http://kariera.mk

Bikinit e vogla për Oriola Marashin

para 8 muajve - Ina

Teksa në dimër postonte shpesh foto me të brendshme ku tregonte linjat trupore, ndryshe ka ndodhur këto muaj të verës me Oriolën. Modelja që çmendi shqiptarët, ka postuar rrallëherë foto me bikini gjatë...

Oriola pozon me bikini, vë në pah figurën trupore

para 8 muajve - Telegrafi

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale. Ajo është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje në kohët e fundit....

Bikinit e vogla në gjoksin e madh të Oriola Marashit

para 8 muajve - Tetova Sot

Teksa në dimër postonte shpesh foto me të brendshme ku tregonte linjat trupore, ndryshe ka ndodhur këto muaj të verës me Oriolën. Modelja që çmendi shqiptarët, ka postuar rrallëherë foto me bikini gjatë...

Bikinit e vogla për Oriola Marashin

para 8 muajve - Periskopi

Teksa në dimër postonte shpesh foto me të brendshme ku tregonte linjat trupore, ndryshe ka ndodhur këto muaj të verës me Oriolën. Modelja që çmendi shqiptarët, ka postuar rrallëherë foto me bikini gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK