http://kariera.mk

Kapet në Vlorë peshku i rrezikshëm “Ujku i Detit”

para 11 muajve - Ina

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Vlonjatët kapin peshkun e rrezikshëm

para 12 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Kapet në Vlorë peshku i rrezikshëm “Ujku i Detit”

para 11 muajve - Koha.net

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Në Vlorë kapet peshku i rrezikshëm

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Vlonjatët kapin peshkun e rrezikshëm

para 12 muajve - Infokusi

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Në 300 metra thellësi kapet ‘Ujku i Detit’

para 12 muajve - Java News

VLORE-Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas...

Kapet në Vlorë “Ujku i Detit”, peshku më i rrezikshëm në 300 metra thellësi

para 11 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Në Vlorë kapet peshku shumë i rrezikshëm

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

Kapet në Vlorë “Ujku i Detit”, peshku më i rrezikshëm në 300 metra thellësi

para 11 muajve - Republika

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas peshkatarëve...

‘Ujku i Detit’, kapet në Vlorë peshku i rrezikshëm në 300 metra thellësi

para 12 muajve - BalkanWeb

VLORE -Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, ku peshkatarët kanë kapur një peshk të rrallë. Një peshkatriçe 1 metër e gjatë është kapur mesditën e sotme në n 300 metra thellësi. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK