http://kariera.mk

Rita Ora, energjike dhe plot sharm në skenën e ‘Ascot’

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Rita Ora njihet për vokalin e mrekullueshëm dhe prezencën në skenë. 27-vjeçarja u shfaq mahnitëse dhe mjaft e veçantë në skenën e Ascot Racecourse (Angli). E veshur e gjitha në blu, Rita Ora elektrizoi...

Rita Ora magjike, por provokon pa të brendshme

para 8 muajve - Infokusi

“Créme de la crème” e botës së showbizit dhe biznesit u derdh lum mbrëmjen e djeshme në Galerinë Verore të UNICEF-it në Porto Cerva, të Italisë. Dhe mbretëresha e mbrëmjes pas më të voglin dyshim ishte...

Rita mori gjithë vëmendjen, Nicole dhe Emily renditen pas saj për dukjen më të bukur në evenimentin e UNICEF-it

para 8 muajve - Telegrafi

Yje të mëdha botërore janë paraqitur në evenimentin e njohur si “UNICEF Summer Gala” në Porto Cerva të Italisë që u zhvillua të premten mbrëma. Spektaklin e vodhi Rita Ora, e cila kishte veshur një fustan...

Zeshkanja ‘seksi’ në fustan të kuq

para 8 muajve - Tetova Sot

Ajo është e njohur për stilin e saj të lehtë. Dhe Nicole Scherzinger, 40 vjeqare nuk zhgënjeu as kur u paraqit në tapetin e kuq të mbrëmjes gala të UNICEF-it në Porto Cerva, të premten mbrëma. Ish ylli...

Me apo pa të brendshme, Rita Ora shkëlqen mes yjeve të mbrëmjes Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - Mapo

Ajka e showbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

Mamaja e Rita Orës e veshur në Prada shkon në koncertin e UNICEF

para 8 muajve - KosovaPress

Por Rita nuk ishte e vetmja që shkëlqeu mbrëmë. Vera Ora, mamaja e Ritës, duket se secilën herë po merr e më shumë vëmendjen meditaike gjatë paraqitjes së vajzës së saj nëpër koncerte. Kësaj radhe, Veraq...

Rita Ora shkëlqen mes yjeve të mbrëmjes Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - Koha.net

Ajka e showbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

Rita Ora shkëlqen mes yjeve

para 8 muajve - Politiko

Ajka e shoëbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

Rita Ora vjedh vëmendjen e të gjithëve në mbrëmjen Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - Insajderi

Ajka e showbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

E mahnitshme: Rita Ora shkëlqen në këtë fustan provokativ

para 8 muajve - Prive

Pasi e kaloi ditën në një jaht luksoz, këngëtarja Rita Ora, e ka kaluar natën në një mbrëmje Gala të organizuar nga UNICEF. Rita e cila ka qenë më pushime në Sardenja, e ka treguar figurën e saj dhe ka...

Rita Ora magjike, por provokon pa të brendshme

para 8 muajve - Gazeta Shqip

“Créme de la crème” e botës së showbizit dhe biznesit u derdh lum mbrëmjen e djeshme në Galerinë Verore të UNICEF-it në Porto Cerva, të Italisë. Dhe mbretëresha e mbrëmjes pas më të voglin dyshim ishte...

Rita Ora shkëlqen mes yjeve të mbrëmjes Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ajka e show biznesit botëror është “derdhur lum” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

Rita Ora i befasoi të gjithë me fustanin provokues në mbrëmjen e UNICEF

para 8 muajve - Telegrafi

Ajo nuk është e turpshme kur është fjala për të shfaqur asetet e saj në tapetin e kuq. Dhe Rita Ora bëri pikërisht këtë kur mori pjesë në Gala mbrëmjen e UNICEF-it në Porto Cerva, Itali, të premten mbrëma,...

FOTOT/ Me apo pa të brendshme, Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - Java News

Ajka e shoëbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it. 27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi...

Rita Ora me fustan provokues në mbrëmjen e UNICEF

para 8 muajve - Gazeta Express

Ajo nuk është e turpshme kur është fjala për të shfaqur asetet e saj në tapetin e kuq. Dhe Rita Ora bëri pikërisht këtë kur mori pjesë në Gala mbrëmjen e UNICEF-it në Porto Cerva, Itali, të premten mbrëma,...

Me apo pa të brendshme, Rita Ora shkëlqen mes yjeve të mbrëmjes Gala të UNICEF-it

para 8 muajve - KosovaPress

27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi vëmendjen e aparateve fotografike të reporterëve të pranishëm, teksa përshkoi tapetin e kuq me një veshje shumëngjyrëshe, e cila të vinte në dilemë nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK