http://kariera.mk

Kështu ia shërben kafenë ai Afronës, ajo e quan kamarieri më i mirë në botë

para 11 muajve - Periskopi

Janë ndër çiftet më të komentuara në estradën tonë. Blero dhe Afrona ka ditë që po shijojnë pushimet e tyre, ku sipas fotove që ata publikojnë, shihet se po kalojnë momente të bukura në vende luksoze,...

Blerona e ‘nxehtë’ nga pushimet në Turqi

para 11 muajve - Zhurnal

Blerona e ‘nxehtë’ nga pushimet në Turqi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Blero i bleu vitin e kaluar këtë dhuratë, Afrona edhe këtë vit e përdorë me dashuri

para 11 muajve - Zhurnal

Blero i bleu vitin e kaluar këtë dhuratë, Afrona edhe këtë vit e përdorë me dashuri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Një iftar si ky i Afronës dhe Bleros, do ta ëndërronte çdo çift

para 11 muajve - Sovrani

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo....

Blero bëhet edhe kamarier për Afronën

para 11 muajve - Periskopi

Blero dhe Afrona ka ditë që kanë nisur pushimet verore. Çifti i njohur kanë zgjedhue Moroccon për të kaluar disa ditë relaksi. Ata herë pas here po ndajnë edhe imazhe mjaftë të ëmbla nga ky qëndrim. E...

Një burrë si Blero! Kështu ia shërben kafenë ai Afronës, ajo e quan kamarieri më i mirë në botë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Janë ndër çiftet më të komentuara në estradën tonë. Blero dhe Afrona ka ditë që po shijojnë pushimet e tyre, ku sipas fotove që ata publikojnë, shihet se po kalojnë momente të bukura në vende luksoze....

Blero bëhet kamarier për Afronën, shikoni si e shërben atë

para 11 muajve - Sovrani

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo....

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre

para 11 muajve - GazetaBlic

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur. Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij. Blero dhe modelja Afrona Dika...

Blero i flaktë pas Barcelonës, por ja kë simpatizon Afrona Dika

para 11 muajve - Prive

Ndodhen në pushime ne njërin prej vendeve më të bukura në botë, në Afrikën e Jugut. Dhe dyshja e njohur Blerim Muharremi e Afrona Dika, i kanë mbajtur të përditësuar ndjekësit e tyre me imazhe nga këto...

Afrona dhe Blero shijojnë pushimet (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të komentuar në media. Së fundmi, ata kanë vendosur t'i japin vetes disa ditë pushimi . Në fotot e publikuara ata duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin. Duket...

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij. Blero dhe...

Afrona dhe Blero në pushime, hedhin fotografi po thuajse nudo

para 11 muajve - Zhurnal

Afrona dhe Blero në pushime, hedhin fotografi po thuajse nudo "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur. Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij. Blero dhe modelja Afrona Dika...

Afrona dhe Blero në pushime, hedhin fotografi po thuajse nudo

para 11 muajve - OraInfo

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij. Blero dhe...

Afrona dhe Blero në pushime, kjo fotografi do t’iu çudisë

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij. Blero dhe...

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

para 11 muajve - Zhurnal

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Blero tregon se çfarë kanë të përbashkët ai, Afrona dhe Tara

para 11 muajve - Zhurnal

Blero tregon se çfarë kanë të përbashkët ai, Afrona dhe Tara "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Fotografi të reja nga pushimet luksoze të Bleros dhe Afronës

para 11 muajve - RTV 21

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku. Çifti ditë më parë...

Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

para 11 muajve - OraInfo

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku. Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku. Çifti ditë më parë...

Fotografi të reja nga pushimet luksoze Bleros dhe Afronës

para 11 muajve - RTV 21

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku. Çifti ditë më parë...

Blero tregon se çfarë kanë të përbashkët ai, Afrona dhe Tara

para 12 muajve - OraInfo

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo....

Pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

para 11 muajve - Sovrani

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku. Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku. Çifti ditë më parë...

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

para 12 muajve - OraInfo

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum, shkruan ORAinfo. Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social Ajo është komentuar dhe...

Blero tregon se çfarë kanë të përbashkët ai, Afrona dhe Tara

para 12 muajve - Sovrani

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo....

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

para 12 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum. Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social.

Afrona publikon pamje nga hoteli, ja ku po i kalon pushimet me Bleron

para 12 muajve - OraInfo

Këngëtari Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh nga ky udhëtim i përbashkët, shkruan ORAinfo. Nuk kanë munguar as deklaratat e dashurisë...

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

para 12 muajve - Sovrani

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum, shkruan ORAinfo. Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social Ajo është komentuar dhe...

Blero nuk është mirë – i ndodhi edhe kjo

para 12 muajve - Gazeta Express

Ai bënë pushime disa herë në vit dhe thuajse të gjitha pushimet bashkë me të fejuarën e tij, Afronen Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh...

Afrona e Bleros “bëhet” gazetare, ja në cilin televizion

para 12 muajve - Sovrani

Çifto Blerim Muharremi dhe Afrona Dika, janë çift shumë i përfolur në showbizin vendor. Çdo gjë e tyre bëhet lajm. E Blero ka publikuar një video në Insta Story, ku Afrona luan rolin e gazetarës dhe interviston...

Blero nuk është mirë – Ja çka i ndodhi në bregdet

para 12 muajve - Periskopi

Ai bënë pushime disa herë në vit dhe thuajse të gjitha pushimet bashkë me të fejuarën e tij, Afronen, shkruan “Kosovarja”. Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka...

Blero në pushime me Afronen, i ndodh diçka shokuese

para 12 muajve - OraInfo

Ai bënë pushime disa herë në vit dhe thuajse të gjitha pushimet bashkë me të fejuarën e tij, Afronen. Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh...

Afrona plot stil nga Maroku krah Bleros

para 12 muajve - Prive

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pak ditë më parë nisën pushimet. Çifti i njohur që shquhen për aventurat e çmendura në destinacione të ndryshme anë e mbanë botës, kësaj rradhe zgjodhën Marokon. Në një...

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Afronën

para 12 muajve - OraInfo

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pak ditë më parë nisën pushimet. Çifti i njohur që shquhen për aventurat e çmendura në destinacione të ndryshme anë e mbanë botës, kësaj rradhe zgjodhën Marokon. Në një...

Blero dhe Afrona me pushime luksoze në Marok

para 12 muajve - Telegrafi

Këngëtari Blero dhe bukuroshja Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tyre....

Blero në pushime me Afronen, i ndodh diçka shokuese

para 12 muajve - Sovrani

Ai bënë pushime disa herë në vit dhe thuajse të gjitha pushimet bashkë me të fejuarën e tij, Afronen. Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh...

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Afronën

para 12 muajve - Sovrani

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pak ditë më parë nisën pushimet. Çifti i njohur që shquhen për aventurat e çmendura në destinacione të ndryshme anë e mbanë botës, kësaj rradhe zgjodhën Marokon. Në një...

Blero del me Afronen në dark, por ajo për pak sa nuk zhvishet

para 12 muajve - OraInfo

Këngëtari i njohur Blero ka kohë që është në lidhje me modelen Afrona Dika, shkruan ORAinfo. Çifti kalojnë momente të bukura pranë njëri tjetrit, dhe nuk hezitojnë aspak që ti ndajnë fotografit me ndjekësit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK