http://kariera.mk

Zaimina zbulon fytyrën e ëmbël të së bijes, i bën një dedikim emocionues

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Zaimina ka sjellë në jetë vajzën e saj Khloe rreth katër muaj më parë dhe ka treguar se të qenit nënë është një nga gjërat më të bukura që i kanë ndodhur në jetë. Këngëtarja ka zgjedhur që të...

Momenti më i bukur: Këtë e përjeton Zaimina Vasjari me të bijën

para 8 muajve - Prive

Ka që pesë muaj që është bërë nënë për herë të parë dhe e tërë qenia e saj, është përkushtuar tek e bija që ka një emër shumë të veçantë Khloe. Këngëtarja e famshme shqiptare, Zaimina Vasjari, ka publikuar...

Zaimina Vasjari me dedikim emocionues për të bijën

para 8 muajve - GazetaBlic

Zaimina Vasjari ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, shkruan Gazeta Blic. Ajo solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan, Khloe, ku shpesh dhe po publikon pamje të saj në rrjete sociale,...

Dora e vajzës së saj, shtrëngimi më i bukur në jetë për Zaiminën

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka pak muaj që Zaimina Vasjari është bërë nënë. Këngëtarja nga Shqipëria, në janar të këtij viti ka sjell në jetë fëmiun e parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe, shkruan lajmi.net Si për çdo nënë...

Zaimina publikon momente të ëmbla me të bijën

para 8 muajve - NOA

Mëmësia i ka zbuluar një anë që nuk e ka njohur më parë dhe tashmë e gjithë vëmendja e saj rrotullohet tek e bija. Këngëtarja Zajmina Vasjari ka publikuar në Instagram momente me të bijën, teksa vogëlushja...

Dora e vajzës së saj, shtrëngimi më i bukur në jetë për Zaiminën

para 8 muajve - Infokusi

Ka pak muaj që Zaimina Vasjari është bërë nënë. Këngëtarja nga Shqipëria, në janar të këtij viti ka sjell në jetë fëmiun e parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe, shkruan lajmi.net Si për çdo nënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK