http://kariera.mk

‘S’është photoshop’, Bes Kallaku na prezanton me sozinë e tij, do habiteni sa ngjajnë

para 11 muajve - BalkanWeb

Të gjithë mund të mendojmë se kemi sozinë tonë diku në botë, ndërkohë që aktori i njohur i humorit Bes Kallaku siç duket e ka gjetur. Ka qenë vet Besi ai që ka bërë të ditur këtë fakt, ndërsa përmes një...

Bes Kallaku gjen sozinë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Ai është ndonjë nga aktorët shqiptar më të dashur për publikun. Por këtë herë Bes Kallaku i ka habitur të gjithë me postimin e tij në rrjete sociale. Ai ka gjetur një foto me një person që ka shumë ngjashmëri...

Bes Kallaku na prezanton me “vëllain” e tij binjak, do habiteni sa ngjajnë

para 11 muajve - Mapo

Të gjithë mund të mendojmë se kemi sozinë tonë diku në botë, ndërkohë që aktori i njohur i humorit Bes Kallaku siç duket e ka gjetur. Ka qenë vet Besi ai që ka bërë të ditur këtë fakt, ndërsa përmes një...

Bes Kallaku gjen sozinë e tij: Një ngjashmëri mahnitëse

para 11 muajve - Albeu

Ai është kthyer në një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar. Për shkak të natyrës shumë popullore dhe të thjeshtë, duket se Besi ka gjetur dicka fantastike. Nëpërmjet një postimi në Instagram,...

Bes Kallaku na prezanton me sozinë e tij

para 11 muajve - RTV 21

Ngjashmëri e frikshme Humoristi dhe këngëtari i njohur, Bes Kallaku ka treguar se ka gjetur sozinë e tij i cili është një kampion nga Polonia dhe ka ngjashmëri shumë të madhe me të, shkruan rtv21.tv Besi...

Nuk është PHOTOSHOP! Bes Kallaku na prezanton me sozinë e tij, do të çuditeni nga ngjashmëria!

para 11 muajve - Lajmi.net

Me siguri do mendoni se është Photoshop, por gaboheni! Bes Kallaku mesa duket e ka gjetur sozinë e tij dhe është çuditur po aq sa ne. Thuhet se çdokush ka të shpërndarë nëpër botë sozitë e tij dhe është...

Nuk është PHOTOSHOP! Bes Kallaku na prezanton me sozinë e tij, do të çuditeni nga ngjashmëria!

para 11 muajve - Tetova Sot

Me siguri do mendoni se është Photoshop, por gaboheni! Bes Kallaku mesa duket e ka gjetur sozinë e tij dhe është çuditur po aq sa ne. Thuhet se çdokush ka të shpërndarë nëpër botë sozitë e tij dhe është...

Bes Kallaku gjen sozinë e tij, ngjashmëria mes tyre është e ‘frikshme’

para 11 muajve - Sovrani

Personazhet e njohur në botë, por edhe në Shqipëri jo rrallëherë kanë gjetur sozitë e tyre, dhe madje i kanë takuar ata. Kur je VIP, e ke më të lehtë pasi sozitë të gjejnë ty, dhe jo ti ata. Në rastin...

Donald Trump “viziton” Bes Kallakun dhe Ijen

para 11 muajve - TV Koha

Një postim në Instagram i humoristit të njohur Bes Kallaku ka shkaktuar të qeshura dhe komente epike. Ai ka postuar një fotomontazh teksa shihet krahas Ijes dhe Donald Trump. Pasi Trump sulmoi Sirinë ai...

Donald Trump “viziton” Bes Kallakun dhe Ijen

para 11 muajve - NOA

Një postim në Instagram i humoristit të njohur Bes Kallaku ka shkaktuar të qeshura dhe komente epike. Ai ka postuar një fotomontazh teksa shihet krahas Ijes dhe Donald Trump. Pasi Trump sulmoi Sirinë ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK