http://kariera.mk

Ndryshe nga të tjera, maturantja vesh një fustan me kurora lulesh, befasoi të gjithë në mbrëmje

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Maturantja bjonde e cila mori gjithë vëmendjen për ‘kurorën’ e saj

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Nuk u zhvesh, por shkoj në mbrëmjen e maturës me fustanin më të bukur

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Nuk u zhvesh, por shkoi në mbrëmjen e maturës me fustanin më të bukur

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Nuk u zhvesh, por shkoi në mbrëmjen e maturës me fustanin më të bukur

para 8 muajve - Bota Press

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Me stil të veçantë, kjo maturante veshi pantallona me fustan

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës është bërë ngjarja më komerciale kohëve të fundit. Shpenzime marramendëse bëjnë në moshën 18 vjeçare duke i kushtuar një vëmendje të veçantë veshjeve të shtrenjta. Shumë të reja po komentohen...

Krejt pupla, pupla, maturantja me fustanin me unik!

para 8 muajve - Sovrani

Pam shumë maturant e maturante me veshje e pamje nga më të ndryshmet. Secili prej tyre mundohet të duket bukur dhe të shkëlqej atë natë, shkruan ORAvip. Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza që shihni në fotografinë...

Krejt pupla, publa, maturantja me fustanin me unik!

para 8 muajve - Sovrani

Pam shumë maturant e maturante me veshje e pamje nga më të ndryshmet. Secili prej tyre mundohet të duket bukur dhe të shkëlqej atë natë, shkruan ORAvip. Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza që shihni në fotografinë...

Krejt pupla, publa, maturantja me fustanin me unik!

para 8 muajve - OraInfo

Pam shumë maturant e maturante me veshje e pamje nga më të ndryshmet. Secili prej tyre mundohet të duket bukur dhe të shkëlqej atë natë, shkruan ORAvip. Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza që shihni në fotografinë...

Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!

para 8 muajve - OraInfo

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë, shkruan ORAvip. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por...

A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - OraInfo

Maturantëve e sidomos femrave u merr shumë kohë përzgjedhja e asaj se çfarë do të veshin në mbrëmjen e maturës. Disa duan të duken bukur, disa tërheqë e disa prej tyre të veçantë, shkruan ORAvip. E maturantja...

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

para 8 muajve - Aktuale

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme. Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur me kujdes veshjet....

Ky është kombinimi më i mirë deri më tani i maturantëve!

para 8 muajve - OraInfo

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia...

Tri shoqet që shkëlqen në mbrëmje, por diçka nuk po shkon me këtë foto!

para 8 muajve - OraInfo

Tashmë gjithandej shohim shumë maturantë me veshje e pamje të ndryshme. Por, dëshira e secilit është që të duket sa më bukur dhe sa më i veçantë, shkruan ORAvip. E ato që i karakterizojnë maturantët janë...

Maturantja që ka mahnitur të gjithë me fustanin e saj gjigant

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmjet e maturës janë organizime të parvjetshme që mbahen pas përfundimit të shkollës së mesme, shkruan ORAvip. Secili për tyre në mënyrë të vet mundohet qe te duket sa me bukur. Po thuajse se të gjithë...

Maturantja që ka mahnitur të gjithë me fustanin e saj gjigant

para 8 muajve - Bota Press

Mbrëmjet e maturës janë organizime të parvjetshme që mbahen pas përfundimit të shkollës së mesme, shkruan ORAvip. Secili për tyre në mënyrë të vet mundohet qe te duket sa me bukur. Po thuajse se të gjithë...

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

para 8 muajve - OraInfo

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme, shkruan ORAvip. Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur...

Maturantja që ua kaloj të gjithave me vello, e ‘çmendi’ edhe partnerin

para 8 muajve - Infokusi

Për shumë prej të rejave, fustanet e thjeshta që janë të përshtatshme me moshën e tyre, janë të dala mode tanimë. E njëra nga maturantet e sivjetmë ka zgjdhur të jetë ndryshe dhe jashtë ‘rregullave’ që...

Maturantja që e bëri kombinimin perfekt me çiftin

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se ç’duhet nga gjimanzistët. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme,...

Maturantja që ua kaloj të gjithave me vello, e ‘çmendi’ edhe partnerin

para 8 muajve - OraInfo

Për shumë prej të rejave, fustanet e thjeshta që janë të përshtatshme me moshën e tyre, janë të dala mode tanimë. E njëra nga maturantet e sivjetmë ka zgjdhur të jetë ndryshe dhe jashtë ‘rregullave’ që...

Ky maturant me frizuren e tij të veçantë i ka ‘deklasuar’ edhe shoqet e klasës

para 8 muajve - OraInfo

Ndryshe është qëllimi i pamjes së mbrëmjes së maturës, e kjo nuk vlen vetëm për vajzat por edhe për djemtë. Njëri nga maturantët e ka bërë një frizurë ndryshe nga të gjithë të tjerët, përcjell ORAvip....

Ndodh edhe kjo! Maturanti nga Drenica shkon me traktor në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - GazetaBlic

Mbrëmjet e maturës këtë vit po dalin të jenë shumë ndryshe e vitet e kaluara. Ajo çfarë e bën më ndryshe është mënyra që studentët po zgjedhin të shkojnë në mbrëmje, ku disa kanë zgjedhur makina normale,...

Harroni të gjithë, ky çift në maturë po ‘çmendin’ rrjetin, kaq bukur janë veshur

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Harroni vajzat, ky është maturanti që i ‘deklasoi’ edhe shoqet e klasës me një frizurë interesante

para 8 muajve - Sovrani

Ndryshe është qëllimi i pamjes së mbrëmjes së maturës, e kjo nuk vlen vetëm për vajzat por edhe për djemtë. Njëri nga maturantët e ka bërë një frizurë ndryshe nga të gjithë të tjerët, përcjell ORAvip....

Ndodh edhe kjo! Maturanti nga Drenica shkon me traktor në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Infokusi

Mbrëmjet e maturës këtë vit po dalin të jenë shumë ndryshe e vitet e kaluara. Ajo çfarë e bën më ndryshe është mënyra që studentët po zgjedhin të shkojnë në mbrëmje, ku disa kanë zgjedhur makina normale,...

Maturanti kombinon veshjen e tij me fustanin e vajzës, ky çift i ‘çmend’ të gjithë

para 8 muajve - OraInfo

Është bërë trend që në maturë dy shok që do të hyjnë së bashku në mbrëmje, të kombinohen edhe në veshje. Matura është bërë një ngjarje që po tërheq shumë vëmendje në opinion dhe jo vetëm nga të rinjtë,...

Maturanti nga Drenica shkon me traktor në mbramje të maturës

para 8 muajve - Gazeta Express

Një maturant i gjimnazit “Hamëz Jashairi” në Skenderaj ka zgjedhur një mënyrë më ndryshe për të shkuar në mbrëmjen e maturës. Ai ka shkuar me traktor. Maturantët i kushtojnë shumë rëndësi kësaj mbrëmje...

Harroni të gjithë, ky çift në maturë po ‘çmendin’ rrjetin, kaq bukur janë veshur

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet. Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip....

Maturanti kombinon veshjen e tij me fustanin e vajzës, ky çift i ‘çmend’ të gjithë

para 8 muajve - Sovrani

Është bërë trend që në maturë dy shok që do të hyjnë së bashku në mbrëmje, të kombinohen edhe në veshje. Matura është bërë një ngjarje që po tërheq shumë vëmendje në opinion dhe jo vetëm nga të rinjtë,...

Kjo është maturantja nga Istogu që është kopje e Françeska Jace

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës është një ngjarje ku çdo maturant dëshiron të duket sa më mirë, në mbrëmjen që shënon përfundimin e shkollës së mesme. Vëmendje më të madhe marrin vajza maturante, të cilat përzgjedhin...

Harroni të gjitha, maturantja nga Istogu po i ‘çmend’ të gjithë

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmja e maturës është një ngjarje ku çdo maturant dëshiron të duket sa më mirë, në mbrëmjen që shënon përfundimin e shkollës së mesme. Vëmendje më të madhe marrin vajza maturante, të cilat përzgjedhin...

Një maturante unike si kjo, pikturon vet fustanin e saj

para 8 muajve - Infokusi

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia është tek mbrëmja e...

Mbresëlënëse, maturantja nga Istogu që mahniti të gjithë

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës është një ngjarje ku çdo maturant dëshiron të duket sa më mirë, në mbrëmjen që shënon përfundimin e shkollës së mesme. Vëmendje më të madhe marrin vajza maturante, të cilat përzgjedhin...

Ky është çifti maturant më tërheqës që mori vëmendje të madhe

para 8 muajve - OraInfo

Të duken bukur është qëllimi i secilës dhe secilit prej maturantëve, shkruan ORAvip. Por, një problem tjetër i tyre është edhe përzgjedhja e partnerit i cili do t’iu shoqërojë atë natë. E çifti që shihni...

Ky ishte çifti më i mirë në mbrëmjen e maturës, por vajza shikoni si e befason prapa shpinës

para 8 muajve - OraInfo

Tashmë gjithandej shohim shumë maturantë me veshje e pamje të ndryshme, shkruan ORAvip. Por, dëshira e secilit është që të duket sa më bukur dhe sa më i veçantë. E ato që i karakterizojnë maturantët janë...

Maturantja më unike, pikturoi vetë fustanin e maturës

para 8 muajve - OraInfo

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, shkruan ORAvip. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia është...

Një mbrëmje e maturës më ndryshe për binjaket dhe binjakët, ja si duken ata

para 8 muajve - OraInfo

Tashmë gjithandej shohim shumë maturantë me veshje e pamje të ndryshme, shkruan ORAvip. Por, dëshira e secilit është që të duket sa më bukur dhe sa më i veçantë. E ata që nga natyra janë të tillë, binjakët,...

Maturanti që la ‘gojëhapur’ të gjithë me veshjen dhe stilin e tij!

para 8 muajve - OraInfo

Jemi mësuar të shohim vetëm femra të bukura e të veçanta në mbrëmjet e maturës, shkruan ORAvip. Por, janë edhe meshkujt ata të cilët preokupohen për veshjen në këtë mbrëmje, ndonëse nuk vërehen aq sa femrat....

Maturantja nga Peja i ngjan krejtësisht Andrra Destanit, vesh fustanin më të bukur

para 8 muajve - OraInfo

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia...

Kjo është maturantja nga Peja që ngjanë ‘tmerrësisht’ shumë me Andrra Destanin

para 8 muajve - Sovrani

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë. Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia...

Kjo maturante vesh fustanin me të ‘çmendur’, i tëri i mbuluar me ‘ari’

para 8 muajve - Bota Press

Mbrëmja e maturës është bërë ngjarja më komerciale kohëve të fundit. Shpenzime marramendëse bëjnë në moshën 18 vjeçare duke i kushtuar një vëmendje të veçantë veshjeve të shtrenjta, shkruan ORAvip. Shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK