http://kariera.mk

Dhurata rrëmben vëmendjen me foton e fundit

më 4.2018 - RTV 21

Duket shumë bukur Dhurata Dora padyshim se është një prej këngëtareve më atraktive të skenës muzikore shqiptare. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku vazhdimisht ndan me fansat e saj fotografi...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit

më 4.2018 - Ina

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit

më 4.2018 - GazetaBlic

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit

më 4.2018 - Tetova Sot

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit

më 4.2018 - Gazeta Monitor

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar...

Dhurata Dora shkëlqen në foton e fundit

më 4.2018 - Sovrani

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të kërkuara aktualisht. Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar...

Kush nuk e ka parë në fillimet e saja, ju njohim me pamjen pa operacione të Dhurata Dorës

më 4.2018 - GazetaBlic

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore. Ajo u bë e njohur për publikun që nga kënga e saj ‘Like Dat’. E prej atëherë e tash, Dora ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK