http://kariera.mk

Dieta “magjike”

më 1.2018 - RTV 21

Njerëzit që kanë probleme me mbipeshën, tentojnë të gjejnë gjithnjë alternativa për të gjetur ilaçin e dobësimit Dieta e limonit është e përsosur për heqjen e toksinave nga trupi, si dhe humbjen e peshës...

Dieta “magjike” që ju ndihmon të humbisni kilogramët e tepërta

më 1.2018 - Te Sheshi

Njerëzit që kanë probleme me mbipeshën, tentojnë të gjejnë gjithnjë alternativa për të gjetur ilaçin e dobësimit. Dieta e limonit është e përsosur për heqjen e toksinave nga trupi, si dhe humbjen e peshës...

Dieta “magjike” që ju ndihmon të humbisni kilogramët e tepërta

më 1.2018 - NOA

Njerëzit që kanë probleme me mbipeshën, tentojnë të gjejnë gjithnjë alternativa për të gjetur ilaçin e dobësimit. Dieta e limonit është e përsosur për heqjen e toksinave nga trupi, si dhe humbjen e peshës...

Dieta “magjike”

më 1.2018 - Sovrani

Njerëzit që kanë probleme me mbipeshën, tentojnë të gjejnë gjithnjë alternativa për të gjetur ilaçin e dobësimit. Dieta e limonit është e përsosur për heqjen e toksinave nga trupi, si dhe humbjen e peshës...

Dieta ‘magjike’

më 1.2018 - Periskopi

Njerëzit që kanë probleme me mbipeshën, tentojnë të gjejnë gjithnjë alternativa për të gjetur ilaçin e dobësimit. Dieta e limonit është e përsosur për heqjen e toksinave nga trupi, si dhe humbjen e peshës...

Dieta “magjike”

më 1.2018 - KosovaPress

Lëngu i përzier i limonit rekomandohet të pihet përnjëherë, pavarësisht se disa njerëz kanë vështirësi ta bëjnë këtë. Nëse nuk mund ta pini pijen përnjëherë në mëngjes, të paktën e pini herë pas here përgjatë...

Ushqimin dhe pijen që nutricionistët nuk duan t’i konsumojnë!

më 1.2018 - Telegrafi

Gjithmonë fillimi i vitit të ri është periudhë ku shumica e njerëzve ndihen të motivuar ta ndryshojnë stilin e jetesës, por ky ndryshim nuk është gjithmonë i lehtë. Gjithashtu, kur njerëzit mundohen të...

Ushqimet dhe pijet që nutricionistët refuzojnë t’i konsumojnë

më 1.2018 - Periskopi

Gjithmonë fillimi i vitit të ri është periudhë ku shumica e njerëzve ndihen të motivuar ta ndryshojnë stilin e jetesës, por ky ndryshim nuk është gjithmonë i lehtë. Gjithashtu, kur njerëzit mundohen të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK