http://kariera.mk

Mbetën të varur në shufër metalike, fëmijët shpëtohen mrekullisht nga fqinjët

më 7.2018 - NOA

Dy fëmijë të vegjël që kishin ngecur të varur për qafe, në një ballkon jashtë shtëpisë së tyre, janë shpëtuar nga fqinjët heronj në Kinë. Motra dhe vëllai i saj i vogël shihen të varur në shufrat metalike...

VIDEO/ Momenti tronditës: Fëmijët ngecin tek dritarja me hekura

më 7.2018 - Gazeta Tema

Dy fëmijë të vegjël iu ngeci koka në një dritare me hekura dhe rrinin varur në një lartësi rreth 4 metra. Në pamjet filmike do të shikoni se fëmijët motër e vëlla qajnë pasi kanë ngecur tek hekurat e dritares...

VIDEO/ Momenti tronditës: Fëmijët u ngecin tek dritarja me hekura

më 7.2018 - Gazeta Tema

Dy fëmijë të vegjël iu ngeci koka në një dritare me hekura dhe rrinin varur në një lartësi rreth 4 metra. Në pamjet filmike do të shikoni se fëmijët motër e vëlla qajnë pasi kanë ngecur tek hekurat e dritares...

VIDEO/ Motër e vëlla ngecin të varur në ballkon, shpëtohen nga fqinjët

më 7.2018 - Java News

Dy fëmijë të vegjël që kishin ngecur të varur për qafe në një ballkon jashtë shtëpisë së tyre janë shpëtuar nga fqinjët e tyre heronj në Kinë. Motra dhe vëllai i saj i vogël shihen të varur në shufrat...

Momenti tronditës: Fëmijët ngecin tek dritarja me hekura

më 7.2018 - Tetova Sot

Dy fëmijë të vegjël iu ngeci koka në një dritare me hekura dhe rrinin varur në një lartësi rreth 4 metra. Në pamjet filmike do të shikoni se fëmijët motër e vëlla qajnë pasi kanë ngecur tek hekurat e dritares...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK