http://kariera.mk

Gent Fatali: Nuk e mbaj në bluzë portretin e 2 Pac, Eminemit e as Lil Waynit, por e mbaj atë të Xenit

para 8 muajve - GazetaBlic

Gent Fatali në verën e vitit të kaluar publikoi këngën “Rakia”, një ripërpunim të këngës së famshme të kënduar nga Shkelzen Jetishi – Xeni. Kjo këngë arriti të pëlqehet në masë të madhe nga publiku, duke...

Ripërpunoi këngën e tij “Rakia”, ndërsa tani Gent Fatali printon portretin e Xenit edhe në bluzë

para 8 muajve - Telegrafi

Gent Fatali në verën e vitit të kaluar publikoi këngën “Rakia”, një ripërpunim të këngës së famshme të kënduar nga Shkelzen Jetishi – Xeni. Kjo këngë arriti të pëlqehet në masë të madhe nga publiku, duke...

Gent Fatali tregon se kush është ‘Kingu’

para 8 muajve - RTV 21

Genti është një reper me një stil shumë të veçantë Kënga e tij e fundit e titulluar “Zemer e thyme” është klikuar më shumë se 1.7 milionë herë qysh prej se është publikuar në fillim të prillit. Në Instagramin...

Xeni në bluzën e reperit shqiptar, e quan edhe mbret

para 8 muajve - Prive

Shkëlzen Jetishi – Xeni, ka dalë në bluzën e njërit prej reperëve shqiptarë. Është Gent Fatali ai i cili e ka skanuar një fotografi të Xenit për ta vendosur në bluzë. Më pas, reperi i cili është nga Kosova...

Shkëlzen Jetishi në bluzën e reperit kosovar

para 8 muajve - Lajmi.net

Gent Fatali është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Këngëtari i hitit “Zemër e thyme”, është mjaft i pranishëm në rrjete sociale, i cili shpesh ndan postime interesante me ndjekësit, shkruan lajmi.net...

Shkëlzen Jetishi në maicën e reperit kosovar

para 8 muajve - Lajmi.net

Gent Fatali është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Këngëtari i hitit “Zemër e thyme”, është mjaft i pranishëm në rrjete sociale, i cili shpesh ndan postime interesante me ndjekësit, shkruan lajmi.net...

Shkëlzen Jetishi në bluzën e reperit kosovar! [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këngëtari i hitit “Zemër e thyme”, është mjaft i pranishëm në rrjete sociale, i cili shpesh ndan postime interesante me ndjekësit, shkruan lajmi.net Ai përveç këngëve të njëpasnjëshme që publikon, siç...

Shkëlzen Jetishi në maicën e reperit kosovar

para 8 muajve - Sovrani

Gent Fatali është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Këngëtari i hitit “Zemër e thyme”, është mjaft i pranishëm në rrjete sociale, i cili shpesh ndan postime interesante me ndjekësit, shkruan lajmi.net...

Genti ka një pyetje përgjigjen e secilës mbase e dini edhe ju

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka publikuar disa të dhëna sa i përket shpërndarjeve e klikimeve të këngëve. Gent Fatali shihet se këngët e tij kanë marrë miliona shpërndarje, që nënkupton edhe klikime, shkruan lajmi.net Mirëpo, ai ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK