http://kariera.mk

Arrestohet koreografi i njohur Albi Nako?

para 11 muajve - Telegrafi

Është arrestuar para pak çastesh koreografi i njohur, Albi Nako. Në një video të siguruar nga “Xing”, shfaqen pamjet kur pas mbarimit të një performance në një lokal në Tiranë, policia hyn me forcë mes...

Arrestohet Albi Nako

para 11 muajve - Insajderi

Është arrestuar sot gjatë ditës në Tiranë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. Portali shqiptar “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit...

VIDEO/ Arrestohet Albi Nako? Shihni momentin kur policë të maskuar rrethojnë koreografin

para 11 muajve - BalkanWeb

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit,...

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

para 11 muajve - OraInfo

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

VIDEO/ Arrestohet Albi Nako, shihni momentin kur policët e maskuar rrethojnë koreografin

para 11 muajve - Mapo

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit,...

VIDEO/ Arrestohet Albi Nako? Shihni momentin kur policë të maskuar rrethojnë koreografin

para 11 muajve - Medial

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit,...

Arrestohet Albi Nako? Panik mes njerëzve

para 11 muajve - GazetaBlic

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

‘Arrestohet’ Albi Nako, forcat e sigurisë hyjnë në mes të eventit

para 11 muajve - Tetova Sot

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. Ka qenë portali “Xing.al” i Ermal Mamaqit ai që ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë...

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

para 11 muajve - Lajmi.net

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

para 11 muajve - Gazeta Express

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. "Xing.al" ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

"Arrestohet" Albi Nako

para 11 muajve - Albeu

Koreografi i njohur Albi Nako është arrestuar pak më parë nga policia. Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë. Ka qënë portali...

VIDEO/ Arrestohet koreografi Albi Nako

para 11 muajve - Lexo

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit,...

VIDEO/ Arrestohet Albi Nako? Shoqërohet nga forcat speciale

para 11 muajve - Java News

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit,...

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

para 11 muajve - Sovrani

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

Arrestohet koreografi i njohur shqiptar

para 11 muajve - Periskopi

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. “Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK