http://kariera.mk

Si interpretuese e himnit të Kampionatit, Erës i ka hyrë në zemër futbolli dhe ka filluar të merret me sport

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja era Istrefi është interpretuesja e himnit për Kampionatin Botëror 2018, së bashku me artistët Will Smith, dhe Nicky Jam. Për momentin, këngëtarja ndodhet në Xhamajka, ku është duke mbajtur koncertet...

Era në finalen e botërorit – “Live It Up” arrin 21 milionë klikime

para 7 muajve - Zhurnal

Era në finalen e botërorit – “Live It Up” arrin 21 milionë klikime "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Pasi interpretoi himnin e Kampionatit, Erës i ka hyrë në zemër futbolli dhe ka filluar të merret me sport

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja era Istrefi është interpretuesja e himnit për Kampionatin Botëror 2018, së bashku me artistët Will Smith, dhe Nicky Jam. Për momentin, këngëtarja ndodhet në Xhamajka, ku është duke mbajtur koncertet...

Era në finalen e botërorit – “Live It Up” arrin 21 milionë klikime

para 7 muajve - Klan Kosova

Tashmë këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, është bërë e ditur se do ta performojë himnin e botërorit në finalen e Kampionatit Botëror. Derisa Era po merret me projekte të tjera kënga “Live It Up”...

Rusia i ndalon Era Istrefit performancën në Botëror?

para 7 muajve - Mapo

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018. Ditën e sotme filloi zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e tij...

Kënga e Botërorit e kënduar nga Era Istrefi arrin 20 milionë klikime

para 7 muajve - Bota Press

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime. Ndërkaq sot është ceremonia...

Rusia i ndalon Era Istrefit performancën në Botëror?

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018. Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e tij...

Mbi 20 milionë klikime për këngën e Botërorit “Live It Up”

para 7 muajve - GazetaBlic

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime. Ndërkaq sot është ceremonia...

Kënga e Botërorit me Era Istrefin arrin 20 milionë klikime

para 7 muajve - Koha.net

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime. Ndërkaq sot është ceremonia...

Kënga e Botërorit arrin 20 milionë klikime

para 7 muajve - Politiko

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë vizita. Ndërkaq sot është ceremonia...

Ja sa klikime ka arritur Era me Këngën e Botërorit

para 7 muajve - Sovrani

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime. Ndërkaq sot është ceremonia...

Kënga e Botërorit arrin 20 milionë klikime

para 7 muajve - Mapo

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë vizita. Ndërkaq sot është ceremonia...

Kënga e Botërorit arrin 20 milionë vizita

para 7 muajve - Klan Kosova

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë vizita. Ndërkaq sot është ceremonia...

Kënga e Botërorit me Era Istrefin arrin 20 milionë klikime

para 7 muajve - Ekonomia Online

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime. Ndërkaq sot është ceremonia...

Era Istrefi s’do të jetë pjesë e Kampionatit Botëror sot

para 7 muajve - Prive

Sot nis Kampionati Botëror, por Era Istrefi s’do jetë pjesë e hapjes. Nëna e saj, Syzana, ka treguar se këngëtarja nuk do ta bëjë hapjen, por mbylljen e këtij gjiganti sportiv, duke performuar live bashkë...

Këngët përfaqësuese të Kampionatit Botëror ndër vite, komentet dhe kritikat e publikut

para 7 muajve - Lajmi.net

Kupa, është synimi që 32 ekipet të cilat marrin pjesë në secilin Kampionat Botëror presin për ta fituar. Ndër vite ky organizim i madh i futbollit është shoqëruar me këngë zyrtare dhe performanca të ndryshme...

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori. Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë. Por Era duket mjaft mahnitëse...

Prisni pak: Era Istrefi nuk do të performojë sot në hapjen e Kampionatit Botëror të Futbollit?

para 7 muajve - Blitz

Siç dhe është bërë me dije, sot nis zyrtarisht Kampionati Botëror i Futbollit në Rusi dhe siç e do zakoni, në hapje të tij duhet të performohet live edhe himni i këtij sezoni. Është pikërisht “Live it...

Rusia i ndalon Era Istrefit performancën në Botëror?

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018. Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e tij...

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori. Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë. Por Era duket mjaft mahnitëse...

Godet Era para të rinjëve të Xhamajkës

para 7 muajve - RTV 21

GOOOL Jemi nën ethet e Kampionatit Botëror, i cili zyrtarisht fillon sot, kjo ngjarje sportive merr vëmendjen e gjithë botës. E kësaj radhe jo vetëm të dashamirësve të sportit por edhe të muzikës. Një...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Zhurnal

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Kampionati ‘Rusia 2018’ hapet nga Robbie Williams!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Sot do të nis Kampionati Botëror ‘Russia 2018’ dhe kënga zyrtare është ‘Live it up’ nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi. Klan Kosova sot kanë raportuar se Era do ta bëjë zyrtarisht hapjen e Kampionatit,...

Komfirmohet kur do të performojë Era Istrefi në Kampionatin Botëror

para 7 muajve - RTV 21

Sonte vëmendja tek … Kampionati Botëror i Futbollit fillon sot, ndërsa himni i këtij kampionati “Live it up” i kënduar nga Era Istrefi Will Smith dhe Nicky Jam do të këndohet në finalen të këtij kampionati....

Kampionati ‘Rusia 2018’ hapet nga Robbie Williams

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot do të nis Kampionati Botëror 'Russia 2018' dhe kënga zyrtare është 'Live it up' nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi. Nëna e këngëtares e ka konfirmuar për Klan K. pjesëmarrjen e Erës në hapjen...

Ekskluzive:Era Istrefi nuk do ta bëjë sot hapjen e Kampionatit!

para 7 muajve - Fakti Ditor

‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net Gjatë ditës disa media shqiptare kanë shkruar se Era do të jetë atje për ta bërë hapjen...

Ekskluzive:Era Istrefi nuk do ta bëjë sot hapjen e Kampionatit!

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot nis Kampionati Botëror 'Russia 2018'.' ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net Sot disa media shqiptare kanë shkruar se Era...

Kampionati ‘Rusia 2018’ hapet nga Robbie Williams

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot do të nis Kampionati Botëror 'Russia 2018' dhe kënga zyrtare është 'Live it up' nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi. Nëna e këngëtares e ka konfirmuar për Klan K. pjesëmarrjen e Erës në hapjen...

Përveç Era Istrefit, pjesë e hapjes së Kampionatit do të jetë edhe Robbie Williams

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot do të nis Kampionati Botëror 'Russia 2018' dhe kënga zyrtare është 'Live it up' nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi. Nëna e këngëtares e ka konfirmuar për Klan K. pjesëmarrjen e Erës në hapjen...

Era Istrefi nuk do të performojë në hapjen e Botërorit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë krenohemi me sukseset e këngëtarëve shqiptarë, që arrijnë të çajnë në tregun ndërkombëtar. Era Istrefi është njëra prej këtyre artisteve, që ka arritur që zëri i saj të njihet edhe në botë. Suksesi...

Nuk do të përformojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare , Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori. Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë. Ajo do të fillojë në...

Kjo është e vërteta e performancës së Era Istrefit në hapjen e Kupës së Botës

para 7 muajve - GazetaBlic

Era Istrefi, Nicky Jam, dhe Will Smith do këndojnë himnin e Kupës së Botës, shkruan Gazeta Blic. “Live It Up” titullohet kënga e cila do të këndohet para 80 mijë tifozëve në stadiumin Luzhniki në Moskë,...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Republika

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova. Vendimin e ka konfirmuar për...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova. Vendimin e ka konfirmuar për...

Nëna e Era Istrefit zgjidh dilemat: Ajo nuk performon sot në hapje të kampionatit

para 7 muajve - Periskopi

Sot nis Kampionati Botëror ‘Russia 2018’. ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. Gjatë ditës disa media shqiptare kanë shkruar se Era do të jetë...

Detaje nga Jamaica: Era Istrefi xhiron klipin e ri dhe…

para 7 muajve - Prive

Ditë më parë, Prive raportoi se Era Istrefi do të udhëtojë drejt Jamaicas për ta xhiruar klipin e ri për këngën ‘Prisoner’ e cila u publikua vetëm pak ditë më parë. Këngëtarja tashmë gjendet atje dhe tha...

Nis sot në Rusi spektakli i futbollit

para 7 muajve - Shenja

Sot pritja merr fund dhe futbolli ngjitet në nivelet e tij më të larta. Nis sot Botërori Rusi 2018, ku ndeshja hapëse do të jetë mes vendit organizator dhe Arabisë Saudite. Takimi do të nisë në orën 17:00,...

Ndodhi një problem? Era nuk do ta bëjë hapjen e kampionatit

para 7 muajve - Sovrani

Sot nis Kampionati Botëror ‘Russia 2018’. ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.netGjatë ditës disa media shqiptare kanë shkruar se...

Befasohen të gjithë: Botërorin nuk e hap Era, këndon dikush tjetër

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Sot nis Kampionati Botëror ‘Russia 2018′.’ ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net Sot disa media shqiptare kanë shkruar se Era...

Nis sot në Rusi spektakli i futbollit

para 7 muajve - Infokusi

Sot pritja merr fund dhe futbolli ngjitet në nivelet e tij më të larta. Nis sot Botërori Rusi 2018, ku ndeshja hapëse do të jetë mes vendit organizator dhe Arabisë Saudite. Takimi do të nisë në orën 17:00,...

Era Istrefi nuk do ta bëjë sot hapjen e Kampionatit!

para 7 muajve - Insajderi

Sot nis Kampionati Botëror ‘Russia 2018’. ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.netGjatë ditës disa media shqiptare kanë shkruar se...

Sot fillon “Botërori 2018”, ja kur performon Era Istrefi

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot pritja merr fund dhe futbolli ngjitet në nivelet e tij më të larta. Nis sot Botërori Rusi 2018, ku ndeshja hapëse do të jetë mes vendit organizator dhe Arabisë Saudite. Takimi do të nisë në orën 17:00,...

Kengëtarja kosovare gati të “tundë” Rusinë, bukuroshja në sytë e miliona futbolldashësve

para 7 muajve - Newsport

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hapë sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Era bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘”live” para miliona të pranishmëve,...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Politiko

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve. Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për Klan...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para një numri të madh të të pranishmëve,...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova. Vendimin e ka konfirmuar nëna...

Zyrtare: Ky ëshë vendimi për performancën e Era Istrefit në Botërorë ‘Russia 2018’

para 7 muajve - OraInfo

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve. Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për Klan...

Nis sot spektakli i futbollit, Rusi-Arabi Saudite çel Botërorin

para 7 muajve - Java News

Sot pritja merr fund dhe futbolli ngjitet në nivelet e tij më të larta. Nis sot Botërori Rusi 2018, ku ndeshja hapëse do të jetë mes vendit organizator dhe Arabisë Saudite. Takimi do të nisë në orën 17:00,...

Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para një numri të madh të të pranishmëve,...

Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi shquhet për dukjen e saj atraktive. Sukseset e saj në muzikë nuk kanë të ndalur e kjo vërehet më së miri në veshjet e shtrenjta që posedon, shkruan lajmi net. Ajo momentalisht...

Era Istrefi e hap sot Kampionatin Botëror, performon LIVE

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para një numri të madh të të pranishmëve,...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’, performon LIVE

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve. Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për Klan...

Era Istrefi sot hap zyrtarisht Kampionatin Botëror – mësoni detajet

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para një numri të madh të të pranishmëve,...

Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi shquhet për dukjen e saj atraktive. Sukseset e saj në muzikë nuk kanë të ndalur e kjo vërehet më së miri në veshjet e shtrenjta që posedon, shkruan lajmi net. Ajo momentalisht...

Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi shquhet për dukjen e saj atraktive. Sukseset e saj në muzikë nuk kanë të ndalur e kjo vërehet më së miri në veshjet e shtrenjta që posedon, shkruan lajmi net. Ajo momentalisht...

Pak ditë para Botërorit, ky është destinacioni i Era Istrefit

para 7 muajve - GazetaBlic

Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës. ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip...

Zbulohet arsyeja e udhëtimit të Era Istrefit drejt Xhamajkës

para 7 muajve - Albeu

Era Istrefi, këngëtarja shqiptare që po korr sukses në tregun ndërkombëtar është një ndër artistet që do performojë në hapjen e Botërorit 2018. Pas këngës së botërorit ajo publikoi edhe një këngë e cila...

Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

para 7 muajve - Tetova Sot

Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës. ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip...

Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

para 7 muajve - Lajmi.net

Nesër nisë Botërori 'Russia 2018' dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip...

Krejt reggaeton, Era Istrefi niset në Jamaica për klipin e ri

para 7 muajve - Prive

Këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi, së fundmi po ndjekë frymën e reggaeton. Edhe në pjesën e saj në këngën e kampionatit botëror të futbollit në Rusi, në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam,...

Stili i Erës ‘tërbon’ edhe rrugët e Nju Jorkut

para 7 muajve - Periskopi

Kanë mbetur vetëm dy ditë që nga Kampionati Botëror “Rusia 2018”. Tashmë është bërë e ditur se kënga “Live it up”, nga Nicky Jam Will Smith dhe Era Istrefi do të bëj hyrjen e Botërorit, shkruan lajmi net....

Era del me këtë veshje rrugëve të Nju Jorkut, i ‘çmend’ të gjithë

para 7 muajve - OraInfo

Kanë mbetur vetëm dy ditë që nga Kampionati Botëror “Rusia 2018”. Tashmë është bërë e ditur se kënga “Live it up”, nga Nicky Jam Will Smith dhe Era Istrefi do të bëj hyrjen e Botërorit, shkruan lajmi net....

Stili i Erës ‘tërbon’ edhe rrugët e Nju Jorkut

para 7 muajve - Lajmi.net

Kanë mbetur vetëm dy ditë që nga Kampionati Botëror "Rusia 2018". Tashmë është bërë e ditur se kënga “Live it up”, nga Nicky Jam Will Smith dhe Era Istrefi do të bëj hyrjen e Botërorit, shkruan lajmi net....

Era Istrefi shijon New York-un para se të niset për Rusi

para 7 muajve - Tetova Sot

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në Rusi Këngëtarja kosovare ka kënduar këngën e saj zyrtare të Botërorit në Rusia 2018 dhe duket se është në formë të mirë. Era...

Ja çfarë bën Era Istrefi para nisjes për në Rusi

para 7 muajve - OraInfo

Këngëtarja Era Istrefi është zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Këngën me titull “Live it Up” ajo e këndon bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net. Tashmë kënga është...

Era në New York para udhëtimit të saj në Rusi

para 7 muajve - Periskopi

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në Rusi Këngëtarja kosovare ka kënduar këngën e saj zyrtare të Botërorit në Rusia 2018 dhe duket se është në formë të mirë. Era...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK