http://kariera.mk

E akuzuan se i shiti shpirtin Putinit, Robbie Williams përgjigjet kështu

para 11 muajve - Periskopi

Robbie Williams shkaktoi polemika në performancën e tij në ceremoninë e hapjes së Botërorit “Rusi 2018”. Në kohën kur miliarda persona po shikonin ceremoninë e hapjes së Botërorit, Robbie Williams vendosi...

Nxjerr gishtin e mesit në ceremoninë hapëse të botërorit, Robbie Williams rrezikon burgun

para 11 muajve - Blitz

Sot zyrtarisht ka nisur kampionati Botë ror i futbollit Rusi 2018. Ceremonia hapëse ka qenë  e magjishme me shumë  efekte të  veçanta të  cilat kanë  lënë pa fjalë  të pranishmit por edhe ata që  po e...

Robbie Williams ua tregon gishtin e mesit shikuesve të Botërorit, Rusia 2018

para 11 muajve - Zhurnal

Robbie Williams ua tregon gishtin e mesit shikuesve të Botërorit, Rusia 2018 (VIDEO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Rusia mund ta dënojë Robbie Williams që ngriti gishtin e mesëm në hapjen e Botërorit 2018

para 11 muajve - Sovrani

Robbie Williams mund të ketë shkelur ligjin rus pas ngritjes së gishtit të tij të mesëm gjatë perfomancës së hapjes së ceremonisë së Kupës Botërore Rusi 2018 në Moskë, transmeton Indeksonline. Ata që thyejnë...

Robbie Williams ua tregon gishtin e mesit shikuesve të Botërorit, Rusia 2018

para 11 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i famshëm Robbie Williams, ka tërhequr vëmendjen gjatë ceremonisë hapëse të Botërorit, Russia 2018, transmeton Klan Kosova. Pasi mahniti të gjithë me performancën e tij, kamerës në një moment...

Kjo është performanca e ‘zjarrtë’ e Robbie Williams dhe Aida Garifullina në Kampionat

para 11 muajve - Lajmi.net

Robbie Williams dhe Aida Garifullina kanë hapur Kampionatin Botëror "Rusia 2018". E padyshim se nuk kishte si të mungonte një atmosferë e ‘zjarrtë’ nën performancën e dy artistëve të suksesshëm, shkruan...

“I shiti shpirtin Putin”! Ja përgjigjja e Robbie Williams për botën

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Robbie Williams e ndezi “zjarr” stadiumin Luzhniki në Moskë, në performancën gjatë ceremonisë hapëse të Kupës së Botës 2018. Dhe kjo vlen në të gjitha aspektet, pasi ai gisht i mesit i ngritur në drejtim...

Ngre siparin Botërori Rusi 2018, ceremoni madhështore në ‘Luzhniki’

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Gjithçka gati për Botërorin e 21-të në historinë e futbollit. Nën ritmet e një muzike të mrekullueshme dhe një ceremonie madhështore në stilin Super Bowl ngriti siparin Kupa e Botës, Rusi 2018. Në stadiumin...

Robbie Williams bën një veprim të pahijshëm në Kampionatin Botëror

para 11 muajve - Lajmi.net

Super ylli britanik, Robbie Williams ka hapur ceremoninë e Kampionatit Botëror "Rusia 2018". Ai mahniti të gjithë në ceremoninë hapëse me performancën e tij të ‘zjarrtë’ nën shoqërimin e sopranos ruse,...

VIDEO/ Robbie Williams tregon gishtin e mesit gjatë ceremonisë hapëse në Rusi 2018

para 11 muajve - BalkanWeb

A nuk janë të bukura ceremonitë hapëse? Po, po ato janë. Por paraqitja e Robbie Williams gjatë hapjes së Kupës së Botës ka dhënë një paraqitje energjike, por edhe e ka ekzagjeruar me një moment. Këngëtari...

VIDEO/ Robbie Williams ndez atmosferën në Botëror. Këndon tre hitet e tij me sopranon ruse

para 11 muajve - BalkanWeb

Performancë e papërsëritshme nga Robbie Williams, që ka ndezur atmosferën në ceremoninë hapëse me hitet “Feel”, “Angels” dhe “Let Me Entertain You”. MOSCOW, RUSSIA – JUNE 14: Russian singer Aida Garifullina...

Performanca në Kupën e Botës nuk i shpëtoi pa një skandal Robie Williams

para 11 muajve - RTV 21

Robie Williams prapë në qendër të vëmendjes Robie Wiliams ishte këngëtari i cili hapi Kampionatin Botëror. Ai bashkë me sopranon ruse  Aida Garifullina nën një koreografi mahnitës ë interpretuan hitet...

Kampionati Botëror fillon me një shfaqje mahnitëse

para 11 muajve - RTV 21

Fillon ndeshja e parë e Botërorit Kupa Botëror filloi këtë pasdite me një ceremoni të shkurtër dhe të ëmbël hapjeje, ku Robbie Williams dominonte qendrën e parkut me një përzierje të hiteve e tij. Ronaldobëri...

Ja për kë ishte selam ‘gishti i mesit’ i Robbie Williams

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtari me famë botërore, Robbie Williams, i cili hapi Kampionatin Botëtor te Futbollit Russia 2018 përpara syve të Vladimir Putinit, gjatë përformancës së tij bëri një gjest të pa hijshëm, raporton...

Publikohen imazhe pas hapjes së Botërorit ‘Rusia 2018’

para 11 muajve - Lajmi.net

Kampionati Botëror "Rusia 2018" tashmë ka filluar. E hapjen e këtij Kampionati e kishte bërë Robbie Williams me sopranon ruse Aida Garifullina, shkruan lajmi net. Ajo po cilësohet si njëra ndër femrat...

Performancë e papërsëritshme nga Robbie Williams, ndez ceremoninë hapëse me hitet “Feel”, “Angels” dhe “Let Me Entertain You”

para 11 muajve - Telegrafi

Kampionati Botëror, Rusia 2018, ka filluar me një ceremoni hapëse madhështore që do të hyjë në histori. Ishte legjendari britanik, Robbie Williams ai që performoi në ceremoninë hapëse bashkë me Aida Garifullinan,...

Starton kupa e botës Rusi 2018

para 11 muajve - Vizion Plus

Mes mijëra tifozëve kampionati Botëror  “Rusi 2018”  startoi ceremoninë festive nën një atmosferë të jashtëzakonshme. Këngëtari i njohur Robi Ulliams dhe sopranoja ruse, Aida Garifullina performuan live...

Në ceremoninë e Kampionatit Botëror, Robbie Williams me veprim SKANDALOZ

para 11 muajve - OraInfo

Ka filluar ceremonia e Kupës së Botës në Rusi. Këngëtari britanik, Robbie Williams, ka bërë hapjen zyrtare të kampionatit botëror, përcjell ORAinfo. Por, këngëtari me famë botërore ka bërë një gjest shokues...

Këngëtari anglez ngre gishtin e mesit gjatë cermonisë hapëse në Kupën e Botës

para 11 muajve - Albeu

Në një video që po qarkullon menjëherë në rrjetet sociale, ku shfaqej ceremonia hapëse e Botërorit të Rusisë, është këngëtari i famshëm britanik, Robie Williams, ngre gishtin e mesit , drejtuar kamerës...

Fillon Kampionati Botëror me një shfaqje mahnitëse

para 11 muajve - RTV 21

Fillon ndeshja e parë e Botërorit Kupa Botëror filloi këtë pasdite me një ceremoni të shkurtër dhe të ëmbël hapjeje, ku Robbie Williams dominonte qendrën e parkut me një përzierje të hiteve e tij. Ronaldo...

Shfaqje madhështore në hapje të Kampionatit Botëror

para 11 muajve - OraInfo

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”. Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”. Aty morën pjesë këngëtari Robbie...

Video / Këngëtari Robbie Williams tregon gishtin e mesit gjatë ceremonisë hapëse

para 11 muajve - Telesport

A nuk janë të bukura ceremonitë hapëse? Po, po ato janë. Por paraqitja e Robbie Williams gjatë hapjes së Kupës së Botës ka dhënë një paraqitje energjike, por edhe e ka ekzagjeruar me një moment. Këngëtari...

U hap Botërori, asnjë gjurmë e Era Istrefit

para 11 muajve - Albeu

Gjithçka ka startuar në stadiumi e Moskës “Luzhniki”, ku po mbahet edhe ceremonia madhështore e Botërorit "Rusia 2018". Mijëra tifozë kanë mbushur shkallët e stadiumit por jo vetëm pasi edhe jashtë stadiumit...

Ngre siparin Botërori i 21-të, Rusi 2018 nis me një cermoni madhështore

para 11 muajve - SuperSport

Gjithçka gati për Botërorin e 21-të në historinë e futbollit. Nën ritmet e një muzike të mrekullueshme dhe një cermonie madhështore në stilin Super Bowl ngriti siparin Kupa e Botës, Rusi 2018. Në stadiumin...

Starton Kampionati Botëror “Rusi 2018”, performancë madhështore në Luzhniki Stadium

para 11 muajve - Mapo

Rusia çeli siparin e Kampionatit Botëror 2018 në Luzhniki Stadium. Eventi më i ndjekur sportiv nis pikërisht në Moskë me dy këngë të Robie Ëilliams e më pas me fjalën e “fenomenit” të futbollit braziliani...

Nis Kampionati Botëror “Rusi 2018”, performancë madhështore në Luzhniki Stadium

para 11 muajve - BalkanWeb

Rusia çeli siparin e Kampionatit Botëror 2018 në Luzhniki Stadium. Eventi më i ndjekur sportiv nis pikërisht në Moskë me dy këngë të Robie Ëilliams e më pas me fjalën e “fenomenit” të futbollit braziliani...

Kjo është performanca e ‘zjarrtë’ e Robbie Williams dhe Aida Garifullina në Kampionat [Video]

para 11 muajve - Fakti Ditor

E padyshim se nuk kishte si të mungonte një atmosferë e ‘zjarrtë’ nën performancën e dy artistëve të suksesshëm, shkruan lajmi net. Përmes një video që ka publikuar sopranoja ruse në Instagram, tregon...

Ceremonia e jashtëzakonshme e hapjes së Botërorit 2018

para 11 muajve - Lajmi.net

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”. Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”. Aty morën pjesë këngëtari Robbie...

Nis ceremonia e Botërorit

para 11 muajve - Klan Kosova

Ka filluar ceremonia hapëse e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, njofton Klan Kosova. Pjesë e organizimit madhështor është edhe ylli britanik, Robbie Williams. Pas pak më shumë se gjysmë orë do të fillojë...

E akuzuan se i shiti shpirtin Putinit, Robbie Williams përgjigjet kështu

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Robbie Williams shkaktoi polemika në performancën e tij në ceremoninë e hapjes së Botërorit “Rusi 2018”. Në kohën kur miliarda persona po shikonin ceremoninë e hapjes së Botërorit, Robbie Williams vendosi...

Spektakël para nisjes së kampionatit botëror, Robbie Williams e “kall” Moskën

para 11 muajve - GazetaBlic

Këngëtari me famë botërore Robbie Williams po përformon në hapje të kampiontit botëror “Russia 2018”, shkruan  Gazeta Blic Me një skenografi fantastike dhe me një interpretim dinjitoz siç di vetëm britaniku...

Fillon ceremonia hapëse e Botërorit

para 11 muajve - Koha.net

Ka filluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusia 2018”. Ishte ylli anglez i muzikës, Robbie Ëilliams ai që e ka bërë hapjen e kësaj ceremonia duke interpretuar këngët e tij, transmeton Koha.net. Në një spektakël...

VIDEO / Po ky ç’pati? Robbie Williams nxjerr gishtin e mesit gjatë ceremonisë së Botërorit

para 11 muajve - Java News

A nuk janë të bukura ceremonitë hapëse? Po, po ato janë. Por paraqitja e Robbie Williams gjatë hapjes së Kupës së Botës ka dhënë një paraqitje energjike, por edhe e ka ekzagjeruar me një moment. Këngëtari...

Robbie Williams ofendon të gjithë në stadium (Foto/ Video)

para 11 muajve - Periskopi

Ka përfunduar ceremonia hapëse e Kupës së Botës ku ka përformuar super ylli i muzikës pop, Robbie Williams. Ishte ceremoni spektakolare e mbajtur në stadiumin “Luzhniki” në Moskë, para mijëra shikuesve,...

Ceremonia e hapjes së Botërorit, atmosferë fantastike në stadiumin ‘Luzhniki’

para 11 muajve - Bota Press

N ga ora 16:30 deri në ora 17:00 u mbajt ceremonia hapëse e Kupës së BotësKampionati Botëror sapo ka filluar me ndeshjen hapëse ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, shkruan Periskopi. Ceremonia e hapjes...

Robbie Williams dhe Aida ndezin stadiumin në hapjen e Botërorit Rusia 2018

para 11 muajve - Periskopi

Kampionati Botëror, Rusia 2018, ka filluar me një ceremoni hapëse madhështore që do të hyjë në histori. Ishte legjendari britanik, Robbie Williams ai që performoi në ceremoninë hapëse bashkë me Aida Garifullinan,...

Ceremonia e jashtëzakonshme e hapjes së Botërorit 2018

para 11 muajve - Sovrani

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”. Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”. Aty morën pjesë këngëtari Robbie...

Përfundon ceremonia, Robbie Williams ofendon të gjithë (VIDEO/FOTO)

para 11 muajve - Insajderi

Ka përfunduar ceremonia hapëse e Kupës së Botës ku ka përformuar super ylli i muzikës pop, Robbie Williams. Ishte ceremoni spektakolare e mbajtur në stadiumin “Luzhniki” në Moskë, para mijëra shikuesve,...

Ceremonia e hapjes së Botërorit, atmosferë fantastike në stadiumin ‘Luzhniki’

para 11 muajve - Periskopi

Nga ora 16:30 deri në ora 17:00 u mbajt ceremonia hapëse e Kupës së Botës Kampionati Botëror sapo ka filluar me ndeshjen hapëse ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, shkruan Periskopi. Ceremonia e hapjes...

FOTOT/ Njihuni me bukuroshen që do hapë sot finalet e Botërorit

para 11 muajve - Java News

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams. Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje...

Sopranoja superseksi do të përformojë në Botëror….

para 11 muajve - Mapo

Sopranoja Aida Garifullina, do të përformojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës që starton sot në Moskë. 30-vjeçarja ruse do të përformojë së bashku me yllin e pop-it, Robbie Williams. Ajo është një...

Kjo është rusja seksi që do ta shoqëroj Robbie Williamsin sot në hapje të Botërorit

para 11 muajve - Lajmi.net

Hapjen e Kampionatit Botëror 'Rusia 2018' do të bëhet nga Robbie Williams. Kjo u bë e ditur gjatë ditës së sotme në mediat e huaja për të cilat Robbie është shprehur i entuziazmuar, shkruan lajmi.net Jam...

Kush është bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit?!

para 11 muajve - Infokusi

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje...

Kush është bukuroshja që do ta hapë Botërorin 2018?

para 11 muajve - Lajmi.net

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të paraqitet në hapjen e "Botërorit 2018". Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës...

Era Istrefin largohet nga ceremonia e Botërorit nga Rusët?

para 11 muajve - OraInfo

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin Luzhniki në Moskë. Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00, dhe ceremonia...

Kush është bukuroshja që do hapë finalet e Botërorit?!

para 11 muajve - KosovaPress

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për sportin, më saktë tenisin. Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin. Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin...

Kush është bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit?!

para 11 muajve - KosovaPress

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për sportin, më saktë tenisin. Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin. Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin...

E FUNDIT/ Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit?

para 11 muajve - Albeu

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin Luzhniki në Moskë. Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00, dhe ceremonia...

Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit?

para 11 muajve - InfoShqip

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin Luzhniki në Moskë. Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00, dhe ceremonia...

Në vend të Erës, kjo është rusja që do ta shoqëroj Robbie Williamsin në hapje të Botërorit

para 11 muajve - Sovrani

Hapjen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ do të bëhet nga Robbie Williams. Kjo u bë e ditur gjatë ditës së sotme në mediat e huaja për të cilat Robbie është shprehur i entuziazmuar, shkruan lajmi.net Jam...

Nuk do të përformojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

para 11 muajve - Gazeta Express

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në Moskë Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00,...

A do të performojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

para 11 muajve - GazetaBlic

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në Moskë, përcjellë GazetaBlic. Rusia do të përballet me Arabinë...

A do të performojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

para 11 muajve - GazetaBlic

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në Moskë, përcjellë GazetaBlic. Rusia do të përballet me Arabinë...

Kjo është bukuroshja ruse që do ta hapë Botërorin 2018

para 11 muajve - Insajderi

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të paraqitet në hapjen e “Botërorit 2018”. Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës...

Nuk do të përformojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

para 11 muajve - Republika

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në Moskë. Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00,...

Ende shumë paqartësi: A do të performojë sot Era në Rusi?

para 11 muajve - Periskopi

Robbie Ëilliams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në Moskë Rusia do të përballet me Arabinë Saudite në orën 17:00,...

Kush është Aida që do të hapë Botërorin në Rusi/FOTO

para 12 muajve - Ina

Gruaja e cila mahnit me bukuri Me 4 qershor zyrtarisht do të fillojë Kampionati Botëror i Futbollit, i cili njihet si ngjarja më e madhe në këtë sport. Sivjet Kupën e Botën do ta hap këngëtari Robie Williams...

FOTOT: Njihuni me rusen që do të “ndezë” Botërorin

para 12 muajve - Gazeta Tema

Aida Garifullina, 30 vjeç, do të hapë Botërorin e Rusisë, bashkë me këngëtarin e njohur britanik, Robbie Ëilliams. 30-vjeçarja ruse, përveçse një soprano e talentuar, është edhe një femër shumë e hijshme....

Aida Garifullina, sopranoja që do hapë Botërorin

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Aida Garifullina, 30vjeçe, soprano ruse, do të këndojë në ceremoninë e Botërorit “Rusi 2018” së bashku me yllin e muzikës britanike, Robbie Williams. 1 of 15 Këngëtarja bukuroshe, e cila ka një fëmijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK