http://kariera.mk

Zbulohet pasuria Noizyt, ja sa miliona euro arrin!

më 7.2018 - Java News

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po...

Pasuria e ‘frikshme’ e Noizyt arrin në 18 milionë

më 7.2018 - Periskopi

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po...

Doni të dini sa milonë euro i ka Noizy në bankë? Shkoni dhe shikoni numrin e klikimeve të këngës ‘Toto’

më 7.2018 - Sovrani

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po...

Zbulohet pasuria e "frikshme" e Noizyt, ja sa miliona euro arrin!

më 7.2018 - Gazeta Express

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po...

Zbulohet pasuria e “frikshme” e Noizyt, ja sa miliona euro arrin!

më 7.2018 - Insajderi

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po...

Të ardhurat e Noizy-t kanë shkuar në 18 milion euro, reperi e zbulon vetë pasurinë

më 7.2018 - Tetova Sot

Vazhdimisht Noizy poston foto të klikimeve që arrin kënga duke motivuar edhe më shumë ndjekësit e tij për të vazhduar së dëgjuari këngën. Por ditën e sotme që kënga ka kaluar milionin e 18-të, Noizy e...

Noizy sapo zbuloi sa miliona ka në llogarinë e tij

më 7.2018 - Standard

Reperi Noizy po shijon suksesin e këngës së re “Toto”. Ajo është kthyer në një hit, jo vetëm në Shqipëri, duke rrëmbyer 18 milionë shikime në Youtube. Disa orë më parë, Noizy ndau me fansat në Instagram...

Mbani frymën! Noizy sapo zbuloi sa miliona ka në llogarinë e tij

më 7.2018 - InfoShqip

Reperi Noizy po shijon suksesin e këngës së re “Toto”. Ajo është kthyer në një hit, jo vetëm në Shqipëri, duke rrëmbyer 18 milionë shikime në Youtubë. Disa orë më parë, Noizy ndau me fansat në Instagram...

Noizy ka 18 milion euro pasuri? Deklarata e reperit u fshi menjëherë pas publikimit

më 7.2018 - Blitz

“Toto” nga Noizy është padyshim një nga këngët më të dëgjuara të verës dhe kjo tregohet edhe për faktin që deri më tani kënga numëron më shumë se 18 milion klikime. Vazhdimisht Noizy poston foto të klikimeve...

Mbani frymën! Noizy sapo zbuloi sa miliona ka në llogarinë e tij

më 7.2018 - Albeu

Reperi Noizy po shijon suksesin e këngës së re "Toto". Ajo është kthyer në një hit, jo vetëm në Shqipëri, duke rrëmbyer 18 milionë shikime në Youtubë. Disa orë më parë, Noizy ndau me fansat në Instagram...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK