http://kariera.mk

Ish-e dashura e Balotellit ju lë pa frymë, kujdes kur t’i shikosh…!

para 8 muajve - Politiko

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një...

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit spektakël në Miami

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një...

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit, spektakël në Miami

para 8 muajve - Gazeta Express

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një...

Melissa bën Balotellin të pendohet

para 8 muajve - Mapo

Modelja e njohur italiane, Melissa Castagnoli ka bërë të pendohet sulmuesin e Italisë, Mario Balotellin, që vendosi të ndahet nga ajo. Bukuroshja është fotografuar në plazhet e Miamit, ku ka nxjerrë në...

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit, spektakël në Miami

para 8 muajve - SuperSport

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një...

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit, spekakël në Miami

para 8 muajve - SuperSport

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një...

Melissa bën Balotellin të pendohet

para 8 muajve - Infokusi

Modelja e njohur italiane, Melissa Castagnoli ka bërë të pendohet sulmuesin e Italisë, Mario Balotellin, që vendosi të ndahet nga ajo. Bukuroshja është fotografuar në plazhet e Miamit, ku ka nxjerrë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK