http://kariera.mk

Genti ‘sfidon’ Drake me këtë video

para 8 muajve - Lajmi.net

"Kiki challenge" janë videot virale me këngën e reperit Drake, për të cilat flet e gjithë bota. Vallëzimet e fansave të reperit me këngën “In my feelings” po bëjnë xhiron e botës, shkruan lajmi.net. Në...

Njihet si Gent Fatali, por kështu quhet në të vërtetë reperi

para 8 muajve - Lajmi.net

Gent Fatali është goxha aktiv me koncerte dhe projekte të reja. Reperi ka qenë të premtën i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Genti dha detaje rreth projekteve që planifikon...

Lëvizjet në klip me Gjikon u bënë virale, Skerdi tregon a ishin të planifikuara

para 8 muajve - Lajmi.net

Skerdi është reper shumë aktiv kohën e fundit. Ai ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku foli më shumë rreth profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net. Ai zbuloi detaje rreth projektit...

Lëvizjet në klip me Gjikon u bënë virale, Skerdi tregon a ishin të planifikuara [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ai ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku foli më shumë rreth profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net. Ai zbuloi detaje rreth projektit “Si Bugatti”, të cilin e ka në duet me reperin...

Samanta Karavella zbulon befasinë e kësaj vere

para 8 muajve - OraInfo

Samanta Karavella është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me mbrëmje muzikore. Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna nga jeta profesionale dhe...

#GjikiChallenge çmend të gjithë në Sunny Hill, i gjithë publiku vallëzoi me Gjikon

para 8 muajve - Telegrafi

Tashmë nuk ka dyshime se projekti “Si Bugatti” është shndërruar në një hit të pakontestueshëm. Hip hop ylli, Gjiko, publikoi vetëm ditë më parë bashkëpunimin me Skerdin, “Si Bugatti”. Lëvizjet e Gjikos...

Samanta Karavella me dy këngë gjatë kësaj vere, jep detajet

para 8 muajve - Lajmi.net

Samanta Karavella është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me mbrëmje muzikore. Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna nga jeta profesionale dhe...

“GJIKI challenge”! Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Lajmi.net

Të premtën ka nisur edicioni i sivjetmë i festivalit "Sunny Hill". Këtë vit, në Prishtinë për këtë festival kanë ardhë edhe yjet me famë botërore: Dua Lipa, Action Bronson, Stanaj si dhe Dj. Martin Garrix,...

Gent Fatali revolton italianët me “Ciao Bella”, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Lajmi.net

Gent Fatali është artist shumë i pëlqyer. Ai ka qenë i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth tij. Genti foli edhe për projektet e reja që planifikon t’i publikojë...

A mund ta blejë Skerdi një ‘Bugatti”?

para 8 muajve - OraInfo

Skerdi Ago kohën e fundit është goxha aktiv me projekte të reja. Reperi ka qenë i ftuar të premtën në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Ai ka folur rreth projekteve të reja, datave...

A ka para Skerdi të blejë “Bugatti”?

para 8 muajve - Lajmi.net

Skerdi Ago kohën e fundit është goxha aktiv me projekte të reja. Reperi ka qenë i ftuar të premtën në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Ai ka folur rreth projekteve të reja, datave...

Samanta Karavella me dy këngë gjatë kësaj vere, jep detajet [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net. Samanta foli edhe për detajet rreth projektit të fundit si...

“GJIKI challenge”! Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill” [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këtë vit, në Prishtinë për këtë festival kanë ardhë edhe yjet me famë botërore: Dua Lipa, Action Bronson, Stanaj si dhe Dj. Martin Garrix, shkruan lajmi.net. Në natën e dytë të këtij festivali përveç Action...

A ka para Skerdi të blejë “Bugatti”? [Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ai ka folur rreth projekteve të reja, datave të koncerteve si dhe për jetën private, të cilën nuk i ‘shpëton’ të komentohet nga mediet meqë është fytyrë publike. Këto ditë, Skerdi ka publikuar projektin...

Gjiko tregon se përse e anulloi koncertin e mbrëmshëm në Podujevë!

para 8 muajve - Vizion Plus

Reperi i njohur, Gjiko mbrëmjen e djeshme duhej të performonte për publikun e Podujevës por nuk ka mundur të jetë i pranishëm për shkak të gjendjes së tij jo të mirë shëndetësore. Njoftimin e ka bërë vetë...

Gjiko anuloi mbrëmë koncertin, shkak gjendja shëndetësore

para 8 muajve - Lajmi.net

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko është goxha aktiv si në projekte muzikore ashtu edhe në koncerte të ndryshme. Ai këtë verë ka qenë tejet i angazhuar pothuajse në të gjitha trojet shqiptare me koncerte...

Gjendja shëndetësore ia pamundësoi Gjikos performancën në Podujevë

para 8 muajve - Ina

Mbrëmë, Gjiko, ishte i rezeveruar të performonte në një nga klubet e Podujevës, mirëpo, reperi nuk kishte mundësi të shkonte për shkak të gjendjes shëndetësore. Përmes një instastory, ai tregoi se ishte...

Gjendja shëndetësore ia pamundësoi Gjikos performancën në Podujevë

para 8 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur Gjiko vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar në koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Ai është i pëlqyer për këngët e tij dhe bashkëpunimet e veçanta që sjell. Honda boyz ☠️ Photo...

Gjendja shëndetësore ia pamundësoi Gjikos performancën në Podujevë

para 8 muajve - Prive

Mbrëmë, Gjiko, ishte i rezeveruar të performonte në një nga klubet e Podujevës, mirëpo, reperi nuk kishte mundësi të shkonte për shkak të gjendjes shëndetësore. Përmes një instastory, ai tregoi se ishte...

‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi arrin në kampionatin holandez, ja çfarë ndodhi aty

para 8 muajve - Prive

‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi ka thyer rekord klikimesh në youtube por edhe rrjete sociale. Projekti ka mbledhur afër 3 milionë klikime për 1 javë, që u bë sot, dhe shumë njerëz kanë postuar video me...

Gjiko anuloi mbrëmë koncertin, si shkak ishte gjendja e tij shëndetësore [FOTO]

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko është goxha aktiv si në projekte muzikore ashtu edhe në koncerte të ndryshme. Ai këtë verë ka qenë tejet i angazhuar pothuajse në të gjitha trojet shqiptare me koncerte...

Gjiko dhe Skerdi kryesojnë renditjet në YouTube dhe top listat me “Si Bugatti”

para 8 muajve - Telegrafi

Nuk ka më asnjë dyshim, hiti i verës është tashmë i përcaktuar. “Si Bugatti” u lansua me shumë publicitet dhe arriti të përmbushë pritjet e publikut. Me shumë luks dhe femra atraktiv, klipi me ritëm të...

Gjiko me probleme shëndetësore – anulon koncertin në Podujevë [FOTO]

para 8 muajve - Insajderi

Reperi i njohur Gjiko vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar në koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Ai është i pëlqyer për këngët e tij dhe bashkëpunimet e veçanta që sjell. Gjiko bën të pamundurën...

MIRAGE: Samanta Karavella, Besnik Qaka, Gent Fatali, Skerdi Ago,VoxPop, Kë zgjedh 2po2?

para 8 muajve - Lajmi.net

Emisioni “Mirage”, për çdo javë sjell më të rejat nga bota e showbizit. Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë javë solli intervista me emrat më të dashur të estradës. Sonte në “Mirage”...

Këto materiale do t’i ndiqni sonte në “Mirage”

para 9 muajve - Lajmi.net

Emisioni “Mirage”, për çdo javë kujdeset t'i sjell më të rejat nga bota e shoubizit. Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë javë ka përgatitur intervista me emrat më të dashur të estradës....

“Si Bugatti” nga Gjiko dhe Skerdi, e para në këtë vend

para 9 muajve - Lajmi.net

Ditë më parë, dyshja Skerdi dhe Gjiko kanë publikuar projektin e ri. Bëhet fjalë për këngën me titull “Si Bugatti”, e cila që nga dita e parë e publikimit po pritet mirë në publik, shkruan lajmi.net. E...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK