http://kariera.mk

Çfarë ndodh nëse pini kafenë në mënyrë të gabuar?

para 7 muajve - Lajmi.net

A jeni ndoshta midis atyre që nuk mund të zgjohen në mëngjes, pavarësisht se kanë pasur tashmë një filxhan kafe? Përkundër faktit se kafeina ndihmon njerëzit të zgjohen, shumë madje edhe pas një kafeje...

Pini kafe dhe gjumi s’ju ka dalë akoma? Zbuloni shkaqet…

para 7 muajve - Vizion Plus

Shumë nga ne mund ta kenë problemin e zgjimit në mëngjes edhe pse mund të pinë një filxhan kafeje. Sipas një sondazhi më të fundit të realizuar me shoferët bëhet e ditur se si mund të kapërcehet kjo situatë....

Çfarë ndodh nëse pini kafenë në mënyrë të gabuar?

para 7 muajve - Tetova Sot

A jeni ndoshta midis atyre që nuk mund të zgjohen në mëngjes, pavarësisht se kanë pasur tashmë një filxhan kafe? Përkundër faktit se kafeina ndihmon njerëzit të zgjohen, shumë madje edhe pas një kafeje...

Çfarë ndodh nëse pini kafenë në mënyrë të gabuar?

para 7 muajve - Gazeta e re

A jeni ndoshta midis atyre që nuk mund të zgjohen në mëngjes, pavarësisht se kanë pasur tashmë një filxhan kafe? Përkundër faktit se kafeina ndihmon njerëzit të zgjohen, shumë madje edhe pas një kafeje...

Çfarë ndodh nëse pini kafenë në mënyrë të gabuar?

para 7 muajve - Infokusi

A jeni ndoshta midis atyre që nuk mund të zgjohen në mëngjes, pavarësisht se kanë pasur tashmë një filxhan kafe? Përkundër faktit se kafeina ndihmon njerëzit të zgjohen, shumë madje edhe pas një kafeje...

Çfarë ndodh nëse pini kafenë në mënyrë të gabuar?

para 7 muajve - KosovaPress

Përkundër faktit se kafeina ndihmon njerëzit të zgjohen, shumë madje edhe pas një kafeje në mëngjes nuk mund të zgjohen dhe të nisin një ditë të re. Megjithatë, një sondazh i kryer mbi shoferët ka treguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK