http://kariera.mk

Aktori i Portokallisë bëhet baba për herë të dytë, publikon çastin emocionues

para 11 muajve - Albeu

Aktori i Portkallisë Marin Orhanasi dhe bashkëshortja e tij, Dorina janë bërë prindër të një djali . Nëpërmjet një postimi në Instagram, Marini ka ndarë me fansat lajmin e gëzueshëm. “Ueis Orhanasi. Mirë...

Aktori i ‘Portokalli’ baba për herë të dytë

para 11 muajve - Mapo

Një prej aktorëve më të dashur për publikun shqiptar, aktori Marin Orhanasi është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë dhe këtë moment e ka shpërndarë me ndjekësit...

Aktori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

para 11 muajve - Prive

Dita e sotme ka qenë një ditë plot gëzim për aktorin e njohur të spektaklit ‘Portokalli’, Marin Orhanasi. Ai është bërë baba për të dytën herë me ardhjen në jetë të djalit të dytë. Lajmin e ka ndarë vetë...

Aktori i njohur shqiptar baba për herë të dytë

para 11 muajve - RTV 21

Ai ka zbuluar emrin e djalit Aktori i njohur i spektaklit të humorit “Portokalli”, Marin Orhanasi është bërë baba për herë të dytë dhe këtë gëzim e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, shkruan rtv21.tv...

Aktori i 'Portokallisë' baba për herë të dytë: Zot faleminderit që na përkëdhele sërish!

para 11 muajve - Gazeta Express

Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhanasi është bërë baba për herë të dytë. Vetëm pak minuta më parë aktori i njohur ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet së bashku me djalin, bashkëshorten...

Aktori i ‘Portokallisë’ baba për herë të dytë: Zot faleminderit që na përkëdhele sërish!

para 11 muajve - Tetova Sot

Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhanasi është bërë baba për herë të dytë. Vetëm pak minuta më parë aktori i njohur ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet së bashku me djalin, bashkëshorten...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK