http://kariera.mk

Njihuni me të dashurën 33 vjet më të re të Richard Gere

para 11 muajve - Gazeta Express

Aktori i famshëm Richard Gere do të martohet për të tretën herë së shpejti. Gere ka qenë i martuar me supermodelen Cindy Crawford nga viti 1991 deri në vitin 1995 dhe me modelen Carey Lowell nga viti 2002...

Njihuni me të dashurën 33 vjet më të re të Richard Gere

para 11 muajve - Tetova Sot

Aktori i famshëm Richard Gere do të martohet për të tretën herë së shpejti. Gere ka qenë i martuar me supermodelen Cindy Crawford nga viti 1991 deri në vitin 1995 dhe me modelen Carey Lowell nga viti 2002...

Richard Gere martohet për herë të tretë, tani me Alejandra Silva

para 11 muajve - Zhurnal

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva. Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar...

Richard Gere martohet sërish, bashkëshortja e ardhshme 33 vite më e re

para 11 muajve - NOA

Pas tre vitesh bashkë, dashuria mes aktorit Richard Gere 68 vjeç dhe  Alejandra Silva 35 vjeçe, do të zyrtarizohet në martesë. Dasma mes tyre është parashikuar të mbahet më 5 maj dhe kjo është martesa...

Richard Gere martohet për herë të tretë, tani me Alejandra Silva

para 11 muajve - Java News

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva. Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar...

Dasma e tretë për aktorin e njohur, martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - Periskopi

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it Richard Gere është duke planifikuar që të martohet me të dashurën e tij spanjolle, Alejandra Silva, muajin që vjen. Ylli i filmit “Pretty Woman” ka 3 vite në lidhje me...

Njihuni me të dashurën 33 vite më të re të Richard Gere

para 11 muajve - TV Koha

Aktori i famshëm Richard Gere do të martohet për të tretën herë së shpejti. Gere ka qenë i martuar me supermodelen Cindy Crawford nga viti 1991 deri në vitin 1995 dhe me modelen Carey Lowell nga viti 2002...

Richard Gere drejt altarit, do të martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - BalkanWeb

Ylli i Hollywood Richard Gere po planifikon të martohet me të dashurën e tij spanjolle Alejandra Silva muajin e ardhshëm. Aktori i famshëm i ‘Pretty Woman është në një lidhje me 35-vjeçaren prej 3 vitesh....

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Ina

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva

para 11 muajve - Koha.net

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere martohet për herë të tretë, Alejandra 33 vjet më e re

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pas tre vjetësh së bashku, dashuria mes Richard Gere (68 vjeç) dhe Alejandra Silva (35 vjeçe), do të zyrtarizohet me dasmë, e parashikuar në 5 maj, e treta për aktorin e famshëm amerikan të Hollivudit....

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Mapo

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere, martese me modelen 30 vite më të re

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas tre viteve bashkë, tashmë dashuria mes Richard Gere 68-vjeç dhe Alejandra Silva 35-vjeç do të kurorëzohetnë një dasëm e cila është e treat për aktorin. Sipas gazetës Spanjolle “ABC” çifti ka caktuar...

Aktori i njohur dasëm për herë të tretë, martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - Blitz

Pas tre viteve bashkë, tashmë dashuria mes Richard Gere 68-vjeç dhe Alejandra Silva 35-vjeç do të kurorëzohetnë një dasëm e cila është e treat për aktorin. Sipas gazetës Spanjolle “ABC” çifti ka caktuar...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Infokusi

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - KosovaPress

Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe kjo është hera e tretë që aktori Hollivudian shkon në altar. Ylli i “Pretty Woman” dhe “American Gigolo”, tanimë 68 vjeçar...

Richard Gere drejt altarit, do të martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ylli i Hollywood Richard Gere po planifikon të martohet me të dashurën e tij spanjolle Alejandra Silva muajin e ardhshëm. Aktori i famshëm i ‘Pretty Woman është në një lidhje me 35-vjeçaren prej 3 vitesh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK