http://kariera.mk

Mali Sharr po masakrohet në mënyrë të mjerushme, ja si priten drunjtë

para 8 muajve - Zhurnal

Mali Sharr po masakrohet në mënyrë të mjerushme, ja si priten drunjtë (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Katari po i kthen dollarët në lira për të ndihmuar Turqinë

para 8 muajve - Zhurnal

Katari po i kthen dollarët në lira për të ndihmuar Turqinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Gjyshi i Ritvan Zykajt: Ma sillni nipin, do ta djeg vet të gjallë

para 8 muajve - Zhurnal

Gjyshi i Ritvan Zykajt: Ma sillni nipin, do ta djeg vet të gjallë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Era Istrefi e dhënë pas markave të shtrenjta

para 8 muajve - Zhurnal

Era Istrefi e dhënë pas markave të shtrenjta "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Tika Camaj ndez rrjetin, kërcime me litar vetëm me bikini

para 8 muajve - Zhurnal

Tika Camaj ndez rrjetin, kërcime me litar vetëm me bikini (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Flakron Aliu më i kërkuari prej aktorëve

para 8 muajve - Zhurnal

Flakron Aliu më i kërkuari prej aktorëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Throwback: Skena nga puthja që modelja e njohur i dhuroi në gjoks Rita Orës

para 8 muajve - Zhurnal

Throwback: Skena nga puthja që modelja e njohur i dhuroi në gjoks Rita Orës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Isaac Carew i dashuruar pas ushqimit tradicional në Kosovë

para 8 muajve - Zhurnal

Isaac Carew i dashuruar pas ushqimit tradicional në Kosovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Si të mbroheni nga virozat verore

para 8 muajve - Zhurnal

Si të mbroheni nga virozat verore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Vajza e Fjolla Morinës ka ditëlindjen, kjo është festa e saj madhështore

para 8 muajve - Zhurnal

Vajza e Fjolla Morinës ka ditëlindjen, kjo është festa e saj madhështore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Osmani: Nuk ka asgjë kontestuese që publikova konkurse për punësim para Referendumit

para 8 muajve - Zhurnal

Osmani: Nuk ka asgjë kontestuese që publikova konkurse për punësim para Referendumit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Dua publikon videon kur elektrizon publikun me flamurin kombëtar dhe bën shqiponjën me duar

para 8 muajve - Zhurnal

Dua publikon videon kur elektrizon publikun me flamurin kombëtar dhe bën shqiponjën me duar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Anita publikon foto me pushimet nga Ramushi, por thotë se po i mungon edhe dikush

para 8 muajve - Zhurnal

Anita publikon foto me pushimet nga Ramushi, por thotë se po i mungon edhe dikush "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Haki Çako ndalet në Bulqizë e Mat, tërmeti ka dëmtuar 211 banesa

para 8 muajve - Zhurnal

Haki Çako ndalet në Bulqizë e Mat, tërmeti ka dëmtuar 211 banesa "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Drama feat Bledi Racaj lansojnë projektin muzikor ‘Ti Dashni’

para 8 muajve - Zhurnal

Drama feat Bledi Racaj lansojnë projektin muzikor ‘Ti Dashni’ (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Elvana lë Sellmën me gojë hapur! Ja çfarë ka bërë vet këtë herë…

para 8 muajve - Zhurnal

Elvana lë Sellmën me gojë hapur! Ja çfarë ka bërë vet këtë herë… "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Drejtori i Policisë Financiare, Muaremi: Hetojmë edhe funksionarët aktual

para 8 muajve - Zhurnal

Drejtori i Policisë Financiare, Muaremi: Hetojmë edhe funksionarët aktual "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

“Nëse ti vjen”, një këngë plot ritme verore

para 8 muajve - Zhurnal

“Nëse ti vjen”, një këngë plot ritme verore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

‘ Ҫartet’ Elvana Gjata, e veshur në të kuqe bën vallëzim të ҫmendur

para 8 muajve - Zhurnal

‘ Ҫartet’ Elvana Gjata, e veshur në të kuqe bën vallëzim të ҫmendur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Rregullohet Gili, frizurën e saj do t’a lakmojnë edhe nuset e reja

para 8 muajve - Zhurnal

Rregullohet Gili, frizurën e saj do t’a lakmojnë edhe nuset e reja "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Egzona shumë e zonja në profesionin e saj, sapo mori një lajm të mrekullueshëm

para 8 muajve - Zhurnal

Egzona shumë e zonja në profesionin e saj, sapo mori një lajm të mrekullueshëm "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Referendumi: LSDM fton për dalje masive më 30 shtator; VMRO: Maqedonia nuk ecë para me LSDM-në

para 8 muajve - Zhurnal

Referendumi: LSDM fton për dalje masive më 30 shtator; VMRO: Maqedonia nuk ecë para me LSDM-në "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Erdogan: Do të krijojmë më shumë zona të sigurta në Siri

para 8 muajve - Zhurnal

Erdogan: Do të krijojmë më shumë zona të sigurta në Siri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Media greke: Fantazma e Shqipërisë së Madhe kthehet dhe kërcënon

para 8 muajve - Zhurnal

Media greke: Fantazma e Shqipërisë së Madhe kthehet dhe kërcënon "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Asnjë avokat nuk e merr përsipër, Ritvani nesër del në gjyq. Paralajmërimi i tij ‘do t’ju bëj hatanë’

para 8 muajve - Zhurnal

Asnjë avokat nuk e merr përsipër, Ritvani nesër del në gjyq. Paralajmërimi i tij ‘do t’ju bëj hatanë’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

Kufijtë e rinëj nënkuptojnë luftëra të reja

para 8 muajve - Zhurnal

Kufijtë e rinëj nënkuptojnë luftëra të reja "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Borxhi publik, Halili: Merret borxh për borxh, kjo ka kosto

para 8 muajve - Zhurnal

Borxhi publik, Halili: Merret borxh për borxh, kjo ka kosto "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Zjarret përfshijnë sërish Greqinë, flakët i drejtohen dy fshatrave

para 8 muajve - Zhurnal

Zjarret përfshijnë sërish Greqinë, flakët i drejtohen dy fshatrave "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

“Huligan” - projekti më i ri nga Don ProbleMC.

para 8 muajve - Zhurnal

“Huligan” - projekti më i ri nga Don ProbleMC. "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Sam Smith kapet duke thënë: ‘Nuk më pëlqen Michael Jackson’

para 8 muajve - Zhurnal

Sam Smith kapet duke thënë: ‘Nuk më pëlqen Michael Jackson’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

‘Pajtesa’ me mesazh emocionues për ditëlindjen e nënës së ndjerë

para 8 muajve - Zhurnal

‘Pajtesa’ me mesazh emocionues për ditëlindjen e nënës së ndjerë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Blerona del në kafe, shfaqë gjoksin gjigant !

para 8 muajve - Zhurnal

Blerona del në kafe, shfaqë gjoksin gjigant ! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Qentë endacak kafshojnë një person në qendër të Shkupit

para 8 muajve - Zhurnal

Qentë endacak kafshojnë një person në qendër të Shkupit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Grabitje në një kazino në Shkup

para 8 muajve - Zhurnal

Grabitje në një kazino në Shkup "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Rëndohet qarkullimi në autostradën Tiranë-Durrës

para 8 muajve - Zhurnal

Rëndohet qarkullimi në autostradën Tiranë-Durrës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Lirohet reperi Action Bronson

para 8 muajve - Zhurnal

Lirohet reperi Action Bronson UPDATE: 12.08.2018 12:17:00 ### 12.08.2018 08:52:00 Arrestohet reperi Action Bronson !? Reperi me famë botërore, Action Bronson, raportohet të jetë arrestuar në Festivalin...

VMRO: Shilegovi nuk mund të ballafaqohet me mushkonjat, e jo të ndërtojë ndonjë projekt

para 8 muajve - Zhurnal

VMRO: Shilegovi nuk mund të ballafaqohet me mushkonjat, e jo të ndërtojë ndonjë projekt "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Në vendkalimin kufitar "Bogorodicë", sot në mëngjes për dalje pritet deri në 30 minuta

para 8 muajve - Zhurnal

Në vendkalimin kufitar "Bogorodicë", sot në mëngjes për dalje pritet deri në 30 minuta "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Kina shpërngul një milion ujgurë

para 8 muajve - Zhurnal

Kina shpërngul një milion ujgurë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Jo vetëm gjobë: në Danimarkë kërkohet edhe burg për burkën dhe nikabin

para 8 muajve - Zhurnal

Jo vetëm gjobë: në Danimarkë kërkohet edhe burg për burkën dhe nikabin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Dhjetë persona të lënduar pas të shtënave në Mançester

para 8 muajve - Zhurnal

Dhjetë persona të lënduar pas të shtënave në Mançester "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

10 tërmete ndodhën gjatë natës në Shqipëri

para 8 muajve - Zhurnal

10 tërmete ndodhën gjatë natës në Shqipëri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

"Çka po don" vazhdon të bëhet fiksim tek publiku shqiptarë, dueti i Gretës dhe Zaimit ndez atmosferën

para 8 muajve - Zhurnal

"Çka po don" vazhdon të bëhet fiksim tek publiku shqiptarë, dueti i Gretës dhe Zaimit ndez atmosferën (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Edhe Timberlake del me libër personal

para 8 muajve - Zhurnal

Edhe Timberlake del me libër personal (FOTO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Ramush Haradinaj si Cristiano Ronaldo, e gjuan Anitën në det

para 8 muajve - Zhurnal

Ramush Haradinaj si Cristiano Ronaldo, e gjuan Anitën në det (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Albani ndan një video nga koncerti, ja çfarë bëjnë fansat pas tij

para 9 muajve - Zhurnal

Albani ndan një video nga koncerti, ja çfarë bëjnë fansat pas tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Mozzik dhe Loredana blejnë dhuratat e para për foshnjën që po presin

para 9 muajve - Zhurnal

Mozzik dhe Loredana blejnë dhuratat e para për foshnjën që po presin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Beatrix Ramosaj shfaq gjoksin dhe linjat perfekte në bikini nga pushimet

para 9 muajve - Zhurnal

Beatrix Ramosaj shfaq gjoksin dhe linjat perfekte në bikini nga pushimet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Will Smith i bashkohet të birit në skenë, publikohen pamjet

para 9 muajve - Zhurnal

Will Smith i bashkohet të birit në skenë, publikohen pamjet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Dikur të dashur! Dua Lipa me Isaac Carew vallëzon me këngën e Ledrit

para 9 muajve - Zhurnal

Dikur të dashur! Dua Lipa me Isaac Carew vallëzon me këngën e Ledrit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Koncert i pianistit shqiptar Robert Bisha dhe Ekspozitë "Pas ylberit" sot në "Verën e Ohrit"

para 9 muajve - Zhurnal

Koncert i pianistit shqiptar Robert Bisha dhe Ekspozitë "Pas ylberit" sot në "Verën e Ohrit" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Samsung Galaxy S7 – të pambrojtur ndaj hakerëve

para 9 muajve - Zhurnal

Samsung Galaxy S7 – të pambrojtur ndaj hakerëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Microsoft tashmë po punon në gjeneratën e ardhshme të Windows 10

para 9 muajve - Zhurnal

Microsoft tashmë po punon në gjeneratën e ardhshme të Windows 10 "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

BE vendos të njëjtin mbushës për telefonat mobilë?

para 9 muajve - Zhurnal

BE vendos të njëjtin mbushës për telefonat mobilë? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Sistemi i ri i njohjes së fytyrës

para 9 muajve - Zhurnal

Sistemi i ri i njohjes së fytyrës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ferrari Fiton 69.000 Euro Për Automobil, Bentley Humb 17.000

para 9 muajve - Zhurnal

Ferrari Fiton 69.000 Euro Për Automobil, Bentley Humb 17.000 "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Pite me patate

para 9 muajve - Zhurnal

Pite me patate "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ."...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK