http://kariera.mk

Arrestohet Stormy Daniels, valltarja që u bë e famshme për deklaratat për seks me Trumpin

para 7 muajve - Koha.net

Aktorja e filmave pornografikë Stormy Daniels u arrestua të enjten herët në mëngjes në një klub striptizmi në shtetin verilindor të Ohajos. Avokati i Danielsit tha se kërcimtarja ekzotike akuzohet se i...

Lirohet nga burgu ylli i pornos që thotë se bëri seks me Donald Trumpin

para 7 muajve - Gazeta Express

Akuzat kundër pornostares, Stormy Daniels, janë tërhequr në më pak se 24 orë pasi u arrestua në një klub striptistesh në Columbus të Ohajos. Daniels u arrestua nën akuzën se po prekte një klient nga vendi...

Lirohet nga burgu ylli i pornos që thotë se bëri seks me Donald Trumpin

para 7 muajve - Tetova Sot

Akuzat kundër pornostares, Stormy Daniels, janë tërhequr në më pak se 24 orë pasi u arrestua në një klub striptistesh në Columbus të Ohajos. Daniels u arrestua nën akuzën se po prekte një klient nga vendi...

Lirohet nga burgu ylli i pornos që thotë se bëri seks me Donald Trumpin

para 7 muajve - Bota Press

Akuzat kundër pornostares, Stormy Daniels, janë tërhequr në më pak se 24 orë pasi u arrestua në një klub striptistesh në Columbus të Ohajos. Daniels u arrestua nën akuzën se po prekte një klient nga vendi...

Arrestohet Stormy Daniels, pornostarja e njohur për aferën me Trump

para 7 muajve - Gazeta Express

Ylli i pornografisë e njohur me emrin artistik Stormy Daniels e cila u vu në qendër të mediave botërore pas deklaratës së fortë se kishte pasur një aferë seksuale me Presidentin amerikan Donald Trump,...

Arrestohet aktorja e filmave pornografikë Stormy Daniels

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Aktorja e filmave pornografikë Stormy Daniels u arrestua të enjten herët në mëngjes në një klub striptizmi në shtetin verilindor të Ohajos. Avokati i zonjës Daniels tha se kërcimtarja ekzotike akuzohet...

Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump

para 7 muajve - Tetova Sot

Ka tërhequr vëmendjen e mediave më të zë pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin amerikan, Donald Trump, por tashmë pornostarja Stormy...

Arrestohet dhe më pas lirohet Stormy Daniels, ylli pornografik që e akuzoi për ngacmime seksuale presidentin Trump

para 7 muajve - Telegrafi

Ylli i pornografisë, emri i të cilit është Stephanie Cliffords, u arrestua në Columbus të Ohios për lejimin e një klienti ta prekë gjatë performancës së saj, tha avokati i saj, Michael Avenatti. Një video...

Arrestohet pornostarja e cila deklaroi se kishte pasur lidhje me Donald Trump!

para 7 muajve - Vizion Plus

Ylli i pornografisë e njohur me emrin artistik Stormy Daniels e cila u vu në qendër të mediave botërore pas deklaratës së fortë se kishte pasur një aferë seksuale me Presidentin amerikan Donald Trump,...

Akuzoi Donald Trump-in për ngacmim… por pornostarja përfundon në pranga

para 7 muajve - Mapo

Ka tërhequr vëmendjen e mediave më të zë pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin amerikan, Donald Trump, por tashmë pornostarja Stormy...

Arrestohet Stormy Daniels

para 7 muajve - Klan Kosova

Ylli pornografk Stormy Daniels, e cila pretendon se në 2016 pati një aferë dhe se fjeti me Presidentin amerikan Donald Trump, është arrestuar gjatë një shfaqje në një klub striptizi në Ohajo. Avokati i...

Deklaroi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Donald Trump, arrestohet pornostarja e njohur!

para 7 muajve - Blitz

Pak javë më parë, pornostarja e njohur Stormy Daniels u bë sensacion në mediat e huaja për shkak të deklaratave të saj lidhur me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ajo u shpreh se kishte...

Arrestohet ylli pornografik që e akuzoi Trumpin për ngacmime seksuale

para 7 muajve - Insajderi

Ylli i pornografisë, emri i të cilit është Stephanie Cliffords, u arrestua në Columbus të Ohios për lejimin e një klienti ta prekë gjatë performancës së saj, tha avokati i saj, Michael Avenatti. Një video...

Arrestohet pornostarja që bëri seks me Donald Trumpin

para 7 muajve - Periskopi

Stormy Daniels, aktorja e filmave për të rritur që pretendon se ka bërë seks me presidentin e tanishëm të ShBA-ve, Donald Trump, është arrestuar në një klub striptizmi në Ohio sepse i kishte lënë klientët...

Arrestohet pornostarja që tronditi Donald Trump-in, avokati: Është grackë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Aktorja e pornos që deklaroi disa muaj më parë se kishte pasur një marrëdhënie intime me presidentin Donald Trump është arrestuar në një lokal nate në Ohio. Stormy Daniels është arrestuar me akuzën se...

Tha se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Presidentin Trump, arrestohet pornostarja

para 7 muajve - BalkanWeb

SHBA – Stormy Daniels, pornostarja e cila i bëri të gjithë titujt e gazetave në botë të flisnin për të pasi deklaroi se ka pasur marrëdhënie me presidentin Donald Trump është arrestuar disa orë më parë....

Arrestohet në Ohio pornostari Stormy Daniels, deklaroi se kishte pasur marrëdhënie me Trump

para 7 muajve - BalkanWeb

Pornostari Stormy Daniels është arrestuar në Columbus, në Ohio. Ajo përfundoi në qendër të kronikës, pasi zbuloi se ishte paguar 130 mijë dollarë për të heshtur, për një marrëdhënie që kishte pasur me...

Arrestohet aktorja e filmave për të rritur, akuza e fortë që hodhi ndaj Trump

para 7 muajve - NOA

Aktorja e filmave për të rritur Stormy Daniels, e cila muajve të fundit tërhoqi vëmendjen e mediave, pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin...

Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump

para 7 muajve - Infokusi

Ka tërhequr vëmendjen e mediave më të zë pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin amerikan, Donald Trump, por tashmë pornostarja Stormy...

Tha se kishte patur marrëdhënie me Trump, ylli i filmave për të rritur arrestohet në Ohajo

para 7 muajve - Lexo

Stormy Daniels, pornostarja e cila i bëri të gjithë titujt e gazetave në botë të flisnin për të pasi deklaroi se ka pasur marrëdhënie me presidentin Donald Trump është arrestuar disa orë më parë. Ylli...

Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump

para 7 muajve - KosovaPress

Lajmin e bëri publik avokati i saj, i cili duke folur për mediat tha se arrestimi u bë “me motivacion politik”. Stormy u arrestua teksa performonte në një klub striptizmi. Ajo akuzohet se ka lejuar disa...

Arrestohet pornostarja Stormy Daniels, deklaroi se kishte pasur marrëdhënie me Trump

para 7 muajve - Java News

Pornostarja Stormy Daniels është arrestuar në Columbus, në Ohio. Ajo përfundoi në qendër të kronikës, pasi zbuloi se ishte paguar 130 mijë dollarë për të heshtur, për një marrëdhënie që kishte pasur me...

Arrestohet pornostarja që akuzoi Presidentin Trump

para 7 muajve - Insajderi

Ylli i pornografisë e njohur me emrin artistik Stormy Daniels e cila u vu në qendër të mediave botërore pas deklaratës së fortë se kishte pasur një aferë seksuale me Presidentin amerikan Donald Trump,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK