http://kariera.mk

Blunt dhe Real shijojnë suksesin e këngës “Tululu”

para 11 muajve - Telegrafi

DJ Blunt dhe Real 1 e kanë publikuar këngën e re, të cilën e kanë shoqëruar me videoklip. “Tululu” titullohet kënga e re, klipin e të cilës e ka realizuar produksioni Imagine Films. Problem o qe keni me...

Blunt dhe Real shijojnë suksesin e këngës “Tululu”

para 11 muajve - Almakos

DJ Blunt dhe Real 1 e kanë publikuar këngën e re, të cilën e kanë shoqëruar me videoklip. “Tululu” titullohet kënga e re, klipin e të cilës e ka realizuar produksioni Imagine Films. Për muzikën e kësaj...

Video/ Është muzikë apo pornografi?! Shikoni klipin e ri të Blunt dhe Real

para 11 muajve - Mapo

Një klip i ri i Blunt dhe Real sapo ka dalë. Mirëpo ka diçka në atë video që nuk shkon. Disa femra që dridhin të pasmet e një pjesë e klipit ku Real e ha organin gjenital të një femre me thikë dhe pirun,...

Tekst eksplicit e skena +18 në klipin e ri të Blunt dhe Real

para 11 muajve - Prive

Dyshja e përfolur kohëve të fundit, Blunt dhe Real, dje publikuan projektin e tyre të titulluar “Tululu”. Përveç tekstit të këngës , vëmendje mori edhe videoklipi për shkak të skenave shumë eksplicite....

A është kjo muzikë apo pornografi?

para 11 muajve - Gazeta Express

Një klip i ri i Blunt dhe Real sapo ka dalë. Mirëpo ka diçka në atë video që nuk shkon. Disa femra që dridhin të pasmet e një pjesë e klipit ku Real e ha organin gjenital të një femre me thikë dhe pirun,...

“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite

para 11 muajve - Lajmi.net

Dy reperët Blunt dhe Real kanë qenë top-temë e medieve rozë muajt e fundit. Përmes rrjeteve sociale, ishte Real ai i cili njoftoi se dyshja tashmë kanë ndryshuar emrat artistik, shkruan lajmi.net. “Shaolin...

A është kjo muzikë apo pornografi?

para 11 muajve - Republika

Një klip i ri i Blunt dhe Real sapo ka dalë. Mirëpo ka diçka në atë video që nuk shkon. Disa femra që dridhin të pasmet e një pjesë e klipit ku Real e ha organin gjenital të një femre me thikë dhe pirun,...

“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite

para 11 muajve - Periskopi

Dy reperët Blunt dhe Real kanë qenë top-temë e medieve rozë muajt e fundit. Përmes rrjeteve sociale, ishte Real ai i cili njoftoi se dyshja tashmë kanë ndryshuar emrat artistik, shkruan lajmi.net. “Shaolin...

Për t’u tmerruar! Blunt e Real1 publikojnë videon ‘alla pornografi’ (Video+18)

para 11 muajve - GazetaBlic

Muajt e fundit s’po ka kush që i ndal me projektet e reja, shkruan GazetaBlic. Fjala është për dyshen DJ Blunt dhe Real1 të cilët kohët e fundit janë shndërruar në atë që me plot kuptimin e fjalës mund...

Për t’u tmerruar! Blunt e Real1 publikojnë videon ‘alla pornografi’ (Video+18)

para 11 muajve - Tetova Sot

Muajt e fundit s’po ka kush që i ndal me projektet e reja, shkruan GazetaBlic. Fjala është për dyshen DJ Blunt dhe Real1 të cilët kohët e fundit janë shndërruar në atë që me plot kuptimin e fjalës mund...

Nuk ka më Blunt dhe Real 1, reperat vijnë me emër të ri

para 11 muajve - Mapo

Gjatë gjithë këtyre viteve që kanë qenë në tregun muzikor ata të dy janë njohur si Blunt dhe Real 1, por mesa duket ata nuk do të quhen më kështu. Ka qenë Real 1 i cili nëpërmjet një videoje në “Instastory”...

Befason Unikatil: Kënga e tij mund të dëgjohet edhe me familje

para 11 muajve - Zhurnal

Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh. Kujtojmë se...

Blunt dhe Real ndryshojnë emrin, ja si quhen tani

para 11 muajve - Zhurnal

Janë dy nga reperët më të përfolur aktualisht. Dyshja Blunt dhe Real janë bërë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat shprehin çdo gjë që dëshirojnë ta thonë për publikun, shkruan lajmi.net. Reperët...

Blunt dhe Real ndryshojnë emrin, ja si quhen tani

para 11 muajve - Lajmi.net

Janë dy nga reperët më të përfolur aktualisht. Dyshja Blunt dhe Real janë bërë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat shprehin çdo gjë që dëshirojnë ta thonë për publikun, shkruan lajmi.net. Reperët...

Blunt dhe Real 1 ndryshojnë emrin, ja si quhen tani

para 11 muajve - Periskopi

Prej vitesh pjesë e tregut muzikor, me këngë që janë kthyer në hite e kanë arritur miliona klikime, ata i keni njohur gjithmonë si Blunt dhe Real 1. Por dyshja ka vendosur ta ndryshojnë emrin dhe këtë...

Befason Unikatil: Kënga e tij mund të dëgjohet edhe me familje

para 11 muajve - Aktuale

Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh. Kujtojmë se...

Befason Unikatil: Kënga e tij mund të dëgjohet edhe me familje

para 11 muajve - Gazeta Express

Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh. Kujtojmë se...

Premierë: “Ni Milion Rrugë” nga Unikkatili

para 11 muajve - Prive

Është publikuar projekti për të cilin iu kemi paralajmëruar gjatë ditës së sotme. Unikkatili sapo ka lëshuar këngën e tij të re me titull “1 Milion Rrugë”, e paraparë të publikohej ditë më parë, por për...

Unikkatil publikon këngën e re

para 11 muajve - RTV 21

“Ni Milion Rrugë” Reperi, Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a  Unikkatil sapo ka publikuar në Youtube projektin më të ri muzikor, shkruan rtv21.tv “Ni Milion Rrugë” titullohet kënga e cila ishte planifikuar...

Premierë: Unikatil publikon këngën ‘Ni milion rrugë’

para 11 muajve - Lajmi.net

Hip-hop artisti Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh,...

Unikatil publikon këngën ‘Ni milion rrugë’

para 11 muajve - Tetova Sot

Hip-hop artisti Unikkatil sapo e ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të madh klikimesh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK