http://kariera.mk

“Mafia shqip” e Lyrical Son dhe MC Kresha

më 7.2018 - Ina

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë treguar ende vlerat e tyre të repit, ku kanë sjell këngën “Mafia shqip”, që është një formë kritike për estradën kosovare. Kënga është lansuar dje. Lirika e saj është shkruar...

‘Mafia shqip’ projekti i ri nga Lyrical Son dhe MC Kresha

më 7.2018 - Prive

Dy reperët e njohur të skenës Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim. Kënga është produkt i...

Video / Reperët i dedikojnë këngë mafies shqiptare

më 7.2018 - Mapo

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo publikuan hitin e këtij sezoni veror! Ata kanë sjellë projektin muzikor “Mafia Shqip” që është në rrymën e tyre hip hop. Një këngë dedikuar parave dhe mafies shqiptare. Teksti...

Lyrical Son dhe Mc Kresha publikojnë këngën e re

më 7.2018 - Klan Kosova

Dy reperët e njohur Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim. Kënga është produkt i K-Master,...

Lyrical Son dhe MC Kresha publikojnë klipin e ri “Mafia shqip”

më 7.2018 - Telegrafi

Dy reperët e njohur të skenës Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim. Lexo po ashtu: Të gjitha...

Lyrical Son dhe MC Kresha publikojnë këngën e re

më 7.2018 - RTV 21

Publikohet “Mafia Shqip” Dyshja e njohur si “specialistët”,  Lyrical Son dhe Mc Kresha kanë publikuar projektin e ri muzikor të cilin e kanë paralajmëruar kohë më parë, shkruan rtv21.tv “Mafia Shqip” titullohet...

PREMIERË: Lyrical Son dhe Mc Kresha sjellin “Mafia shqip”

më 7.2018 - Lajmi.net

Reperët e njohur kanë sjell projektin e ri. Është fjala për Lyrical Son dhe Mc Kreshën që vijnë me këngën e re të titulluar “Mafia Shqip”, shkruan lajmi net. Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët...

“Mafia shqip” e Lyrical Son dhe MC Kresha

më 7.2018 - Gazeta Express

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë lansuar këngën e tyre puro rap sonte MC Kresha dhe Lyrical Son kanë treguar ende vlerat e tyre të repit, ku kanë sjell këngën “Mafia shqip”, që është një formë kritike për...

‘Mafia shqip’, Lyrical Son dhe MC Kresha sjellin këngën e tyre më të re

më 7.2018 - Tetova Sot

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar më në fund këngën e tyre puro rap vetëm pak minuta më parë. Të dye reperët e talentuar shqiptarë kanë treguar ende vlerat e tyre të repit, ku kanë sjell këngën...

Lyrical Son dhe Mc Kresha lansojnë projektin ‘Mafia shqip’

më 7.2018 - Sovrani

Dy reperët e talentuar kosovar Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët ‘Mafia Shqip’. Si gjithnjë ata vijnë të veçantë në tekstet e tyre, mirëpo edhe videoklip. Ata tashmë...

“Mafia shqip” projekti më i ri nga MC Kresha dhe Lyrical Son

më 7.2018 - Insajderi

Dy reperët e njohur të skenës Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim. Kënga është produkt i...

Lyrical Son dhe MC Kresha publikojnë klipin e ri “Mafia shqip” [Video]

më 7.2018 - Fakti Ditor

Dy reperët e njohur të skenës Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim. Kënga është produkt i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK