http://kariera.mk

Erion Veliaj ndëshkon kush parkon në korsitë e biçikletave

para 8 muajve - Zhurnal

Erion Veliaj ndëshkon kush parkon në korsitë e biçikletave "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Merkel dhe Sánchez diskutojnë për migrimin

para 8 muajve - Zhurnal

Merkel dhe Sánchez diskutojnë për migrimin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Presidenti bukllgar, Radev: Zaev nuk kërkoi falje ashtu siç duhet

para 8 muajve - Zhurnal

Presidenti bukllgar, Radev: Zaev nuk kërkoi falje ashtu siç duhet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja

para 8 muajve - Zhurnal

Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Nuk do ta besoni, kaq shumë është plakur gruaja e Sinan Vllasaliut

para 8 muajve - Zhurnal

Nuk do ta besoni, kaq shumë është plakur gruaja e Sinan Vllasaliut "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Ahmeti,17 vjetori i MO-së: Vendi në prag të anëtarësimit në NATO, marrveshja Kosovë-Serbi me rëndësi për rajonin

para 8 muajve - Zhurnal

Ahmeti,17 vjetori i MO-së: Vendi në prag të anëtarësimit në NATO, marrveshja Kosovë-Serbi me rëndësi për rajonin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Shpërthim në Siri, 36 të vrarë

para 8 muajve - Zhurnal

Shpërthim në Siri, 36 të vrarë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Policia e burgjeve kërkon paga më të larta

para 8 muajve - Zhurnal

Policia e burgjeve kërkon paga më të larta "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Arrestohen dy serbë, keqpërdorën veturën zyrtare

para 8 muajve - Zhurnal

Arrestohen dy serbë, keqpërdorën veturën zyrtare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Meliza, gruaja e Memli Krasniqi nuk është dukur kurrë më bukur

para 8 muajve - Zhurnal

Meliza, gruaja e Memli Krasniqi nuk është dukur kurrë më bukur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Kërcënohet familja e Hashim Thaçit

para 8 muajve - Zhurnal

Kërcënohet familja e Hashim Thaçit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Lista zgjedhorei: Numri prej 1.8 milionn votues është real

para 8 muajve - Zhurnal

Lista zgjedhorei: Numri prej 1.8 milionn votues është real "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

KSHZ: Komunat të lajnë borxhet për zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Zhurnal

KSHZ: Komunat të lajnë borxhet për zgjedhjet lokale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Tevdovski: Deri në fund të vitit, të gjithë do të kenë qasje në pagesat nga arka e shtetit

para 8 muajve - Zhurnal

Tevdovski: Deri në fund të vitit, të gjithë do të kenë qasje në pagesat nga arka e shtetit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Kështu u dukën të famshmit në shkollë të mesme

para 8 muajve - Zhurnal

Kështu u dukën të famshmit në shkollë të mesme (FOTO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Aksion kontrolli i MPB-së për zbulimin e organizatorëve të garave ilegale

para 8 muajve - Zhurnal

Aksion kontrolli i MPB-së për zbulimin e organizatorëve të garave ilegale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Gashi: Kosovë, të dua shumë

para 8 muajve - Zhurnal

Gashi: Kosovë, të dua shumë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

para 8 muajve - Zhurnal

Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Nera duartroket Sabriun, sa shumë që duhen

para 8 muajve - Zhurnal

Nera duartroket Sabriun, sa shumë që duhen (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Nusja e Besnikut publikon foton më të ëmbël me vajzën, por edhe provokon me…

para 8 muajve - Zhurnal

Nusja e Besnikut publikon foton më të ëmbël me vajzën, por edhe provokon me… "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

“GJIKI challenge”! Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Zhurnal

“GJIKI challenge”! Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Dy djem e kanë humbur jetën në një aksident në fshatin Petralinci të Strumicës

para 8 muajve - Zhurnal

Dy djem e kanë humbur jetën në një aksident në fshatin Petralinci të Strumicës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Derkovski: Presionet mbi KSHZ-në janë të mundshme, por ne do t’i kapërcejmë ato

para 8 muajve - Zhurnal

Derkovski: Presionet mbi KSHZ-në janë të mundshme, por ne do t’i kapërcejmë ato "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Lulja niset për dasmë, me fustanin plotë ‘gurë’ lë nën hijë të gjitha nuset

para 8 muajve - Zhurnal

Lulja niset për dasmë, me fustanin plotë ‘gurë’ lë nën hijë të gjitha nuset "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

‘Trepça’ e ndarë, asnjë komunikim me menaxhmetin në veri

para 8 muajve - Zhurnal

‘Trepça’ e ndarë, asnjë komunikim me menaxhmetin në veri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Afganistani synon t’ua ndalojë pjesëmarrjen në zgjedhje disa personave

para 8 muajve - Zhurnal

Afganistani synon t’ua ndalojë pjesëmarrjen në zgjedhje disa personave "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Dafina Zeqiri tregon se përse nuk performoi në “Sunny Hill”

para 8 muajve - Zhurnal

Dafina Zeqiri tregon se përse nuk performoi në “Sunny Hill” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Dua Lipa largohet nga Kosova, shkon për të performuar në Hungari

para 8 muajve - Zhurnal

Dua Lipa largohet nga Kosova, shkon për të performuar në Hungari "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Dega e PDSH-së Tetovë mbajti kuvend pune

para 8 muajve - Zhurnal

Dega e PDSH-së Tetovë mbajti kuvend pune "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

106 vjetori i çlirimit të Shkupit pranë shtatores së Isa Boletinit

para 8 muajve - Zhurnal

106 vjetori i çlirimit të Shkupit pranë shtatores së Isa Boletinit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

ITSHKSH organizon disa aktivitete për 12 gushtin – Çlirimin e Shkupit

para 8 muajve - Zhurnal

ITSHKSH organizon disa aktivitete për 12 gushtin – Çlirimin e Shkupit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Zjarri kaplon një deponi hekurishtesh në Tetovë

para 8 muajve - Zhurnal

Zjarri kaplon një deponi hekurishtesh në Tetovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

17 vjet nga masakra në Luboten

para 8 muajve - Zhurnal

17 vjet nga masakra në Luboten Sot bëhen 17 vjet nga nga masakra e Lubotenit, kur forcat maqedonase të sigurisë vranë shtatë civilë shqiptare në këtë fshat të Shkupit. "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose...

Kosovarët, kredi deri në fyt nëpër banka

para 8 muajve - Zhurnal

Kosovarët, kredi deri në fyt nëpër banka "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Higuain nuk mjafton, Real mposht Milan dhe merr “Bernabeu”-n…

para 8 muajve - Zhurnal

Higuain nuk mjafton, Real mposht Milan dhe merr “Bernabeu”-n… "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Në Mitrovicë, aksion për lirimin e hapësirave publike nga shitësit

para 8 muajve - Zhurnal

Në Mitrovicë, aksion për lirimin e hapësirave publike nga shitësit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Garda Revolucionare e Iranit thotë se ka vrarë 10 militantë

para 8 muajve - Zhurnal

Garda Revolucionare e Iranit thotë se ka vrarë 10 militantë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Mërgimtarët: Kemi nevojë për më shumë informacione rreth votimit në Referendum

para 8 muajve - Zhurnal

Mërgimtarët: Kemi nevojë për më shumë informacione rreth votimit në Referendum "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

E rëndë në Pukë, përmbyset vinçi, vdes një person

para 8 muajve - Zhurnal

E rëndë në Pukë, përmbyset vinçi, vdes një person "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Protestohet në Prishtinë, kërkohet shkarkimi i kryepolicit në Gjakovë pas vrasjes së dyfishtë

para 8 muajve - Zhurnal

Protestohet në Prishtinë, kërkohet shkarkimi i kryepolicit në Gjakovë pas vrasjes së dyfishtë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Erdogan paralajmëron SHBA-në se po dëmtojnë interesat dhe sigurinë e tyre

para 8 muajve - Zhurnal

Erdogan paralajmëron SHBA-në se po dëmtojnë interesat dhe sigurinë e tyre "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Masakra në Selenicë, reagon ish-ministri: Këto janë “bombat” lëvizëse të rendit publik

para 8 muajve - Zhurnal

Masakra në Selenicë, reagon ish-ministri: Këto janë “bombat” lëvizëse të rendit publik "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Kate Upton ia shpëtoi burrit jetën

para 8 muajve - Zhurnal

Kate Upton ia shpëtoi burrit jetën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ciara, twerk i çmendur pa të brendshme

para 8 muajve - Zhurnal

Ciara, twerk i çmendur pa të brendshme (Video) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Braktisin Norvegjinë për Vlorën, çifti që dashuron bregdetin

para 8 muajve - Zhurnal

Braktisin Norvegjinë për Vlorën, çifti që dashuron bregdetin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet

para 8 muajve - Zhurnal

Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Role me mjedra

para 9 muajve - Zhurnal

Role me mjedra "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ."...

Dua Lipa merr Çelësin e Prishtinës

para 9 muajve - Zhurnal

Dua Lipa merr Çelësin e Prishtinës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij

para 9 muajve - Zhurnal

Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Roani e bën tërë shtëpinë rrëmujë, Majlinda e kap ‘kokën me duar’

para 9 muajve - Zhurnal

Roani e bën tërë shtëpinë rrëmujë, Majlinda e kap ‘kokën me duar’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Si ta mbani higjienën të përsosur, sipas shkencës?

para 9 muajve - Zhurnal

Si ta mbani higjienën të përsosur, sipas shkencës? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Vajza e vogël e Teutës merr dhuratën me të bukur, Kaia ju ‘shkrinë’ sa e ëmbël duket

para 9 muajve - Zhurnal

Vajza e vogël e Teutës merr dhuratën me të bukur, Kaia ju ‘shkrinë’ sa e ëmbël duket "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Tayna sëmuret aq sa duhet të anulojë mbrëmjen muzikore

para 9 muajve - Zhurnal

Tayna sëmuret aq sa duhet të anulojë mbrëmjen muzikore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Twitter gjobitet me 30 mijë euro

para 9 muajve - Zhurnal

Twitter gjobitet me 30 mijë euro "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK