http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 11 gusht

para 9 muajve - Portalb

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re.  Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi ditor, e shtunë 11 Gusht

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 11 gusht  2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju nuk ndaheni...

Horoskopi ditor, e shtunë 11 Gusht

para 9 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - Lajmi.net

Lexo çfarë thotë shenja jote për sot. Dashi -Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme...

Horoskopi ditor, e premte 10 Gusht 2018

para 9 muajve - Gazeta Express

​Ky është horoskopi për ditën e premte, 10 gusht 2018 Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Këtë të premte të lindurit e kësaj...

Horoskopi i ditës

para 9 muajve - Mapo

Dashi Këtë të premte të lindurit e kësaj shenje do të zgjohen me një interesim të madh për tu përkujdesur për partnerin/en. Një gjë shumë e mirë kjo pasi së fundi keni pasur shumë imenjime në punë. Këtë...

Horoskopi – 10 gusht 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Ata që sapo kanë dalë nga një periudhë delikate për jetën në çift, do afrohen më shumë me partnerin dhe do sqarojnë gjithçka me delikatesë dhe maturi. Edhe në planin financiar planetët do ndikojnë...

Horoskopi ditor

para 9 muajve - Sovrani

Lexo çfarë thotë shenja jote për sot. Dashi-Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme...

Horoskopi ditor, e premte 10 Gusht 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 10 gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Këtë të premte...

Horoskopi ditor, e premte 10 Gusht 2018

para 9 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Këtë të premte të lindurit e kësaj shenje do të zgjohen me një interesim të madh për tu...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 10 GUSHT 2018

para 9 muajve - Lexo

Dashi Përfitoni nga këto ditë për të shmangur stresin dhe për të rigjetur të gjithë energjitë tuaja. Jeni lodhur shumë kohëve të fundit, ndaj ka ardhur koha që ti kushtoni më shumë vëmendje vetes. Nga...

Horoskopi, e premte 10 Gusht 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Këtë të premte të lindurit e kësaj shenje do të zgjohen me një interesim të madh për tu përkujdesur për partnerin/en. Një gjë shumë e mirë kjo pasi së fundi keni pasur shumë imenjime në punë. Këtë...

Horoskopi ditor, e premte 10 Gusht 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 10 gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Këtë të premte...

Horoskopi i ditës

para 9 muajve - Mapo

Dashi Yjet janë në favorin e të dashuruarve këtë të enjte. Raportet me partnerin/en pritet të intensifikohet akoma më shumë në ditët e ardhshme. Ndërkohë, beqarët duhet të kenë më tepër besim te vetja...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 9 Gusht

para 9 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde.. Dashi -Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe...

Horoskopi – 9 gusht 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Klima në jetën tuaj në çift do të fillojë të ngrohet. Beqarët nuk do të dinë si të veprojnë, sepse pëlqejnë shumë persona njëherësh. Do të kryeni transaksione të rëndësishme. DEMI Ditë harmonike...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 9 gusht

para 9 muajve - Sovrani

Lexo shenjën tënde.. Dashi -Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe...

Horoskopi ditor, e enjte 9 Gusht

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 9 gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Yjet janë në...

Horoskopi ditor, e enjte 9 Gusht 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Yjet janë në favorin e të dashuruarve këtë të enjte. Raportet me partnerin/en pritet të intensifikohet akoma më shumë në ditët e ardhshme. Ndërkohë, beqarët duhet të kenë më tepër besim te vetja...

Horoskopi ditor, e mërkurë 8 gusht 2018

para 9 muajve - Portalb

DASHI Do të flisni shumë me atë që keni në krah sot, por do ta kuptoni se nuk keni të njëjtat mendime mbi tema të caktuara. Nëse jeni beqarë, ka pak mundësi që të gjeni personin e duhur. Për sa iu përket...

Horoskopi – 7 gusht 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nëse lidhja juaj po kalon një periudhë të vështirë, duhet të bëni çmos sot që t’i rregulloni gjërat dhe të diskutoni hapur me partnerin. Në planin financiar do shpenzoni me maturi dhe kjo do bëjë...

5 arsye pse nuk duhet të martoheni

para 9 muajve - Ekonomia Online

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Ka disa gjëra që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh i martuar: 1. Bëni gjëra që nuk i pëlqeni Martesa ka detyrimet e veta, prandaj duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK