http://kariera.mk

VW gradualisht zbulon crossoverin e ri

para 7 muajve - Tetova Sot

Volkswagen ka publikuar detajet e para teknike, por edhe fotografitë e modelit pjesërisht të maskuar T-Cross, i cili do të prezantohet më vonë gjatë këtij viti. Modeli më i ri i prodhuesit gjerman në gamën...

Volkswagen gradualisht zbulon crossoverin e ri

para 7 muajve - Telegrafi

Volkswagen ka publikuar detajet e para teknike, por edhe fotografitë e modelit pjesërisht të maskuar T-Cross, i cili do të prezantohet më vonë gjatë këtij viti. Modeli më i ri i prodhuesit gjerman në gamën...

Volkswageni jep detajet e para të T-Cross

para 7 muajve - Koha.net

Volkswagen ka publikuar detajet e para teknike, por edhe fotografitë e modelit pjesërisht të maskuar T-Cross, i cili do të prezantohet më vonë gjatë këtij viti. Modeli më i ri i prodhuesit gjerman do të...

VW gradualisht zbulon crossoverin e ri

para 7 muajve - KosovaPress

Modeli më i ri i prodhuesit gjerman në gamën e prodhimit do të marrë vendin nën SUV T-Roc. Pas prezantimit këtë vjeshtë, VW T-Cross do të jetë SUV/crossover më i vogël në ofertën e prodhuesit nga Wolfsburg,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK