http://kariera.mk

Robert Berisha ka dy fjalë për skenat e nxehta në klipin e Norës

më 7.2018 - Zhurnal

Robert Berisha ka dy fjalë për skenat e nxehta në klipin e Norës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuan

më 7.2018 - OraInfo

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey “As ni gotë”. Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi...

Ndjekësit e kritikuan vallëzimin seksi të Norës? Robert Berisha ka dy fjalë

më 7.2018 - Gazeta Express

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey "As ni gotë". Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi...

Ndjekësit e kritikuan vallëzimin seksi të Norës? Robert Berisha ka dy fjalë

më 7.2018 - Lajmi.net

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey "As ni gotë". Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi...

Ndjekësit e kritikuan vallëzimin seksi të Norës? Robert Berisha ka dy fjalë

më 7.2018 - Bota Press

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey “As ni gotë”. Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi...

E kritikuan vallzimin e Norës, Roberti ka dy fjalë për gjithë

më 7.2018 - Sovrani

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey “As ni gotë”. Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi...

Nora shfaqet nga frizerja Sellma, ja sa e bukur është bërë

më 7.2018 - Zhurnal

Nora shfaqet nga frizerja Sellma, ja sa e bukur është bërë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Pasioni i ‘fshehtë’ i Robert Berishës, të pathënat rreth prishjes se raporteve mes kunatave

më 7.2018 - Lajmi.net

Robert Berisha së fundi është emër shumë aktiv në muzikë. Ai ka qenë i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisioin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Roberti për kamerën e “Mirage” zbuloi shumë të...

Sellma s’është ‘normal’, shikoni çka i bëri Nora Istrefit

më 7.2018 - OraInfo

Nora Istrefi paguan shumë për të qenë e bukur. Ajo ka zgjedhur Sellmën për çdo paraqitje të saj, prandaj një grim profesional e i shtrenjtë bën që këngëtarja të shfaqet në formë të mirë, përcjell ORAinfo....

Nora do t’i lë vetëm vajzën dhe Robertin këtë vikend, ja ku do të shkojë

më 7.2018 - Zhurnal

Nora do t’i lë vetëm vajzën dhe Robertin këtë vikend, ja ku do të shkojë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Nora do t’i lë vetëm vajzën dhe Robertin këtë vikend, ja ku do të shkojë

më 7.2018 - OraInfo

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo. Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale,...

Nora do t’i lë vetëm vajzën dhe Robertin këtë vikend, ja ku do të shkojë

më 7.2018 - Sovrani

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo. Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale,...

Nora nuk ka para për në deti !? Thotë "bon edhe n'shpi"

më 7.2018 - Zhurnal

Nora nuk ka para për në deti !? Thotë "bon edhe n`shpi" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Seksi në bikini por Nora Istrefi ‘zhgënjen’ me këtë pamje

më 7.2018 - Lajmi.net

Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë se është një nga femrat më seksi të skenës muzikore shqiptare. Edhe pse është nënë e një vajze, Nora përkujdeset gjithnjë për fizikun e mrekullueshëm që e posedon, shkruan...

Shfaqet seksi në bikini por Nora Istrefi ‘zhgënjen’ me këtë pamje

më 7.2018 - Lajmi.net

Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë se është një nga femrat më seksi të skenës muzikore shqiptare. Edhe pse është nënë e një vajze, Nora përkujdeset gjithnjë për fizikun e mrekullueshëm që e posedon, shkruan...

Roberti do t’i ‘çmend’ femrat me këtë foto, cili do të jetë reagimi i Norës?

më 7.2018 - Sovrani

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më aktive dhe më atraktive në skenën e muzikës shqiptare. Ajo është aktive me mbrëmje, koncerte e projekte të ndryshme, shkruan ORAinfo. Gjithashtu është mjaftë aktive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK