http://kariera.mk

Ia kishte njëllosur emrin, por ja çka bën sot Dafina Zeqiri për Noizyn

para 11 muajve - Lajmi.net

DIkur nuk i kanë pasur fare raportet e mira. Madje ishin të armiqësuar keq pasi Noizy e njëllosi emrin e këngëtares në njërin prej projekteve të tij muzikore, shkruan lajmi.net Mirëpo sot ata janë pajtuar...

PREMIERË: Noizy dhe Raf Camora sjellin këngën e re ‘Toto’

para 11 muajve - Lajmi.net

Sapo kanë publikuar projektin e ri. ‘Toto’ mban titullin kënga më e re e Noizyt i cili ka bashkuar forcat me reperin e huaj, Raf Camora që jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi net. Këngën tani...

PREMIERË: Noizy dhe Raf Camora sjellin këngën e re ‘Toto’

para 11 muajve - Lajmi.net

Sapo kanë publikuar projektin e ri. ‘Toto’ mban titullin kënga më e re e Noizyt i cili ka bashkuar forcat me reperin e huaj, Raf Camora që jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi net. Këngën tani...

PREMIERË: Noizy dhe Raf Camora sjellin këngën e re ‘Toto’

para 11 muajve - Lajmi.net

Sapo kanë publikuar projektin e ri. ‘Toto’ mban titullin kënga më e re e Noizyt i cili ka bashkuar forcat me reperin e huaj, Raf Camora që jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi net. Këngën tani...

Noizy ofendohet rëndë nga fansi, komenti i tij nuk pritej

para 11 muajve - Lajmi.net

Reperi nga Shqipëria, Noizy është mjaft i dashur për publikun. Që nga fillimi i karrierës ai ka arritur të rrëmbejë zemrën e publikut shqiptar duke u pëlqyer tejet shumë, shkruan lajmi net. Mirëpo ka edhe...

Sot publikohet bashkëpunimi i Noizyt me reperin Raf Camora

para 11 muajve - Lajmi.net

'Toto' mban titullin kënga më e re e Noizyt. Reperi shqiptar ka bashkuar forcat me reperin e huaj Raf Camora i cili jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi.net Kënga e paralajmëruar qe një kohë do...

Noizy ka gati hitin e verës, tregon datën e publikimit

para 11 muajve - GazetaBlic

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij. ‘Toto’ është kënga e tij e rradhë. Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm...

Noizy nuk po di ku të ndalet, sot godet sërish

para 11 muajve - Gazeta Express

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij. ‘Toto’ është kënga e tij e rradhë. Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm...

Noizy ofendohet rëndë nga fansi, komenti i tij nuk pritej

para 11 muajve - Sovrani

Reperi nga Shqipëria, Noizy është mjaft i dashur për publikun. Që nga fillimi i karrierës ai ka arritur të rrëmbejë zemrën e publikut shqiptar duke u pëlqyer tejet shumë, shkruan lajmi net. Mirëpo ka edhe...

Sot Noizy publikon këngën e re

para 11 muajve - Sovrani

‘Toto’ mban titullin kënga më e re e Noizyt. Reperi shqiptar ka bashkuar forcat me reperin e huaj Raf Camora i cili jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi.net Kënga e paralajmëruar qe një kohë do...

Sot publikohet bashkëpunimi i Noizyt me reperin Raf Camora

para 11 muajve - Fakti Ditor

Reperi shqiptar ka bashkuar forcat me reperin e huaj Raf Camora i cili jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi.net Kënga e paralajmëruar qe një kohë do të publikohet sot dhe Zinzin nuk e ka treguar...

Gjithçka gati, Noizy dhe reperi nga Gjermania vijnë me ‘Toto’

para 11 muajve - Prive

Pas ‘Luj edhe pak’ dhe ‘Drejt suksesit’ me Alban Skenderaj, Noizy e ka gati ‘Toto’ në duet me reperin nga Gjermania, Raf Camora. ’Sa njerëz janë duke e pritur Toto’ ka shkruar reperi nga Shqipëria në Instagram,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK