http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e enjte 17 maj 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Çiftet e konsoliduara tashmë prej për një kohe të gjatë dhe që kanë kaluar nëpër një krizë të vogël, do të jenë në gjendje të hedhin gjithçka pas krahëve. Shkoni mbi të parëndësishmen dhe shmangni...

15 gjëra për të cilat nuk i detyrohemi askujt

para 8 muajve - Ekonomia Online

Shumë zgjedhje që bëjmë në jetë, janë subjekt i pyetjeve dhe komenteve kureshtare nga ata që na rrethojnë. Shpesh duket sikur të gjithë kanë një mendim mbi atë që bëjmë, si sillemi, dhe me cilët ndërveprojmë....

Horoskopi ditor, e enjte 17 maj 2018

para 8 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 17 maj 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Çiftet e konsoliduara...

Cilin trendafil zgjodhe? Zbulo sekretin që nuk e di askush për ty

para 8 muajve - Sovrani

Nëse doni të dini më shumë rreth vetes, shikoni me kujdes këto trëndafila dhe zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë… Trendafili n.1 Jeni të guximshëm, estrovers dhe shumë të sinqertë. Keni një instinkt të...

Këshilla e sotme për Demin

para 8 muajve - Bota.al

Diçka që ju e kishit planifikuar – dhe e kishit planifikuar me kujdes – nuk shkoi ashtu siç ju e prisnit. Kjo mund të shkaktojë tronditje në sistemin tuaj, Dem, përderisa jeni person që bëni shumë kujdes...

Horoskopi ditor, e enjte 17 Maj 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Çiftet e konsoliduara tashmë prej për një kohe të gjatë dhe që kanë kaluar nëpër një krizë të vogël, do të jenë në gjendje të hedhin gjithçka pas krahëve. Shkoni mbi të parëndësishmen dhe shmangni...

Horoskopi 16 Maj 2018

para 8 muajve - Klan

Dashi – Rezistoni nxitjes për të arritur në konkluzione të shpejta dhe gjykime vlerore, pasi gjasat më të mëdha janë që do të gaboheni. Sjelljet e vetme për të cilat duhet të shqetësoheni janë tuajat....

Pyetja që duhet të bëni në çdo intervistë pune

para 8 muajve - Ekonomia Online

Çdo intervistë për punë shkakton stres. Ju nuk e dini se si të ju përgjigjeni të gjitha pyetjeve saktë, ose atë që ju duhet të pyesni veten për të ju ndihmuar që të “fitoni” kundër konkurrentëve tuaj....

Horoskopi, e mërkurë 16 maj 2018

para 8 muajve - Iliria News

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

Horoskopi ditor

para 8 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi....

Horoskopi për ditën e sotme, 16 maj 2018

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Bashkëveprimi i Hënës me Venusin do të bëjë që sot të kaloni një ditë të shumë bukur dhe të frytshme. Gjithçka do t’ju duket e thjeshtë. Do të keni harmoni edhe në fushën e dashurisë. Është dita...

Horoskopi i ditës

para 8 muajve - Mapo

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

Horoskopi – 16 maj 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Partneri juaj do të dëshirojë t’i bëjë gjërat ndryshe dhe ju duhet ta mbështesni atë në këtë drejtim. Kështu do të zbuloni disa gjëra të reja, në interesin tuaj. Jini më fleksibël. DEMI Do të dhuroni...

Këshilla e sotme për Peshqit – 16 maj 2018

para 8 muajve - Bota.al

Ju keni punuar në prapaskenë, për të arritur diçka vërtetë fantastike. Keni shumë arsye për të qenë krenarë, dhe jeni në prag të përfundimit të misionit tuaj. Por ju jeni gjithashtu person që pëlqeni të...

Horoskopi ditor

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi....

Mësoni se si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

para 8 muajve - Sovrani

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

Mëoni se si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

para 8 muajve - Sovrani

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 maj 2018

para 8 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 16 maj 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u fiksoni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 maj 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi....

Horoskopi 16 Maj, ja çfarë parashikojnë yjet

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags Dashi Përgatituni për një të dielë të çuditshme, gjatë së cilës ajo që normalisht të bezdiste do t’ju bëjë indiferentë. Mbrëmja do të jetë më e qetë për ju. Demi Më në fund nesër mund t’i...

7 arsye për të nisur një biznes sa jeni në universitet

para 8 muajve - Sovrani

Unë fillova biznesin tim në vitin 1999 kur isha ende student. Kishte edhe të mira edhe të këqija nga kjo gjë, por jam shumë falënderues për përvojën dhe do ua rekomandoja edhe ndërmarrësve tjerë ambiciozë....

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 maj 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 maj 2018

para 8 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 16 maj 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u fiksoni...

Horoskopi javor, 14 deri në 20 maj 2018

para 8 muajve - NOA

Dashi Dashuria: Histori dashurie të gatshme për të garantuar ndjenjat e papërshkrueshme, skenarë të denjë për t'u jetuar. Atmosfera në shtëpi për ata që tashmë kanë një partner, do të jetë e ngrohtë! Kontrolloni...

Nuk e dini përse partneri juaj mërzitet me ju? Tashmë po sepse do t’jua thotë horoskopi

para 8 muajve - Blitz

Me siguri pas një ndarjeje ose pas një sherri të madh që ka ndodhur në çift, gjithnjë pyesni veten: “Përse ai/ajo mërzitet me mua, përse?”. Duke qenë se njeriu është shumë qënie egoiste, asnjëherë nuk...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 16 Maj 2018

para 8 muajve - Java News

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat....

7 arsye për të nisur një biznes sa jeni në universitet

para 8 muajve - Ekonomia Online

Unë fillova biznesin tim në vitin 1999 kur isha ende student. Kishte edhe të mira edhe të këqija nga kjo gjë, por jam shumë falënderues për përvojën dhe do ua rekomandoja edhe ndërmarrësve tjerë ambiciozë....

Katër “të vërteta shkencore” për suksesin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ne jetojmë në një kohë të paparashikueshme. Nuk ka pasur kurrë kaq shumë mjete dhe mundësi për një individ, pavarësisht arsimimit ose pasurisë tonë, për t’u bërë ndërmarrës. Falë internetit, ne kemi qasje...

Shenjat se punoni shumë, filloni të jetoni

para 8 muajve - Ekonomia Online

Në një kohë kur kultura e biznesit është shumë konkurruese, të punosh shumë dhe të qëndrosh i dedikuar janë bërë cilësi të nevojshme që të qëndroni në biznes. Në fakt, këto janë shprehi të pritura. Mirëpo,...

Horoskopi, 15 maj 2018

para 8 muajve - Indeks.mk

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini të mbyllni marrëveshje...

Zgjidh një rrugë dhe zbulo më shumë për rrugëtimin e jetës tënde

para 8 muajve - Bota.al

Rruga numër një: Ju keni një shpirt të ëmbël dhe melankolik, si dhe një natyrë të butë. Ju mrekulloheni me bukurinë e gjërave dhe bëheni më të lumtur kur jeni të rrethuar nga objektet tuaja të preferuara....

Shprehitë që mund t’ua shkatërrojnë karrierën

para 8 muajve - Ina

Pyesni veten pse nuk përparoni më shpejt në vendin e punës, pse ju anashkalojnë rritjet e rrogës dhe projektet e rëndësishme? Përgjigjen ndoshta do ta gjeni në shprehitë e këqija në vijim të cilat mund...

Këshilla e sotme për Shigjetarin – 15 maj 2018

para 8 muajve - Bota.al

Ju mund të keni në mendime të çuditshme për të nisur një projekt. Ndoshta idetë tuaja janë të mrekullueshme, Shigjetar, por mund të jetë dikush që është kritik ndaj tyre. Ju jeni vetëm në fillim të kësaj...

Horoskopi për ditën e sotme

para 8 muajve - Lajmi.net

Lexoni shenjën tuaj; Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 maj 2018

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Planetët në mbrëmje ju dhurojnë një avantazh më shumë. Do të mbizotëroni skenën profesionale me frymëzim, me shpirtin e iniciativës dhe mprehtësinë e reflekseve. Një takim do të bëj që të ëndërroni...

Horoskopi i ditës

para 8 muajve - Mapo

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini të mbyllni marrëveshje...

Horoskopi – 15 maj 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Në përgjithësi dita e sotme do jetë e kënaqshme për çiftet. Venusi do iu bëjë më pasionantë dhe do e shprehni çdo gjë që mendoni. Merruni më shumë me zgjidhjen e problemeve financiare dhe gjeni sa...

Këshilla e sotme për Ujorin – 15 maj 2018

para 8 muajve - Bota.al

Mund të keni patur shumë vështirësi kohët e fundit – emocionale, ose financiare. Kjo mund t’ju ketë bërë të ndjeheni të pasigurtë për veten – dhe të ardhmen. Por nuk duhet të keni frikë nga asgjë, Ujor....

Këshilla e sotme për Peshqit – 15 Maj 2018

para 8 muajve - Bota.al

Ju mund të besoni vërtetë se një qasje si me magji ndaj një objektivi, është gjithçka që të nevojitet për ta arritur. Fuqia e mendjes është e pabesueshme. Ka mundësi mistike në këtë jetë, për të cilat...

Horoskopi për ditën e sotme

para 8 muajve - Sovrani

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini të mbyllni marrëveshje...

Mungesë serioziteti dhe respekti? Ja pesë shenjat si të njihni një “thëngjill të mbuluar”

para 8 muajve - BalkanWeb

Respekti shpesh herë mbi dashurinë, shënjohet si themeli i një marrëdhënieje të shëndetshme. Kur një person në një lidhje vazhdimisht ndihet sikur ai ose ajo nuk respektohet, kjo mund të çojë në pakënaqësi,...

3 gabimet që femrat i bëjnë me meshkujt dhe nuk e dinë

para 8 muajve - Aktuale

Kur takojmë dikë, gjëja e fundit që duam të bëjmë janë gabimet prej të cilave dështoi njohja e fundit. Takimet e para me një mashkull përcaktojnë edhe fatin e lidhjes, apo nëse ai do të dashurohet me ju....

Horoskopi ditor, e martë 15 maj 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin...

Horoskopi nesër, zbulo surprizat e yjeve për shenjën tënde

para 8 muajve - GazetaBlic

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini të mbyllni marrëveshje...

Horoskopi 15 Maj, çfarë parashikojnë yjet…

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags parashikim yjesh horoskop zodiak DASHI Sot partneri juaj do të dëshirojë t’i bëjë gjërat ndryshe dhe ju duhet ta mbështesni atë në këtë drejtim. Kështu do të zbuloni disa gjëra të reja,...

Shprehitë që mund t’ua shkatërrojnë karrierën

para 8 muajve - Telegrafi

Pyesni veten pse nuk përparoni më shpejt në vendin e punës, pse ju anashkalojnë rritjet e rrogës dhe projektet e rëndësishme? Përgjigjen ndoshta do ta gjeni në shprehitë e këqija në vijim të cilat mund...

Horoskopi javor 14-20 maj

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Para jush është një javë në të cilën ngjarje të ndryshme do t’ju shtyjnë të rishikoni veprimet tuaja ose vendimet e deritanishme. Ndoshta, me disa nga veprimet tuaja, ju jeni të nxituar. Një riorganizim...

5 personat që duhet t’i keni në rrethin tuaj të suksesit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Më thuaj me cilin rri, të të them se kush je – thotë populli! Ju jeni mesatarja e pesë njerëzve që kaloni shumicën e kohës. – shprehej Jim Rohn. Shprehje këto që kanë rrjedhur nga përvoja dhe tregojnë...

Si ta gjeni pasionin tuaj në punë?

para 8 muajve - Ekonomia Online

Me siguri i dëgjoni shpesh fëmijët duke thënë se duan të bëhen doktorë, pastaj ditën tjetër biznesmenë, pastaj pianistë apo këngëtarë, pastaj ushtarë, etj. Pra fëmijët, çdo ditë ëndërrojnë diçka të re...

Shenja më me fat këtë javë

para 8 muajve - RTV 21

Horoskopi javor DASHI21. mars – 20. prill Për çiftet, tensioni do filloje te bjere këtë jave. Do jeni me te logjikshëm dhe do filloni t’i pranoni gabimet qe ju vete keni bere. Kjo do ju afroje me tepër...

Horoskopi ditor, e martë 15 maj 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen. Gjatë kësaj dite do të arrini të mbyllni marrëveshje...

3 gabimet që femrat i bëjnë me meshkujt dhe nuk e dinë

para 8 muajve - Gazeta Express

​Kur takojmë dikë, gjëja e fundit që duam të bëjmë janë gabimet prej të cilave dështoi njohja e  fundit. Takimet e para me një mashkull përcaktojnë edhe fatin e lidhjes, apo nëse ai do të dashurohet me...

5 këshilla për t’u ringritur kur mendoni se jeta juaj është katastrofë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

A ua u shpif jeta juaj momentalisht? Fakt i vështirë i jetës është se ne të gjithë do të përjetojmë tragjedi në një pikë ose në një tjetër. Disa mund të përjetojnë vetëm një tragjedi të vetme; të tjerët...

Disa shenja që tregojnë se fjala është (vetëm) për afshin

para 8 muajve - Gazeta Express

Nuk ka asgjë të keqe në këtë, natyrisht. Mirëpo, mos u ngutni shumë… Keni njohur dikë dhe nuk mund të prisni momentin kur do të takoheni. Ai person ju tërheq shumë, seksi është i shkëlqyeshëm dhe, edhe...

Horoskopi 14 Maj 2018

para 8 muajve - Klan

Dashi – Mendoni se ku dëshironi të jeni në fund të vitit dhe nisni të bëni gjërat që jua mundësojnë plotësimin e objektivit. Sa më shumë të mendoni për drejtimin që doni të merrni, aq më shumë gjasa ka...

Horoskopi ditor, e hënë 14 maj 2018

para 8 muajve - Indeks.mk

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do i besoni me tepër njeri-tjetrit dhe do e forconi komunikimin se bashku. Edhe për beqaret do jete një dite premtuese dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2018

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse në punë doni të jeni i qetë, përmbajuni në mënyrë të përpiktë rregullave dhe shmangni kundërshtimin e vazhdueshëm të veprimeve të eprorëve. Jeni të papërmbajtshëm edhe për gjërat me të vogla....

Horoskopi për ditën e sotme

para 8 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të vijoni të provokoni partnerin/en tuaj, duke bërë që dita të mos rezultojë...

Horoskopi – 14 maj 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Do ketë disa mosmarrëveshje sot në jetën tuaj në çift dhe atmosfera do jetë e trazuar. Tregohuni pak më të vëmendshëm dhe mos neglizhoni asnjë detaj. Klima në planin financiar do jetë e paqëndrueshme....

Yjet kanë surpriza, ja horoskopi javor 14-20 Maj

para 8 muajve - Java News

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave do jeni shume tolerante ju te dashuruarit dhe do arrini ta mbani gjithë kohet te ndezur atmosferën ne çift. Nuk do mungojnë surprizat nga te dyja palët. Beqaret duhet...

Mësoni çfarë iu këshillon horoskopi sot

para 8 muajve - Sovrani

Dashi Gjatë kësaj dite do të vijoni të provokoni partnerin/en tuaj, duke bërë që dita të mos rezultojë aspak produktive. Mundohuni të jeni më të kuptueshëm dhe të favorizoni dialogun. Në punë, do të ketë...

Horoskopi Ditor 14 Maj 2018

para 8 muajve - Sovrani

Dashi 21 Mars – 19 Prill Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do i besoni me tepër njeri-tjetrit dhe do e forconi komunikimin se bashku. Edhe për beqaret do jete një...

Disa shenja që tregojnë se fjala është (vetëm) për afshin

para 8 muajve - Lajmi.net

Nuk ka asgjë të keqe në këtë, natyrisht. Mirëpo, mos u ngutni shumë… Keni njohur dikë dhe nuk mund të prisni momentin kur do të takoheni. Ai person ju tërheq shumë, seksi është i shkëlqyeshëm dhe, edhe...

Horoskopi ditor, e hënë 14 maj 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të vijoni të provokoni partnerin/en tuaj, duke bërë që dita të mos rezultojë...

Disa shenja që tregojnë se fjala është (vetëm) për afshin

para 8 muajve - Almakos

Nuk ka asgjë të keqe në këtë, natyrisht. Mirëpo, mos u ngutni shumë… Keni njohur dikë dhe nuk mund të prisni momentin kur do të takoheni. Ai person ju tërheq shumë, seksi është i shkëlqyeshëm dhe, edhe...

Horoskopi për të hënën, zbulojeni që sonte si do të nisë java për ju

para 8 muajve - Bota Press

Lexo tani horoskopin! Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të vijoni të provokoni partnerin/en tuaj, duke...

Horoskopi ditor, e hënë 14 maj 2018

para 8 muajve - Portalb

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do i besoni me tepër njeri-tjetrit dhe do e forconi komunikimin se bashku. Edhe për beqaret do jete një dite premtuese dhe...

Horoskopi ditor, e hënë 14 maj 2018

para 8 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të vijoni të provokoni partnerin/en tuaj, duke bërë që dita të mos rezultojë...

Horoskopi për ditën e sotme, shumë befasi për secilën shenjë

para 8 muajve - OraInfo

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi: Një ditë jo e mirë në dashuri për ju pasi mund të keni momente nervozizmi me partnerin...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 Maj 2018

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Hëna nuk shkon mirë me Plutonin në qiellin tuaj dhe atmosferën që jetoni me atë që ju ka hyrë në zemër. Pakënaqësia priret të mbizotërojë. Mos e vini në dyshim atë që ndjeni për partnerin që në zënkat...

Horoskopi – 13 maj 2018

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Merrini gjërat më me lehtësi dhe boll më me përshtypje që ju i krijoni me pa të drejtë. Bëjuni ballë çështjeve një nga një dhe mos kini frikë të jeni pak të ashpër në një diskutim të rëndësishëm....

Horoskopi ditor, e diel 13 maj 2018

para 8 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi: Një ditë jo e mirë në dashuri për ju pasi mund të keni momente nervozizmi me partnerin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK