http://kariera.mk

Zjarrfikësit kroatë lënë penaltinë e Rakitiqit pa e shikuar, duhej intervenuar

para 11 muajve - Koha.net

Përderisa Ivan Rakitiq po bëhej gati që të ekzekutonte penaltinë e fitores ndaj Rusisë, zjarrfikësit kroatë u detyruan të mos e shikonin. The Sun shkruan se ata duhej të intervenonin në një rast urgjent,...

Po luhej Kroaci-Rusi, profesionalizmi i zjarrfikësve kroatë do ju lerë pa fjalë

para 11 muajve - NOA

Në takimin çerekfinale të këtij Botërori në futboll, Kroacia u përball me Rusinë, duke kaluar në gjysmëfinale. E në fakt shteti ballkanik arriti të kualifikohej pas 11-metërshave. Një video e një grupi...

Detyra mbi të gjitha. Kroacia godet penalltinë, por zjarrfikësit nisen me urgjencë

para 11 muajve - Mapo

Sytë e të gjithë kroatëve ishin fiksuar në televizor kur Ivan Rakitiç do të godiste penalltinë vendimtare të sfidës Kroaci-Rusi. Sytë e të gjithëve, përveç zjarrfikësve… Në momentin që mesfushori i Barcelonës...

Ja çfarë u ndodhi zjarrëfikësve kroat pak sekonda para ekzekutimit të penaltisë së fitores nga Rakitiq

para 11 muajve - Lajmi.net

Kroacia po tregohet një nga kombëtaret më të forta të këtij botërori që po mbahet në Rusi dhe ka arritur në gjysmë-finale duke mposhtur në penalti pikërisht Rusinë. Penaltia e fundit e ndeshjes u ekzekutua...

Ja çfarë u ndodhi zjarrëfikësve kroat pak sekonda para ekzekutimit të penaltisë së fitores nga Rakitiq

para 11 muajve - Lajmi.net

Kroacia po tregohet një nga kombëtaret më të forta të këtij botërori që po mbahet në Rusi dhe ka arritur në gjysmë-finale duke mposhtur në penalti pikërisht Rusinë. Penaltia e fundit e ndeshjes u ekzekutua...

Respekt për zjarrfikësit kroat: I lënë penalltitë posa dëgjojnë alarmin e zjarrit

para 11 muajve - Gazeta Express

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, tregon se Zjarrfikësit në Zagreb, edhe pse të veshur me fanellën të Kroacisë, janë të gatshëm të lënë ndeshjen që e pati Kroacia me Rusinë vetëm, për të...

Ja çfarë u ndodhi zjarrëfikësve kroat pak sekonda para ekzekutimit të penaltisë së fitores nga Rakitiq

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kroacia po tregohet një nga kombëtaret më të forta të këtij botërori që po mbahet në Rusi dhe ka arritur në gjysmë-finale duke mposhtur në penalti pikërisht Rusinë. Penaltia e fundit e ndeshjes u ekzekutua...

Respekt për zjarrfikësit kroat: I lënë penalltitë posa dëgjojnë alarmin e zjarrit

para 11 muajve - Tetova Sot

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, tregon se Zjarrfikësit në Zagreb, edhe pse të veshur me fanellën të Kroacisë, janë të gatshëm të lënë ndeshjen që e pati Kroacia me Rusinë vetëm, për të...

Video fantastike e zjarrfikësve kroat – Shikoni çfarë ndodh derisa e përcjellin ndeshjen

para 11 muajve - Insajderi

Kombëtarja e Kroacisë me paraqitjet e saj, ka lënë përshtypje dhe mbresa, e sidomos te tifozët kroat. ….. Shikoni çfarë ndodh në një video të postuar nga zjarrfikësit kroat

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK