http://kariera.mk

Hapje të qendrave për udhëzim të viktimave të dhunës seksuale

para 11 muajve - MRT

Qendra për udhëzim të viktimave të dhunës seksuale sot do të hapen në Spitalin e përgjithshëm në Kumanovë... Hapja e tyre është mbështetur nga Qeveria, Kombet e Bashkuara (agjencitë UNDP dhe UNFPA) dhe...

Hapje të qendrave për udhëzim të viktimave të dhunës seksuale

para 11 muajve - Zhurnal

Hapje të qendrave për udhëzim të viktimave të dhunës seksuale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Kjo foto e Luanës po ‘çmendë’ fansat (Foto 18+)

para 11 muajve - Iliria News

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me rroba banjo trup. Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na tregon format...

Luana trullos fansat, tregon për herë të parë tatuazhin provokues (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat. Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur...

Luana paska një tatuazh në vendin intim, çfarë ka vizatuar moderatorja?!

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Pas një sezoni të ngarkuar me punë Luana Vjollca i ka lejuar vetes disa ditë pushime. Moderatorja shumë e dashur dhe e komentuar nga publiku shqiptar i ka “çmendur” rrjetet sociale me fotot e...

Luana nuk ndalet, tregon format bombastike dhe tatuzhet në zonat…

para 11 muajve - Mapo

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet me vetëm rroba banjo në trup. Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na...

Luana zbulon tatuazhin në…, dedikim apo simbol?

para 11 muajve - Java News

Moderatorja Luana Vjollca prej ditësh tashmë po shijon pushimet e saj në Itali së bashku me motrën e saj Marinën dhe Getin. Sigurisht që nuk kishin si të as mungonin fotot e nxehta të moderatores sexy...

Luana nuk ndalet, vijon tregon linjat seksi!

para 11 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me rroba banjo trup. Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na tregon format...

Asnjë nuk e kishte vënë re, Luana paska tatuazh në vendin intim

para 11 muajve - Tetova Sot

Moderatorja shumë e dashur dhe e komentuar nga publiku shqiptar, Luana Vjollca i ka “çmendur” rrjetet sociale me fotot e fundit nga pushimet në Itali. Por një nga fotot që mori më shumë vëmendje ishte...

FOTO/ Luana Vjollca tatuazh afër zogut

para 11 muajve - Lexo

Moderatorja shumë e dashur dhe e komentuar nga publiku shqiptar, Luana Vjollca i ka “çmendur” rrjetet sociale me fotot e fundit nga pushimet në Itali. Por një nga fotot që mori më shumë vëmendje ishte...

Mihrija publikon tjetër foto me bikini në plazh

para 11 muajve - Zhurnal

Mihrija publikon tjetër foto me bikini në plazh (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Mahnitëse, zhvishet Mihrije Braha

para 11 muajve - Politiko

Pavarësisht viteve që ka, ajo vazhdon të shfaq imazhe sikur të ishte një vajzë 20 vjeçe. Mihrije Braha tashmë është e njohur për fotografitë provokuese. E tillë shfaqet edhe në foton e fundit në rrjetin...

Mihrije Braha nuk di të plaket, publikon foto në bikini dhe duket si vajzë e re

para 11 muajve - OraInfo

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo. E duke qenë se duket...

‘Zhvishet’ Mihrije Braha në plazh, tregon trupin si qumësht

para 11 muajve - Infokusi

Pavarësisht viteve që ka, ajo vazhdon të shfaq imazhe e të vishet si një 20 vjeçare. Mihrije Braha tashmë është e njohur për fotografitë provokuese.E tillë shfaqet edhe në paraqitjen e fundit në rrjetin...

Mihrie Braha tregon linjat trupore nga plazhi

para 11 muajve - Sovrani

Pavarësisht viteve që ka, ajo vazhdon të shfaq imazhe e të vishet si një 20 vjeçare. Mihrije Braha tashmë është e njohur për fotografitë provokuese. E tillë shfaqet edhe në paraqitjen e fundit në rrjetin...

Luana ndez rrjetin nga pushimet, një perëndim provokues nga moderatorja

para 11 muajve - Albeu

Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat. Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur...

Luana më seksi se kurrë shijon perëndimin!

para 11 muajve - Tetova Sot

Prezantuesja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe gjithashtu duke publikuar në rrjete sociale foto provokuese. Këtë herë e shohim të veshur tërësisht me të verdha duke pozuar sipër...

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

para 11 muajve - Zhurnal

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Upss! Pa prisni pak, Luana ”çmend” rrjetin, pa të brendshme në foton seksi? [FOTO]

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Moderatorja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe se sa të bukura janë ato, shihet fare mirë në fotot e publikuara nga Luana në rrjetet sociale. Fotot e moderatores janë me të vërtetë...

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Moderatorja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe gjithashtu duke publikuar në rrjete sociale foto provokuese. Këtë herë e shohim të veshur tërësisht me të verdha duke pozuar sipër jahtit,...

Luana publikon foton me ‘hot’ gjatë pushimeve, do t’iu shashtris

para 11 muajve - OraInfo

Luana Vjollca është përsonazhi më tipik i kohës sonë që përmes linjave të saj trupore siguroi jetë të mirë financiare. Njihet si një nga femrat më të bukura të ekranit, e për këtë moderatorja mundohet...

Mihrija e bën sërish! Pozon me bikini, por as në këtë FOTO nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Tetova Sot

Mihrije Braha prej disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë, që poston. Ajo është aktive edhe...

Luan Vjollca vazhdon të na mahnitë me pamjet e saj nga pushimet

para 11 muajve - Sovrani

Luana Vjollca është përsonazhi më tipik i kohës sonë që përmes linjave të saj trupore siguroi jetë të mirë financiare. Njihet si një nga femrat më të bukura të ekranit, e për këtë moderatorja mundohet...

Mihrija pozon me bikini nga pushimet, por s'mund të jetojë pa photoshop!

para 11 muajve - Zhurnal

Mihrija pozon me bikini nga pushimet, por s`mund të jetojë pa photoshop! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Iliria News

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive...

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Gazeta Express

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive...

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Republika

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive...

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Bota Press

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive...

Mihrija në bikini duket si një adoleshente

para 11 muajve - Sovrani

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante e madje edhe për linjat trupore, shkruan lajmi net. Ajo është aktive edhe në rrjete...

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

para 11 muajve - Periskopi

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive...

Ka 50 vite por Mihrije Braha befason me linjat në bikini

para 11 muajve - Lajmi.net

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante e madje edhe për linjat trupore, shkruan lajmi net. Ajo është aktive edhe në rrjete...

Luana shfaqet nga pushimet, krejt ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim

para 11 muajve - Periskopi

Luana Vjollca, prezantuese dhe këngëtare, njëkohësisht ndër femrat më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Luana ka vendosur që këto ditë t’i shpenzojë në pushime. Këtë herë ajo është shfaqur me pak...

Trup seksi e forma bombastike, Luana “djeg” rrjetin me foton e fundit

para 11 muajve - Tetova Sot

Moderatorja e njohur Marina Vjolla ka nisur disa ditë pushime larg Shqipërisë. Ajo është mjaft aktive në rrjetin social “ Instagram” ku poston foto e video të ndryshme që marrin qindra komente e mijëra...

Luana Vjollca një peshk i vërtetë, mahnitë me linjat trupore teksa ekspozon trupin në bikini

para 11 muajve - Zhurnal

Luana Vjollca një peshk i vërtetë, mahnitë me linjat trupore teksa ekspozon trupin në bikini "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Luana Vjollca një peshk i vërtetë, mahnitë me linjat trupore teksa ekspozon trupin në bikini

para 11 muajve - Sovrani

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka filluar pushimet e saj. E çdo ditë po publikon imazhe të reja nga atje, transmeton Indeksonline. Në të fundit ajo ka ekspozuar trupin e  saj shumë të formuar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK