1.2018 - Blitz

Ditën e sotme opinioni publik u trondit nga një deklaratë e papritur e aktores shqiptare Eliza Dushku e cila u shpreh se një regjisor i njohur hollivudian kishte abuzuar seksualisht me të në kohën kur...

Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dukshut: Do të doja të kisha qenë trime!

më 1.2018 - Blitz

Ditën e sotme opinioni publik u trondit nga një deklaratë e papritur e aktores shqiptare Eliza Dushku e cila u shpreh se një regjisor i njohur hollivudian kishte abuzuar seksualisht me të në kohën kur...

Eliza Dushku rrëfen ngacmimin seksual, reagon e ëma: Nuk isha trime për të!

më 1.2018 - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme deklarata e aktores me origjinë shqiptare Eliza Dushku se është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare në setin e filmit “True Lies” ka shkaktuar një tjetër tërmet në industrinë...

Historia tronditëse e Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Standard

Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ndodhur 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” dhe bëhet fjalë për Joel Kramer. “Ia tregova prindërve dhe vëllait. Askush...

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit seksual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

më 1.2018 - Portalb

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

“Më mori në hotel dhe pasi mbaroi punë me mua…”/ Rrëfimi shokues i aktores shqiptare, që u përdhunua kur ishte vetëm 12 vjeç

më 1.2018 - Gazeta Tema

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Eliza Dushku: Jam Abuzuar Seksualisht

më 1.2018 - Kallxo

Eliza Dushku tregoi se është abuzuar seksualisht kur ishte fëmijë. Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues. Ajo përmes rrjeteve...

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit skesual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

më 1.2018 - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit skesual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

më 1.2018 - Almakos

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

Eliza Dushku pranon se është abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

më 1.2018 - Aktuale

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Eliza Dushku: U abuzova që 12 vjeçe

më 1.2018 - Vizion Plus

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka rrëfyer se është përballur me ngacmime seksuale që në moshën 12 vjeçare, gjatë karrierës së saj si aktore. Me anë të një statusi të gjatë në facebook,...

Edhe aktorja shqiptare Eliza Dushku pranon se u abuzua seksualisht në moshën 12 vjeçare në Hollywood

më 1.2018 - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku ka rrëfyer së fundmi sekretin e saj më të tmerrshëm. Në vazhdën e shumë rrëfimeve për abuzime seksuale në Hollywood, edhe aktorja shqiptare vendosi...

Eliza Dushku tregon historinë e saj: Jam përdhunuar seksualisht në moshën 12 vjeçare

më 1.2018 - Ina

Aktorja me famë ndërkombëtare Eliza Dushku ka tronditur mbarë botën me deklaratën e saj ku thuhet se është abuzuar seksualisht që prej moshës 12 vjeç. Aktorja thotë se abuzimi ka ndodhur 25 vjet më parë,...

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

më 1.2018 - BalkanWeb

Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të...

Trondit Eliza Dushku: “Jam përdhunuar në moshën 12 vjeçare!”

më 1.2018 - Blitz

Duket se skandalet seksuale në showbizz nuk kanë të mbaruar edhe këtë vit. Teksa i gjithë Hollwood-i po “zien” nga akuzat për ngacmime, përdhunime dhe dhunë seksuale mes aktorëve, regjizorëve dhe producentëve,...

Edhe aktorja shqiptare Eliza Dushku pranon se u abuzua seksualisht në moshën 12 vjeçare në Hollywood

më 1.2018 - Almakos

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku ka rrëfyer së fundmi sekretin e saj më të tmerrshëm. Në vazhdën e shumë rrëfimeve për abuzime seksuale në Hollywood, edhe aktorja shqiptare vendosi...

ELIZA DUSHKU: JAM ABUZUAR SEKSUALISHT

më 1.2018 - TV21

Pas 25 vitesh Eliza ka kujtuar skenën e traumatizuese për një fëmijë të moshës 12 vjeç Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues....

Dushku: U abuzova seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Albinfo

Aktorja ka treguar se ngacmimi ka ndodhur 25 vjet më parë në xhirimet e filmit "True Lies" Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim tronditës për shumëkënd. Ajo nëpërmjet profilit...

Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht

më 1.2018 - RTV 21

Pas 25 vitesh Eliza ka kujtuar skenën e traumatizuese për një fëmijë të moshës 12 vjeç Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues....

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

më 1.2018 - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Habit Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

më 1.2018 - Lajmi.net

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Dëshmia e rëndë e aktores së famshme Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht që kur isha 12 vjeçe

më 1.2018 - Bota Press

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Rrëfehet Eliza Dushku: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Aktorja e njohur shqiptare rrëfen makthin: Jam abuzuar seksualisht 12-vjeç në “Hollywood”

më 1.2018 - Opinion

Skandali i ngacmimeve seksuale në “Hollywood” duket se nuk ka fund. Çdo ditë që kalon, të tjera aktore pranojnë ngacmimet që i janë bërë gjatë rrugëtimit të tyre në karrierën e aktrimit. Një ndër to duket...

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një...

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

më 1.2018 - Fakti Ditor

Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të...

Eliza Dushku i bashkohet listës së aktoreve të ngacmuara seksualisht në “Hollywood”, rrëfimi i gjatë i aktores

më 1.2018 - Opinion

Skandali i ngacmimeve seksuale në “Hollywood” duket se nuk ka fund. Çdo ditë që kalon, të tjera aktore pranojnë ngacmimet që i janë bërë gjatë rrugëtimit të tyre në karrierën e aktrimit. Një ndër to duket...

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

më 1.2018 - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

më 1.2018 - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Dëshmia tronditëse e aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

më 1.2018 - TV Koha

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

E RËNDË/ Eliza Dushku është abuzuar seksualisht në Hollywood që 12 vjeç

më 1.2018 - Albeu

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vështira të jetës së saj. 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” është ngacmuar...

Rrëfehet Eliza Dushku: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Albeu

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku , me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vështira të jetës së saj. 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” është ngacmuar...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Më kanë ngacmuar seksualisht në Hollivud, që kur isha 12 vjeç

më 1.2018 - Gazeta Tema

Listës së gjatë të viktimave të abuzimit seksual në perandorinë kinematografisë botërore ‘Hollivud” i është shtuar edhe aktorja me orgjinë shqiptare Eliza Dushku. Në një reagim të gatë në profilin e saj...

Dëshmi e rëndë e Eliza Dushkut: Edhe unë jam abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

më 1.2018 - Syri

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Eliza Dushku pranon se si 12-vjeçare u ngacmua seksualisht në xhirimet e filmit

më 1.2018 - Koha.net

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, në një postim në Facebook, ka pranuar se është ngacmuar seksualisht nga një anëtar i ekipit të një filmi. Dushku ka thënë se u ngacmua seksualisht kur...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - KosovaPress

Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ndodhur 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” dhe bëhet fjalë për Joel Kramer. “Ia tregova prindërve dhe vëllait. Askush...

Eliza Dushku rikthehet në xhirimet e filmit dokumentar hollivudian

më 1.2018 - Almakos

Eliza Dushku është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja ka vite të tëra që po bë një karrierë prej artisteje në industrinë amerikane të filmit hollivudian. Bukuroshja...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Infokusi

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Eliza Dushku tregon se ishte abuzuar seksualisht në Hollivud, kur ishte 12 vjeçe

më 1.2018 - Illyria

Listës së gjatë të viktimave të abuzimit seksual në perandorinë kinematografisë botërore ‘Hollivud” i është shtuar edhe aktorja me orgjinë shqiptare Eliza Dushku. Në një reagim të gjatë në profilin e saj...

Dëshmi e rëndë e Eliza Dushkut: Edhe unë jam abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

më 1.2018 - Gazeta Liria

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Eliza Dushku rikthehet në xhirimet e filmit dokumentar hollivudian

më 1.2018 - Fol

Eliza Dushku është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja ka vite të tëra që po bë një karrierë prej artisteje në industrinë amerikane të filmit hollivudian. Bukuroshja...

Eliza Dushku është ngacmuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe

më 1.2018 - Insajderi

Aktorja shqiptare Eliza Dushku është një tjetër emër i njohur që ka qenë e ngacmuar seksualisht. Eliza vetë ka treguar se në moshën 12-të vjeçare ka qenë e ngacmuar gjatë xhirimeve të filmit “True Lies”,...

Aktorja shqiptare e Holliwoodit rrëfen momentin kur ishte ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

më 1.2018 - Periskopi

Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka rrëfyer momentin e saj kur ishte ngacmuar seksualisht nga një koordinatorët kryesorë të Holliwoodit Joel Krammer. Në atë kohë ajo i kishte pasur 12-vjeç,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK