http://kariera.mk

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur…/VIDEO

para 11 muajve - Ina

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena Taraku “çmend” të dashurin iranian, shihni çfarë bën në jaht

para 11 muajve - BalkanWeb

TURQI – Pak kohë më parë Morena Taraku zbuloi se është në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhanin. Lidhja e tyre u komentua shumë pasi Morena ka lënë Kosovën dhe është zhvendosur të jetojë me...

Iraniani miliarder ‘çmendet’ nga ky veprim i Morena Tarakut

para 11 muajve - OraInfo

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena shkon për Bajram të i dashuri i saj miliarder, shikoni në çfarë vendi super-luksoz e ka dërguar

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohë më parë është zgjedhur më e bukura e Kosoves, shkruan ORAinfo. Ajo ishte miss edhe këtë epitet vazhdon që ta mbaj pa dyshim. Morena kohen e fundit u bë shumë e përfolur, pasi...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Gazeta Express

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Publikohet video e parë e Morena Tarakut bashkë me miliarderin nga Teherani

para 11 muajve - GazetaBlic

Ka pak javë që u zbulua dhe i dashuri i modeles Morena Taraku, shkruan Gazeta Blic. Ai është Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani i cili bën një jetë mjaft luksoze. Madje çifti bën dhe tatuazh emrin...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Infokusi

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

I dashuri i Morenës tregon si duhet ta bëni një prapanicë të bukur

para 11 muajve - Mapo

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Tetova Sot

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena çmend iranianin miliarder, ia dridh vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Bota Press

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar,...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

I dashuri miliarderi i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

Morena vallëzon për miliarderin, ai i shkruan diçka shumë të dashur asaj

para 11 muajve - Fakti Ditor

Morena Taraku më shumë po qëndron në Turqi se në Kosovë, e gjithë kjo falë lidhjes që tashmë ka me të dashurin e saj milioner. Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani ka publikuar një video teksa bashkë...

Morena çmend iranianin miliarder, ia dridh vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Periskopi

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke bërë twerk në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Sovrani

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

I dashuri i Morenës jep leksione për prapanicë të bukur

para 11 muajve - Gazeta Express

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - Bota Press

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha.Morena nuk e...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - Sovrani

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

I dashuri i Morenës jep leksione për prapanicë të bukur

para 11 muajve - Periskopi

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës, shkruan Kosovarja. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe...

I dashuri i Morena Taraku jep leksione se si të keni një prapanicë të bukur

para 12 muajve - GazetaBlic

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

I dashuri i Morenës i jep komlimente për prapanicën e saj

para 11 muajve - Bota Press

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës, shkruan Kosovarja. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Infokusi

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Sovrani

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

I dashuri miliarder i Morenës mërzitet shumë për “nusen”, ja çfarë bën në orët e vona

para 12 muajve - Sovrani

Këngëtarja Morena Taraku ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, shkruan Sovrani.info. Sasha njihet shumë në vendet arabe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK