http://kariera.mk

Vëni e makijazh gjatë Ramazanit, a e prish agjerimin?

para 8 muajve - OraInfo

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prish agjerimin ky veprim?

para 8 muajve - OraInfo

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit? Përgjigja që zgjidh dilemën

para 8 muajve - Republika

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit

para 8 muajve - Iliria News

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës.Qëllimi i agjërimit për një muaj është...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit? Përgjigja që zgjidh dilemën

para 8 muajve - Bota Press

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A prishet agjërimi nëse vendosni makijazh? Kjo është e vërteta

para 8 muajve - GazetaBlic

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit

para 8 muajve - Infokusi

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit? Përgjigja që zgjidh dilemën

para 8 muajve - Gazeta Express

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit

para 8 muajve - Telegrafi

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

Zgjidhni dilemën: A e prishni agjërimin nëse vëni makijazh gjatë Ramazanit?

para 8 muajve - Periskopi

Ramazani është muaji i shenjtë ku myslimanët e privojnë veten nga ‘kënaqësitë’ ditore si konsumimi i ushqimit, pijeve dhe kryerja e marrëdhënieve seksuale gjatë ditës. Qëllimi i agjërimit për një muaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK