http://kariera.mk

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Ina

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Ja arsyet përse meshkujt duhet të hanë fruta të thata

para 7 muajve - Lexo

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Ja pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata

para 7 muajve - Politiko

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Ja pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata

para 7 muajve - Lexo

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

STUDIMI/ Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Java News

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Lajmi.net

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Të uritur gjatë tërë kohës? Hani ushqime të pasura me Omega 3

para 7 muajve - Ekonomia Online

Trupi ynë adaptohet ndaj një niveli energjie përmes ushqyeshmërisë dhe dhimbjet e urisë përpiqen të detyrojnë futjen e energjisë në nivelin e saj origjinal. Megjithatë, acidi yndyror Omega-3 i përbërë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Infokusi

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Tetova Sot

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Mapo

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Këshilla për meshkujt: Ja pse duhet të hani fruta të thata

para 7 muajve - Java News

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Gazeta Express

​Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?

para 7 muajve - Republika

Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe lajthi) përditë...

Konsumimi i arrave nga meshkujt përmirëson shëndetin e spermës

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Sipas një studimi, meshkujt të cilët konsumojnë  rreth 2 grushta arra për 14 javë kanë një spermë të shëndetshme. Arrat janë të pasur me vitaminën B, acide yndyrore omega 3,  si dhe antioksidantë e të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK