http://kariera.mk

Furgoni fluturon disa metra në ajër

para 7 muajve - Mapo

Ky është momenti dramatik kur një furgon përfundon në ajër, pasi u përplas me një rrethrrotullim. Ngjarja në fjalë ndodhi në A11, në Norfolk të Britanisë së Madhe. Sipas asaj që shkruan BBC, furgoni sapo...

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

para 7 muajve - AlbPortali

Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një rreth-rrotullimi para se të dështojë për të ndaluar furgonin, duke bërë që të fluturojë në ajër. Loading... Dukes e Hazzard është një...

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një rreth-rrotullimi para se të dështojë për të ndaluar furgonin, duke bërë që të fluturojë në ajër. Dukes e Hazzard është një seri e veprimit...

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Kjo pamje e mahnitshme kapë një moment të 'Dukes of Hazzard' kur një furgon fluturon nëpër ajër pas goditjes së një rreth-rrotullimi. Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një...

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Kjo pamje e mahnitshme kapë një moment të 'Dukes of Hazzard' kur një furgon fluturon nëpër ajër pas goditjes së një rreth-rrotullimi. Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një...

VIDEO tronditëse: Makina përplaset me bordurën e rreth-rrotullimit, fluturon në ajër

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kjo pamje tregon momentin kur një furgon fluturon në ajër pas përplaset me bordurën e një rreth-rrotullimi. Furgoni Citroen shihet duke ecur me shpejtësi dhe duke mos frenuar në kohë përplaset me rreth-rrotullimin dhe...

Vetura hyn në rreth me shpejtësi dhe fluturon në ajër

para 7 muajve - Gazeta Express

Kjo video tregon momentin e pabesueshëm kur një furgon fluturon në ajër pasi godet rreth rrotullimin në rrugë. Citroeni ngjyrë hiri tejkalon me shpejtësi në afërsi të rrethit dhe përfundon në ajër pasi...

Po ecte me shpejtësi, furgoni dështon të ndalojë – fluturon mbi një rrethrrotullim

para 7 muajve - Telegrafi

Janë publikuar disa pamje në të cilat thuhet se është kapur momenti kur një furgon fluturon në ajër, pasi përplaset për një rrethrrotullim. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Citroeni është kapur...

Vetura hyn në rreth me shpejtësi dhe fluturon në ajër

para 7 muajve - Tetova Sot

Kjo video tregon momentin e pabesueshëm kur një furgon fluturon në ajër pasi godet rrethrrotullimin në rrugë. Citroeni ngjyrë hiri tejkalon me shpejtësi në afërsi të rrethit dhe përfundon në ajër pasi...

Vetura hyn në rreth me shpejtësi dhe fluturon në ajër

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kjo video tregon momentin e pabesueshëm kur një furgon fluturon në ajër pasi godet rreth rrotullimin në rrugë. Citroeni ngjyrë hiri tejkalon me shpejtësi në afërsi të rrethit dhe përfundon në ajër pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK