http://kariera.mk

Së shpejti makinën do t’i ngasim me mouse

para 11 muajve - Gazeta Liria

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Deputeti i PSD-së e thumboi për ramazan, Pal Lekaj i kthen këtë përgjigje

para 11 muajve - GazetaBlic

Seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës është karakterizuar me përplasje mes deputetëve individualisht e edhe me kryesuesin e seanës. Një selam ndoshta edhe pa shije ia kishte dërguar edhe deputeti i PSD-së ...

Lekaj-Topallit: Në këtë natë Bajrami për 20 minuta je në shtëpi, kujdes më shpejtësinë!

para 11 muajve - Lajmi.net

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka njoftuar në mënyrë të veçantë, deputeti e Vetëvendosjes, për përurimin e segmentit të 3-të në autostradën “Arbër Xhaferi”. Lekaj i është drejtuar Faton Topallit,...

Lekaj-Topallit: Në këtë natë Bajrami për 20 minuta je në shtëpi, kujdes më shpejtësinë!

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka njoftuar në mënyrë të veçantë, deputeti e Vetëvendosjes, për përurimin e segmentit të 3-të në autostradën “Arbër Xhaferi”. Lekaj i është drejtuar Faton Topallit,...

Pal Lekaj i përgjigjet Faton Topallit: Sonte në natë Bajrami, do jesh në Ferizaj për 20 minuta

para 11 muajve - Periskopi

Deputeti i Partisë Socialdemkrate (PSD), Faton Topalli në seancën e sotme plenare ka thumbuar ministrin e Infrastrukturës, Pal Lekajn. Topalli i cili kishte planifikuar t’i bënte një pyetje parlamentare...

Lekaj i përgjigjet deputetit të PSD-së për forenë e lodhtë

para 11 muajve - Insajderi

Deputeti i Partisë Socialdemkrate (PSD), Faton Topalli në seancën e sotme plenare ka thumbuar ministrin e Infrastrukturës, Pal Lekajn. Topalli i cili kishte planifikuar t’i bënte një pyetje parlamentare...

Forja e lodhtë e Faton Topallit: Pal Lekajn e ka lodhur Ramazani e nuk është këtu

para 11 muajve - Periskopi

Në prag të përfundimi të muajit të Ramazanit, muaj ky i shenjtë për myslimanët i cili obligon ata të agjërojnë, deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli ka përdorur këtë muaj për ta thumbuar atë....

Deputeti i PSD-së lëshon një fore të lodhtë: Pal Lekajn e ka lodhur Ramazani e nuk është këtu

para 11 muajve - Insajderi

Në prag të përfundimi të muajit të Ramazanit, muaj ky i shenjtë për myslimanët i cili obligon ata të agjërojnë, deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli ka përdorur këtë muaj për ta thumbuar atë....

Së shpejti makinën do t’i ngasim me mouse

para 11 muajve - Lajmi.net

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Së shpejti makinën do t’i ngasim me… mouse

para 11 muajve - Mapo

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Almeda bëhet nostalgjike! Publikon foto nga dasma

para 11 muajve - Gazeta Liria

Almeda Abazi është aktorja dhe prezantuesja më e pëlqyer shqiptare. Ajo së fundmi ka përfunduar shoun televiziv “Dancing with the stars Albania”, e që tani është kthyer në Turqi, shkruan lajmi net. Me...

Së shpejti makinën do t’i ngasim me mouse

para 11 muajve - BalkanWeb

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Almeda e pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri! Olti Curri i ‘kapet’ keq

para 11 muajve - Gazeta Liria

Para pak ditësh, ish-Miss Shqipëria u largua nga vendlindja e saj bashkë me burrin Tolgahan i cili kishe ardhur si mysafir nderi në njërin prej spektakleve ku mori pjesë gruaja e tij. Mirëpo përveç valixheve,...

Së shpejti makinën do t'i ngasim me mouse

para 11 muajve - Albeu

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse . Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Së shpejti makinën do t’i ngasim me mouse

para 11 muajve - Tetova Sot

Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë ishte për dy persona, ndërsa automjeti i sotëm ka vetëm një vend dhe arrin shpejtësinë...

Almeda e pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri! Olti Curri i ‘kapet’ keq

para 11 muajve - Lajmi.net

Para pak ditësh, ish-Miss Shqipëria u largua nga vendlindja e saj bashkë me burrin Tolgahan i cili kishe ardhur si mysafir nderi në njërin prej spektakleve ku mori pjesë gruaja e tij. Mirëpo përveç valixheve,...

Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur, ka një arsye

para 11 muajve - Tetova Sot

Bebe Rexha tash e sa kohë ka paralajmëruar albumin e ri. “Expectations”, është albumi debutues i Bebes për tregun amerikan në të cilin përmban këngë të llojllojshme. E për këtë ajo siç duket është e lumtur...

Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur dhe ka një arsye

para 11 muajve - Albeu

Bebe Rexha tash e sa kohë ka paralajmëruar albumin e ri. “Expectations”, është albumi debutues i Bebes për tregun amerikan në të cilin përmban këngë të llojllojshme. E për këtë ajo siç duket është e lumtur...

Almeda e pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri! Olti Curri i ‘kapet’ keq

para 11 muajve - Sovrani

Para pak ditësh, ish-Miss Shqipëria u largua nga vendlindja e saj bashkë me burrin Tolgahan i cili kishe ardhur si mysafir nderi në njërin prej spektakleve ku mori pjesë gruaja e tij. Mirëpo përveç valixheve,...

Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur, ka një arsye?!!

para 11 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha tash e sa kohë ka paralajmëruar albumin e ri. “Expectations”, është albumi debutues i Bebes për tregun amerikan në të cilin përmban këngë të llojllojshme, shkruan lajmi net. E për këtë ajo siç...

Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur, ka një arsye?!!

para 11 muajve - Gazeta Liria

“Expectations”, është albumi debutues i Bebes për tregun amerikan në të cilin përmban këngë të llojllojshme, shkruan lajmi net. E për këtë ajo siç duket është e lumtur pafund, pasi kanë mbetur edhe pak...

Bebe Rexha në koncert me kapele që kishte 6000 kristale

para 11 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës. Mbrëmë, këngëtarja ka qenë e ftuara speciale e bendit Florida Georgia Line, shkruan lajmi.net. Përmes rrjeteve sociale, Bebe është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK