http://kariera.mk

Milioneri maqedonas makinë superluksoze për Adelinën që po i lind djalë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Adelina Tahiri shumë shpejtet pritet të bëhet nënë. Këngëtarja që i dha fund beqarisë në fund të vitit të kaluar do të bëhet nënë e një djali. Derisa ajo po e shijon këtë ndjesi të parë, bashkëshorti i...

U martua me 50 vjeçarin, por Adelina Tahirit i ndodh mrekullia!

para 8 muajve - OraInfo

Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parrë. Por duket se bashkëshorti e suprizon...

Milioneri maqedonas lumturon Adelina Tahirin, makinë superluksoze (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parrë. Por duket se bashkëshorti e suprizon...

Edhe një veturë tjetër superluksoze për Adelina Tahirin

para 8 muajve - RTV 21

Adelina prezanton veturën e re Këngëtarja Adelina Tahiri muajt e saj të fundit të shtatzënisë po i kalon si më së miri, duke iu plotësuar të gjitha dëshirat. Adelina jo rrallë herë ka treguar pasionin...

Nuk do ta besoni dhuratën luksoze që Adelina pranoi nga bashkëshorti milioner

para 8 muajve - Lajmi.net

Dhuratat luksoze për të nuk kanë të ndalur. Është kjo, Adelina Tahiri e cila pothuajse çdo ditë pranon dhurata të shtrenjta nga bashkëshorti milioner, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net Adelina siç shihet...

U martua me 50 vjeçarin, por Adelina Tahirit i ndodh mrekullia!

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parrë. Por duket se bashkëshorti e suprizon...

Adelina Tahiri prezanton veturën e saj të re të vitit 2018, kaq shtrenjtë kushton ajo

para 8 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri është njëra ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Martesa e saj me 50 vjeçarin maqedonas bëri shumë bujë. Ajo po pret tani një fëmijë. E Adelina nuk po ngurron asnjëherë që të na tregon...

Adelina Tahiri pranon edhe një dhuratë të shtrenjtë nga bashkëshorti milioner

para 8 muajve - GazetaBlic

Jeta e saj luksoze është në qendër të medias. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri bëri bujë të madhe në shtypin mediatik që nga martesa e saj me avokatin milioner, Serjozha Markov. Ajo tashmë është...

50 vjeçari milioner e lë pa fjalë Adelinën me veprimin e fundit!

para 8 muajve - OraInfo

Jeta e saj luksoze është në qendër të medias. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri bëri bujë të madhe në shtypin mediatik që nga martesa e saj me avokatin milioner, Serjozha Markov, shkruan lajmi....

Adelina Tahiri pranon edhe një dhuratë të shtrenjtë nga bashkëshorti milioner

para 8 muajve - Lajmi.net

Jeta e saj luksoze është në qendër të medias. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri bëri bujë të madhe në shtypin mediatik që nga martesa e saj me avokatin milioner, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net...

Adelina Tahiri pranon edhe një dhuratë të shtrenjtë nga bashkëshorti milioner

para 8 muajve - Sovrani

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri bëri bujë të madhe në shtypin mediatik që nga martesa e saj me avokatin milioner, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net Ajo tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë,...

Adelina Tahiri i frikësohet mësyshit

para 8 muajve - RTV 21

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë këngëtaren Larg muzikës, duke shijuar në çdo moment pritjen e ëmbël, një fazë shumë të bukur të jetës, këngëtarja Adelina Tahiri vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes...

Adelina Tahiri i frikësohet mësyshit

para 8 muajve - Bota Press

Këta janë këngëtaret që filluan të agjërojnë Ramazanin Ky është ministri kosovar që po agjeron edhe këtë vit muajin e Ramazanit Lirohet shqiptari që u fut në skenë dhe ndali Eurovision-in Peticioni që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK