http://kariera.mk

Këta fëmijë të pasur i kanë zili edhe ‘mistrecët’ shqiptarë me lekë… ja si i kalojnë pushimet verës

para 7 muajve - Mapo

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla. Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë...

Kështu e kalojnë verën Fëmijët e Pasur të Britanisë, fotot që publikojnë në Instagram

para 7 muajve - BalkanWeb

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla. Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë...

FOTOT: Verë e “nxehtë” për fëmijët e pasur të Britanisë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla. Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë...

FOTOT: Verë e”nxehtë” për fëmijët e pasur të Britanisë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla. Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë...

Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve

para 7 muajve - Fakti Ditor

Derisa në shumë vende të botës, banorët po e kanë të vështirë të freskohen, këtë problem nuk po e kanë edhe fëmijët e pasanikëve të Instagramit. Imazhet e publikuara më poshtë shfaqin jetën luksoze që...

Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve

para 7 muajve - Telegrafi

Derisa në shumë vende të botës, banorët po e kanë të vështirë të freskohen, këtë problem nuk po e kanë edhe fëmijët e pasanikëve të Instagramit. Imazhet e publikuara më poshtë shfaqin jetën luksoze që...

Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve

para 7 muajve - Lajmi.net

Derisa në shumë vende të botës, banorët po e kanë të vështirë të freskohen, këtë problem nuk po e kanë edhe fëmijët e pasanikëve të Instagramit. Imazhet e publikuara më poshtë shfaqin jetën luksoze që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK