http://kariera.mk

Shumë e thjeshtë, por tepër e bukur, ja dhurata e Ermalit për Arianën

para 8 muajve - Sovrani

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu. Së fundi, Ariana ka festuar ditëlindjen e saj përderisa Ermali e ka uruar edhe në rrjetet sociale. Ai ka zgjedhur të mos...

Ermal Fejzullahu surprizon bashkëshorten e tij (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Ariana , bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, ka festuar ditëlindjen. Duket se bashkëshorti i saj Ermali e ka suprizuar më së miri . Në Insastoryn e saj Ariana , tregoi se ishtë mjaft e lumtur me dhuratat...

Ariana ka ditëlindjen, Ermali i bën dhurata super të shtrenjta

para 8 muajve - Prive

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot ka ditëlindjen. Dhurata e parë sigurisht i erdhi nga këngëtari, dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Ariana përmes një instastory ku i ka treguar gjërat e shtrenjta...

Ariana zbulon dhuratën e shtrenjtë që i dha sot Ermali për ditëlindje

para 8 muajve - RTV 21

Sa romantik Ermali Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditën e saj të lindjes. Pas një urimi emocionues që ka marrë nga vjehrra e saj, Nera, ajo ka zbuluar edhe një detaj tjetër...

Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

para 8 muajve - OraInfo

Ariana Fejzullahu ndonëse nuk ka ndonjë profesion me të ardhura të mëdha, ka burrin këngëtar. Kjo bën që ajo të ketë një jetë luksoze dhe një garderobë të pasur me firma nga më të shtrenjtat, përcjell...

Ariana publikon dhuratat që Ermali ia bleu për ditëlindje

para 8 muajve - Lajmi.net

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot e ka ditëlindjen. Burri i saj këngëtar është treguar i kujdesshëm duke ia dhuruar me mëngjes dhuratat që ia ka blerë, shkruan lajmi.net Janë gjithsej tri pako të...

Ariana publikon dhuratat që Ermali ia bleu për ditëlindje

para 8 muajve - Sovrani

ruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot e ka ditëlindjen. Burri i saj këngëtar është treguar i kujdesshëm duke ia dhuruar me mëngjes dhuratat që ia ka blerë, shkruan lajmi.net Janë gjithsej tri pako të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK