http://kariera.mk

I dashuri i Dua Lipës kapet “mat” duke e tradhëtuar këngëtaren nga Prishtina

para 11 muajve - Insajderi

Janë publikuar disa pamje filmike të Isaac Carew, të dashurit të Dua Lipës, duke kërcyer në krahët e një vajze misterioze. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, dyshja po kërcente nën tingujt e këngës së Dua...

I dashuri tradheton Dua Lipën në mënyrën më të shëmtuar!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dua Lipa për momentin është në një lidhje me Isaac Carew. Por duket se disa fotografi të Isaac tregojnë mbi një tradhëti të mundshme! Në këto pamje ai dallohet duke kërcyer më një vajzë tjetër në mënyrë...

I dashuri i Dua Lipës në krahët e një tjetër femre! – FOTO

para 11 muajve - Infokusi

Janë publikuar disa pamje filmike të Isaac Carew, të dashurit të Dua Lipës, duke kërcyer në krahët e një vajze misterioze. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, dyshja po kërcente nën tingujt e këngës së Dua...

I dashuri i Dua Lipës reagon për herë të parë pas tradhëtisë: “ Kemi rënë në duart e mediave që shkruajnë drama”.

para 11 muajve - Blitz

Lajmi kryesor i mediave ka qenë tradhëtis e partnerit të Duas ndaj saj. Së fundmi vetë ai ka vendosur të sqarojë një herë e mirë si qëndron e vërteta. Sipas Isaac asgjë nuk është e vërtetë por e gjitha...

Kapet mat! Në sfond luhej kënga e Dua Lipës, i dashuri i saj në krahët e një tjetre…

para 11 muajve - Blitz

Së fundmi në media ka qarkulluar lajmi se Dua Lipa është tradhëtuar nga i dashuri i saj. Ai është parë në një club të Londrës në krahët e një tjetër femre. Kanë dalë fotot teksa ata përkëdheleshin e kërcenin...

FOTO/ Dua Lipa tregon tradhëtinë e Isaac Carew

para 12 muajve - Lexo

Edhe pse i’u këndon rregullave në këngën e saj ‘Rules’, Dua Lipa i theu ato duke u rikthyer me ish të dashurin, Isaac Carew. Por vetëm tani është publikuar lajmi se Carew e ka tradhëtuar këngëtaren shqiptare...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 12 muajve - Mapo

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri e tradhtoi Dua Lipën? Dalin fotografitë e tij me një tjetër vajzë

para 12 muajve - Prive

Dua Lipa ka fituar me miliona fansa këtë verë me kënën One Kiss në bashkëpunim me Calvin Harris, e edhe më shumë me këngën New Rules. Por përderisa karrierën e ka në top, nuk është dashuria ajo që po i...

I dashuri i Dua Lipës kapet me një vajzë tjetër, këngëtarja ka një mesazh për të

para 12 muajve - NOA

Shtypi rozë i ka dhënë jehonë disa fotografive ku i dashuri i këngëtares Dua Lipa shfaqet në shoqërinë e një vajze tjetër. Isaac Careë është kapur mat duke u puthur dhe kërcyer me një vajzë tjetër, ndërkohë...

I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore , Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë. Por duket se i dashuri e ka tradhëtuar. Disa foto të publikuara nga “The Sun” e...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 12 muajve - Iliria News

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën

para 12 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë. Por duket se i dashuri e ka tradhëtuar. Disa foto të publikuara nga “The Sun” e...

Rikthim te rregullat e reja: Isaac tradhëton sërish Dua Lipën!

para 12 muajve - Blitz

Duket se marrëdhënia e Dua Lipës dhe (ish) të dashurit Isaac Careë po merr një tjetër trajtë. Isaac është fotografuar këtë fundjavë duke u puthur me një vazjë të panjohur dhe sipas dëshmitarëve në club,...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 12 muajve - Gazeta Express

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 12 muajve - Infokusi

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Lipa dhe Carew rinisën...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 12 muajve - Koha.net

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 12 muajve - GazetaBlic

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 12 muajve - Republika

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri e tradhton Dua Lipën gjersa dëgjohet kënga e saj “One Kiss”

para 12 muajve - Koha.net

Isaac Carew, ish-modeli i shndërruar në kuzhinier, siç raporton tabolidi britanik “The Sun”, ka tradhtuar këngëtaren me prejardhje nga Kosova, Dua Lipën. Në një video të cilën e ka siguruar ky tabolid,...

Dua Lipa tradhtohet nga i dashuri, shfaqet pamjet “intime”me një femër tjetër

para 12 muajve - Bota Press

Por përkundër sukseseve në karrierë, duket se jeta private e Duas nuk po shkon edhe aq mirë dhe qetë. Sipas, “The Sun”, i dashuri i saj britanik Isaac Carew ka tradhtuar 22-vjeçaren me vajzë tjetër në...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 12 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

Dua Lipa me mesazhe të koduara tregon për tradhëtinë e të dashurit

para 12 muajve - Periskopi

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

I dashuri e tradhton Dua Lipën me një zeshkane

para 12 muajve - Telegrafi

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme si dhe të punojë në projekte të reja muzikore....

I dashuri e tradhton Dua Lipën me një zeshkane

para 12 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme si dhe të punojë në projekte të reja muzikore....

Dua Lipa në lidhje me Isaac Carew dhe publikon foto të ishit?

para 12 muajve - Lajmi.net

Krahas jetës profesionale, Dua Lipa vazhdimisht është e përfolur edhe për jetën private. Këngëtarja pasi ishte ndarë nga i dashuri Isaac Carew ishte lidhur me muzikantin, Paul Klein, shkruan lajmi.net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK