http://kariera.mk

Pëlqehet “Lema” nga Adelina Berisha dhe Blasta

para 8 muajve - Lajmi.net

Dyshja Adelina Berisha dhe Blasta dje kanë lansuar projektin më të ri. Ata publikuan projektin me titull “Lema”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Projekti është prodhim i kompanisë...

Adelina shumë seksi në klipin e ri

para 8 muajve - Prive

Adelina Berisha sërish ka bashkuar forcat me Blasta për këngën ‘Lema’. Projekti i cili u realizua nga Fifi e Blasta, është publikuar dje. Këngëtarja po duket tejet seksi në klip të cilin e realizoi MAX...

Adelina Berisha do ju mahnisë me bukurinë e saj në këngën e re

para 8 muajve - OraInfo

Adelina Berisha sërish ka bashkuar forcat me Blasta për këngën ‘Lema’. Projekti i cili u realizua nga Fifi e Blasta, është publikuar dje. Këngëtarja po duket tejet seksi në klip të cilin e realizoi MAX...

Video/ Zbulohet misteri i modeles shqiptare, pjesë e klipit të këngëtarit të njohur

para 8 muajve - Mapo

“Së shpejti”… ishte mbishkrimi shoqërues i fotove të fundit të Xhensila Peres në llogarinë e saj në Instagram, por pa specifikuar se për çfarë bëhej fjalë. Vetëm ditën e djeshme misteri u zbulua. “Lot...

Mos e humbisni baladën e re të Genës – ‘Loti i ëmbël’

para 8 muajve - Prive

Këngëtari Gena ka publikuar një baladë të re me titull ‘Loti i ëmbël’. Projekti është i shoqëruar me videoklip të cilin e realizoi produksioni MAX. Muzikën e kësaj kënge e punoi Gent Myftaraj ndërkaq tekstin...

Blasta ft. Adelina Berisha - Lema

para 8 muajve - 10minuta

Blasta ft. Adelina Berisha - Lema (Official Video) , Kenga "Lema" vjen me Tekst dhe Muzik te realizuar nga Fifi dhe Blasta, Video eshte punuar nga produksioni Max Production , poashtu edhe kenga eshte...

Blasta dhe Adelina Berisha lansojnë klipin e ri

para 8 muajve - Telegrafi

“Lema” mban titullin bashkëpunimi më i ri ndërmjet Blastës dhe Adelina Berishës që është lansuar me videklip. Për muzikën dhe tekstin janë kujdesur Filloreta Raçi – Fifi dhe Blasta. Adelina Berisha në klipin e këngës “Lema” (Foto:

Publikohet kënga më e re e Genës

para 8 muajve - RTV 21

Projekti më i ri muzikor nga këngëtari shqiptar Këngëtari i njohur shqiptar Gena, ka publikuar projektin më të ri muzikor, të titulluar “Lot i ëmbël”. Për  muzikën është përkujdesur Genti Myftaraj, tekstin...

Publikohet projekti më i ri i Adelinës me Blastën

para 8 muajve - RTV 21

“Lema”, projekti më i ri i dyshes Këngëtarja Adelina Berisha në bashkëpunim me Blastën, kanë sjellë projektin më të ri muzikor, të titulluar “Lema”. Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Blasta së...

PREMIERË: “Lema” thonë Adelina Berisha dhe Blasta në këngën e re

para 8 muajve - Lajmi.net

Kanë lansuar projektin e ri muzikor. Adelina Berisha dhe reperi Blasta në tregun muzikor shqiptar kanë hedhur këngën e titulluar “Lema”, shkruan lajmi.net Projekti është prodhim i kompanisë Max sa i përket...

“Lot i ëmbël”, kënga më e re nga Gena

para 8 muajve - Lajmi.net

Sapo ka sjell projektin e ri muzikor. Është fjala për këngëtarin nga Shqipëria, Gena i cili ka publikuar këngën e re të titulluar “Lot i ëmbël’, shkruan lajmi net. Edhe kësaj radhe Gena i këndon dashurisë...

“Lot i ëmbël”, kënga më e re nga Gena [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Është fjala për këngëtarin nga Shqipëria, Gena i cili ka publikuar këngën e re të titulluar “Lot i ëmbël’, shkruan lajmi net. Edhe kësaj radhe Gena i këndon dashurisë në këngën e punuar nga Endrit Mumajesi...

PREMIERË: “Lema” thonë Adelina Berisha dhe Blasta në këngën e re [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Adelina Berisha dhe reperi Blasta në tregun muzikor shqiptar kanë hedhur këngën e titulluar “Lema”, shkruan lajmi.net Projekti është prodhim i kompanisë Max sa i përket muzikës dhe tekstit që janë bërë...

Gena së shpejti me projekt të ri, këto janë detajet

para 8 muajve - Prive

Këngëtari i njohur Gena, ka finalizuar projektin e tij të ri. Kënga me titull ‘Loti i ëmbël’ është e shoqëruar me videoklip dhe ai tashmë ka publikuar një pjesë të shkurtër në Instagram. Gena zbuloi se...

Gena po vjen me projekt të ri

para 9 muajve - RTV 21

“Lot i ëmbël”, nga Gena Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena, pas angazhimeve të shumta nëpër mbrëmje muzikore ka vendosur që për fansat e tij gjatë kësaj vere të sjellë një projekt të ri, shkruan rtv21.tv...

Gena jep lajmin e shumëpritur për fansat

para 9 muajve - Lajmi.net

Gena është goxha aktiv me këngë të reja gjatë kësaj periudhe. Këngëtari përmes rrjeteve sociale ka njoftuar që shumë shpejt publikon këngën e re, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e tij në Instagram, ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK