http://kariera.mk

Deputetja shqiptare shkon në “dasmën e vitit” dhe i mahnit të gjithë

para 8 muajve - Gazeta Express

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një ndër politikanet më të bukura dhe më të pëlqyera. E kemi parë gjithmonë të veshur serioze por këtë herë na vjen me një stil tjetër. E ftuar...

Grida Duma si një modele, deputetja surprizon me pamjen e saj

para 8 muajve - Tetova Sot

Është padyshim nga deputetet më të hijshme në kuvendin e Shqipërisë dhe ky fakt i është vënë shumë herë në dukje. Por këtë radhë, Grida Duma surprizon. Panorama shkruan se deputetja demokrate ndodhet në...

FOTOT: Grida Duma si modele, tregon dekoltenë në Itali

para 8 muajve - Gazeta Tema

Grida Duma, edhe pse tashmë deputete e PD-së, më shumë kuriozitet shfaq për jetën e saj personale dhe për skandalet e nëjëpasnjëshme që e kanë shoqëruar gjatë karrierës së saj. Së fundmi, ajo ka nxjerrë...

FOTOT/ Grida Duma shfaqet si modele në Itali

para 8 muajve - Java News

Grida Duma, edhe pse tashmë deputete e PD-së, më shumë kuriozitet shfaq për jetën e saj personale dhe për skandalet e njëpasnjëshme që e kanë shoqëruar gjatë karrierës së saj. Së fundmi, ajo ka nxjerrë...

Grida Duma fotografohet në Itali, deputetja befason me veshjen e saj

para 8 muajve - Mapo

Grida Duma është një ndër politikanet e cila shpesh tërheq vëmendje për paraqitjen e saj. Kësaj here deputetja e PD ndodhet në Itali, e ftuar në një ceremoni martesore, dhe për këtë rast ajo ka zgjedhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK